Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2010 18:24
Cytat:
No to nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz.

Dżentelmenów?




Ta, chciałbym.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-04-2010 18:40
a propos tego co się rozwinęło tutaj, jeśli picie herbaty jest niemęskie to nie ogarniam waszej logiki ;) są sytuacje w których alkohol jest nie na miejscu albo nie ma się na niego ochoty, kawy nie pije praktycznie, więc co mam zamawiać żeby nie urągało to mojej męskości? :rip:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2010 18:50
sok:) albo oranzade chociaz:) wez herbatkie normalnie :D:D jakbym zobaczyl faceta pijacego herbate to bym pomyslal ze albo jest chory na cos ablo jest gejem.:D
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 23-04-2010 18:54
wolę już się napic herbaty ale cóż ;) poza tym herbata jest smaczna także jak to ja, na przekór wszystkim, od dziś zawsze zamawiam herbatę, dlatego, że niby nie wypada :smilewinkgrin:

na moje picie soku jest bardziej gejowskie niż picie herbaty, no chyba że Anglicy to geje :rol:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 23-04-2010 19:02
Cytat:
wiewioorka napisał/a:
Cytat:
Victor napisał/a:
Ta? A ja bardziej szedłbym za Woodym Allenem:
"Z robieniem pieniędzy jest jak z seksem - kto tego nie robi dużo o tym mówi, a kto robi nie" cyt. z pamięci.

Oczywiście nie twierdzę że wypowiadają się tu same dziewice, ale reguła słuszna - w końcu najwięcej o seksie gadają chyba w gimnazjach.


No to nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz.:lol:



Tekst o krowie zazwyczaj wypowiadają faceci, którzy myślą, że jak się rozmawia z nimi o seksie, to chce się go z nimi uprawiać. ;) Dziwna logika...;)



Tekst o krowie zazwyczaj wypowiadają faceci, którzy myślą, że jak się rozmawia z nimi o seksie, to chce się go z nimi uprawiać. ;) Dziwna logika...;)

Droga Wiewióreczko, napisałam, że nie chce nikogo obrazić i mam nadzieję, że tak odbierasz, no tak wszystko co wulgarnie może wybrzmiewać to przypisuje się facetom, a może we mnie czasami odzywa się jakiś hormon męski;), doskonale rozumiem Twoje zainteresowania seksem z pozycji naukowej i masz do tego prawo i jeszcze raz jakby co to przepraszam - nie w moim guście zło czynić, choć zdarzają się wpadki. Serdeczności z mojej kieszonki:)


Mnie akurat interesuje życie seksualne użytkowników PP z czysto naukowego, statystycznego punktu widzenia. Czy to coś złego? :bigrazz:
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2010 19:13

http://www.szansaspotkania.net/index.php?pageid=3766

http://www.szansaspotkania.net/index.php?pageid=2034

http://www.szansaspotkania.net/index.php?pageid=2046


Dla mądrych użytkowników forum.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 23-04-2010 19:42
Nie wiem, czy akurat dla mądrych.. Akurat Kościół ze swoim podejściem do seksu tkwi w głębokim średniowieczu. Zabrania używania tabletek ( co jest wymysłem jednego z papieży, bo powołana w tym celu komisja nie znalazła w Biblii nic przeciwko antykoncepcji), a kryje księży pedofilów.
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2010 20:26
Nazywanie średniowieczem nauki Kościoła zawsze napawa mnie śmiechem.

Biblia nie jest jedynym źródłem nauki Kościoła, a zgodnie z jednym z dogmatów papież w tego typu decyzjach jest nieomylny, w przeciwieństwie do jakiejś tam komisji. Skoro jego nieomylność spływa tam z góry to jest oczywiste że decyzje które podejmuje w ten sposób mogą być w jakimś stopniu sprzeczne z czysto ludzkim podejściem do sprawy. Oczywiście niewierzący może negować jego nieomylność, tak jak może negować istnienie Boga...

O kryciu pedofilów http://info.wiara.pl/doc/477227.Watykan-i-Kosciol-wobec-pedofilii

Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 23-04-2010 20:42
Cytat:
wiewioorka napisał/a:
Zabrania używania tabletek ( co jest wymysłem jednego z papieży, bo powołana w tym celu komisja nie znalazła w Biblii nic przeciwko antykoncepcji)

No, to Cię zaskoczę, bo mam dość aktualne wiadomości, jako że miesiąc temu uczestniczyłam w naukach przedmałżeńskich. Usłyszałam tam coś takiego:
"Mamy dwudziesty pierwszy wiek. Róbcie, co chcecie. Zabezpieczajcie się na miarę naszych czasów. Bylebyście nie usuwali."
I tyle. Nie wiem, może u mnie w parafii są jacyś nienormalni, ale poczułam się całkiem dobrze po tym spotkaniu. Pomijam fakt, że u mnie akurat branie tabletek wyklucza seks, nawet te z minimalną ilością hormonów, dla matek karmiących piersią powodowały całkowity spadek zainteresowania seksem.

