Modernizacja portalu. Pomysły.
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2011 15:47
Też chciałabym wiedzieć. Pozostało jeszcze trochę technicznych kwestii do rozwiązania, a możliwości czasowe naszych speców technicznych są mocno ograniczone, trudno jest przewidzieć datę. Pozostaje nam czekać cierpliwie.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Zachary Ann Użytkownik
  • Postów: 1154
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2011 15:49
Tak też będzie.

A jest możliwe dodanie opcji, dzięki której będziemy mogli sprawdzić najnowsze przepisy na naleśniorki?
Radio Sfera.

Gramy swoje na
http://sfera.umk.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2011 15:55
To już nie tym portalu. ;)
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 26-02-2011 16:04
No tak, ja też się przychylam do tych komentarzy, żeby widzieć oddane przez siebie komuś. I jeszcze, nie wiem czy było o tym wspominane jeśli tak to przepraszam, czy można by jakoś wstawić zdjęcia do swojego profilu? Żeby nie trzeba było biegać po galeriach, tylko aby można było z profilu wejść. Tak się kiedyś nad tym zastanawiałam... :bigrazz:
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-02-2011 19:25
Cytat:
Euridice napisał/a:
I jeszcze, nie wiem czy było o tym wspominane jeśli tak to przepraszam, czy można by jakoś wstawić zdjęcia do swojego profilu? Żeby nie trzeba było biegać po galeriach, tylko aby można było z profilu wejść. Tak się kiedyś nad tym zastanawiałam... :bigrazz:


Mhm, ma być taka opcja, że dodane przez siebie zdjęcia będziemy mogli oglądać w swoim profilu.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 26-02-2011 20:10
O to super! Dziękuję za informację. :)
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2011 14:29
nie wiem czy juz ktoś o tym wspominał, ale fajna byłaby możliwość edycji własnych zdjęć, a konkretnie usuwania ich
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-04-2011 14:47
W sumie to nie wiem, ale możliwe, że będzie podobnie, jak z tekstami ;)
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Berserkerka Użytkownik
  • Postów: 157
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 11-04-2011 16:05
Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał czy nie, ale może coś w stylu "ulubione teksty"? Żeby można było zapisać gdzies tekst, który nam się podoba, aby potem bez problemu go odnaleźć. Trafiają się teksty na PP do których chciałabym wrócić, a nie pamietając tytułu, autora, a tym bardziej kategorii jest to bardzo trudne. Zakładek w wyszukiwarce też by mi raczej nie starczyło na wszystkie takie teksty.
Istnieje teoria, że jeśli ktoś kiedyś się dowie, dlaczego powstał i czemu służy wszechświat, to cały kosmos zniknie i zostanie zastąpiony czymś znacznie dziwaczniejszym i jeszcze bardziej pozbawionym sensu.

Istnieje także teoria, że już dawno tak się stało.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-04-2011 16:28
Cytat:
Berserkerka napisał/a:
Nie wiem czy ktoś już o tym wspominał czy nie, ale może coś w stylu "ulubione teksty"? Żeby można było zapisać gdzies tekst, który nam się podoba, aby potem bez problemu go odnaleźć. Trafiają się teksty na PP do których chciałabym wrócić, a nie pamietając tytułu, autora, a tym bardziej kategorii jest to bardzo trudne. Zakładek w wyszukiwarce też by mi raczej nie starczyło na wszystkie takie teksty.


Owszem, było wspominane. Taka funkcja już istnieje i betatesterzy mogli sprawdzić jak działa ;-)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Berserkerka Użytkownik
  • Postów: 157
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 11-04-2011 16:31
super:D
Istnieje teoria, że jeśli ktoś kiedyś się dowie, dlaczego powstał i czemu służy wszechświat, to cały kosmos zniknie i zostanie zastąpiony czymś znacznie dziwaczniejszym i jeszcze bardziej pozbawionym sensu.

Istnieje także teoria, że już dawno tak się stało.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Sariusz Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2011 22:25
Okno przeznaczone na komentowanie tekstów jest stanowczo za małe do dłuższych wypowiedzi i gdy próbuje się jakieś dzieło ocenić skrupulatnie, cytując fragmenty do których się odnosimy, bardzo szybko robi się bajzel.
Przydałoby się większe bardziej czytelne okno, bo w tym łatwo się pogubić i jest ciężkie w obsłudze.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 07-05-2011 22:27
Wiesz, to akurat da się rozwiązać samodzielnie - najnowszy firefox (wczoraj zaktualizowany ;) ) oraz google chrome pozwalają na rozciąganie okienek tego typu.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Sariusz Użytkownik
  • Postów: 9
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2011 22:29
W sumie racja, tylko raz takowy komentarz pisałem i akurat na to nie wpadłem :rol: Wstyd.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 03-07-2011 20:07
Dobrze byłoby mieć możliwość tworzenia prywatnej listy "dobrych znajomych". To byłoby dobre do infrormowania Czytelników o nowościach autora. Tak myślę...
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 03-07-2011 20:18
Jest możliwość dodania autora, zdjęcia czy też konkretnego tekstu do ulubionych.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 03-07-2011 22:49
NIe natrafiłem na taką możliwość. Jak to praktycznie zrobić w przypadku autora lub konkretnego tekstu?

Będę wdzięczny za uchylenie rąbka...


Pozdrawiam
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 03-07-2011 22:51
Ja mówię o nowej odsłonie portalu, na starej się nie da ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 03-07-2011 22:51
Almari mówiła o nowej odsłonie, która jest w przygotowaniu.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Dobra Cobra Użytkownik
  • Postów: 643
  • Skąd: https://www.dobracobra.pl/
Dodane dnia 04-07-2011 12:04
No tak! To czekać trzeba.

Pozdrawiam
Dobra Dobra - autor nieco surrealistycznych opowiadań - przez czysty życiowy przypadek realizuje w swojej twórczości motto: Życie stoi do każdego otworem. Ale nie do każdego tym samym.

Oficjalna strona DoCo - https://www.dobracobra.pl

Zapraszam!
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.