Modernizacja portalu. Pomysły.
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 23-03-2009 13:13
Cytat:
tentyp napisał/a:
mnie właśnie wizualność przyciągnęła, jest świetna.
Funkcjonalność jest także na dobrym poziomie, odwiedziłem niedawno coś co się nazywa nieszuflada i to straszna strona. W sensie funkcjonalności to jeden na szynach:)


o rany. właśnie rzuciłem okiem :shy: nie wiem jeszcze jak funkcjonalność, ale wygląd potworny :sourgrapes: tak nie chcemy wyglądać :no:



http://www.nieszuflada.pl/
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 23-03-2009 13:36
brrrr to ja już wolę być szufladą :D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 24-03-2009 19:34
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Raz jeszcze ponawiam apel - aby bylo widoczne od razu 25 pozycji nowododanej prozy. Zwlaszcza teraz, jak naprawde duzo tekstów jest nadsyłane.


Sagit, myślę, że to jest konieczne. Jack obliczył, że przy tym natłoku i przy publikowaniu 6 opowiadań dziennie, trzeba czekać aż 8 dni na publikację. :|
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 24-03-2009 19:38
Juz nawet 9...

Ale jacy jesteśmy popularni B)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-03-2009 19:39
Ktoś tu się z Nieszuflady nabijał? Oj nieładnie :p wygląd i funkcjonalność mają faktycznie "średnią", ale nadrabiają tekstami :)
Co do apelu Jacka, to chyba nie muszę dodawać, że jeśli "rozwinie się" proza to i poezja powinna? B)
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 24-03-2009 19:54
Cytat:
valdens napisał/a:
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Raz jeszcze ponawiam apel - aby bylo widoczne od razu 25 pozycji nowododanej prozy. Zwlaszcza teraz, jak naprawde duzo tekstów jest nadsyłane.


Sagit, myślę, że to jest konieczne. Jack obliczył, że przy tym natłoku i przy publikowaniu 6 opowiadań dziennie, trzeba czekać aż 8 dni na publikację. :|


Sagit, zlituj się! Ile można czekać na publikację? Na prawdę przyda się powiększenie tej ramki <prosi>
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 24-03-2009 20:18
Zmiany są już wprowadzane.

Wstępny projekt portalu V.2 się właśnie rysuje :p
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 24-03-2009 20:21
Ach...jak ładnie teraz

O, Sagicie forum.metal.pl/images/smiles/prosze.gif
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 24-03-2009 20:33
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
O, Sagicie forum.metal.pl/images/smiles/prosze.gif


Dołączam się ;)
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2009 15:02
Żeby już było oficjalnie i wszyscy mogli zająć stanowisko poruszę sprawę chata. Moim zdaniem aplet otwierany na osobnej karcie i stale otwarty spełniłby rolę miejsca do wolnych rozmów znacznie lepiej niż shout. Więcej miejsca, większa interaktywność i łatwiej prowadzić sensowną rozmowę.

Przyszła mi też myśl, by do chmurki informacyjnej o użytkowniku na liście aktywnych użytkowników dodać informację, co dany użytkownik robi - czyli czyta taki i taki tekst, przegląda takie a takie forum, pisze komentarz, pisze post, przegląda prywatne wiadomości i tak dalej. Czasami potrafi to sporo pomóc a takie rzeczy nie są przecież żadną tajemnicą :)
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-03-2009 18:06
Przydaje się na przykład aby się zorientować, czy wysłać do danej osoby pw. Jeśli dana osoba jest akurat czymś zajęta, to się po prostu czeka, aż będzie wolna. Na większości forów to jest standard i nikt nie narzeka. czy to taka tajemnica? Dlaczego miałbym się wstydzic tego, jakie teksty czytam, albo czy piszę komentarz? Nawet bym był zadowolony, gdyby inni wiedzieli, co właściwie robię. Wtedy łatwiej można znaleźć odpowiednią chwilę, zeby się z kimś porozumiec i mu w niczym nie przeszkodzić:rol:
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-03-2009 00:35
Rzepusiu, to po prostu upodobnienie forum do spotkań IRL. W realu każdy widzi, co kto robi i problemu z tym nie ma. Zaproponowałem tylko dlatego, że po prostu jestem do tej funkcji przyzwyczajony i mi się na innych forach przydaje :) Trudno jednoznacznie określić, do czego - po prostu człowiek się do niej przyzwyczaja i tyle :)

A swoją drogą jaki ze mnie malutki chłopiec, to ty Rzepusiu wiesz lepiej niż inni na tym forum :D
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-03-2009 02:25
Bez przesady. Szpiegować nikogo nie będziemy. Zresztą taka modyfikacja jest, i była u nas testowana. Przyjęcie przez użytkowników tego "wynalazku" było negatywne.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-03-2009 09:44
W porządku, ja nic nie mówię ^^ To była tylko propozycja.
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 27-03-2009 09:54
Co do modernizacji :) to moze :) zrobić by cos takiego że w tym okienku gdzie jest pokazuje nowe prace- obok tytułów dawać by niki z avatrem uzytkownika:) Taka luźna propozycja:)
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-03-2009 10:02
Chyba sensowniej by było pokazywać w chmurce nick autora, avatar i trzy jego najlepiej ocenione prace :)
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-03-2009 14:58
Lunar ma rację, avatary w chmurce nie rozszerzały by tak tabelki jak w przypadku normalnego umieszczenia avatarów.

Z innej trochę beczki. Gdyby tak co miesiąc organizować (zadanie, które należałoby do adminów albo specjalnie obranej komisji) konkursy na najlepsze opowiadania (w dziale prozy) i wiersze (W dziale poezji)?
Głosowaliby wszyscy uczestnicy oddając głos na jedno lub dwa opowiadania/wiersze.
Niekoniecznie chodzi o nagrodę. Nick i avatar zwycięzcy wyświetlano by na głównej stronie (podobnie jak to teraz jest z najaktywniejszymi użytkownikami).

:yes::yes:
Do góry
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 27-03-2009 15:03
Cytat:
Lunar ma rację, avatary w chmurce nie rozszerzały by tak tabelki jak w przypadku normalnego umieszczenia avatarów.


avatarom dajmy spokój, zajmują niewiele miejsca. bardziej martwią mnie rozbudowane (często w pionie) sygnaturki - te teksty, które wyświetlają się automatycznie pod każdą wypowiedzią.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 27-03-2009 15:06
mi tam pasuje jak jest. Tamta propozycja była rzucona od tak o:)
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Modernizacja portalu. Pomysły.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 27-03-2009 15:09
A mnie się marzy (nie wiem na ile to realne) internetowe radio portalowe :D Coś takiego istnieje na http://www.poezje.com.pl/ i ma się całkiem nieźle :) Czy to w ogóle jest możliwe do zrobienia?
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]