PS: A jest coś w Biblii na temat usuwania ciąży?
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
askurr Użytkownik
  • Postów: 114
  • Skąd: Gdynia / Reda Rekowo
Dodane dnia 23-04-2010 20:45
Wracając do herbaty: ja osobiście lubię herbatę. Dlaczego jest dziwne picie takowej przez faceta. Nie wiem w jakim otoczeniu wychowywali się co poniektórzy użytkownicy, ale kiedy jesteś z dziewczyną w jakimś lokalu piwo nie jest najlepsze. Z kolegami, koleżankami to i można. Ale z dziewczyną, czy narzeczoną to nie wypada moim zdaniem. Może i żyję przeszłością, ale romantyzm jest ważny. Skoro wolicie dresika pijącego cały czas browar proszę bardzo. Ale to jest nie ten tego :D
http://www.lastfm.pl/user/skurra

Nazywam się Skurzyński. Adrian Skurzyński.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 23-04-2010 20:53
Heh, to ja jeszcze o kawie. Po każdej kawie śmierdzi z ust. Nie umiem rozmawiać z facetami, którzy zaraz po kawie nie myją zębów. I to niezależnie, czy pije, czarną, sypaną, rozpuszczalną, z mleczkiem. Zawsze jest kwas [może ja jestem nadwrażliwa na to, sama nie pijąc, ale to tak jak z papierosami, no nie umiem]...
I, hehe, gejowato to wygląda facet, który słodzi więcej, niż ja. I pije kawę z mlekiem. Albo drinki. O, facet, który pije drinki też jest... Dziwny.
Facet, jak już musi, niech wali na czysto.
I nie popija...
:)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
askurr Użytkownik
  • Postów: 114
  • Skąd: Gdynia / Reda Rekowo
Dodane dnia 23-04-2010 20:56
O, na czysto to owszem. A drinki rzeczywiście gejowato wyglądają.
http://www.lastfm.pl/user/skurra

Nazywam się Skurzyński. Adrian Skurzyński.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 23-04-2010 20:57
Daj spokój, mam kuzyna, który raczy się specjałami w stylu "Redds"... Wstyd z nim gdzieś wyjść...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2010 21:07
Cytat:
soczewica napisał/a:
No, to Cię zaskoczę, bo mam dość aktualne wiadomości, jako że miesiąc temu uczestniczyłam w naukach przedmałżeńskich. Usłyszałam tam coś takiego:
"Mamy dwudziesty pierwszy wiek. Róbcie, co chcecie. Zabezpieczajcie się na miarę naszych czasów. Bylebyście nie usuwali."
?


Przepraszam że się wtrącę, czy to powiedział jakiś ksiądz?

Moja siostra się smiała z tych nauk. Ludziom którzy mieli dzieci tłumaczyli pokazując na tablicy narządy rozrodcze to ma być do tego to do tego etc.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 23-04-2010 21:12
Nie, ale za wiedzą księdza, jego dobra znajoma. A to ma znaczenie? Z tego, co wiem, na wszelkich tego typu naukach pieprzą głupoty laicy, więc, jak raz powiedzą mądrze, to czy będzie to podejrzane?
Dla mnie nie. I dokładnie powiedziała to, co ktoś już przytoczył, że w Biblii nie ma nic na ten temat. A zakaz dotyczy bardziej nastolatków, żeby im nie rozbijać gospodarki hormonalnej.

A nie jest to kościół jakiś bardzo luźny, skoro my, małżeństwo od dwóch lat, na chrzcie Jany nie byliśmy "państwem X", tylko "rodzicami Janiny X", bo nie mieliśmy kościelnego.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-04-2010 23:07
Cytat:
soczewica napisał/a:
Daj spokój, mam kuzyna, który raczy się specjałami w stylu "Redds"... Wstyd z nim gdzieś wyjść...



Ku.wa! Lubię Reddsy, Ginger Beer, a nawet jakieś zwykłe piwo z sokiem imbirowym. I wiesz co charakteryzuje samca alfa? Samiec alfa przede wszystkim robi to, na co ma ochotę i ma w d.pie, czy jest męski czy nie męski. Samiec alfa może popijać mleczko, ale i tak ku.wa budzi respect!

:D
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Victor Użytkownik
  • Postów: 709
  • Skąd:
Dodane dnia 23-04-2010 23:27
Czekaj, czekaj... to ty widziałeś buraka w kimś kto napisał (o ile dobrze pamiętam) "Cholera"?

Cytat:
Samiec alfa może popijać mleczko

Np. Leon Zawodowiec
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
tequila Użytkownik
  • Postów: 350
  • Skąd: bydgoszcz
Dodane dnia 24-04-2010 04:05
O jaaa, wielka dyskusja o tym, co facet powinien pić, a co nie? To chyba jego wola, prawda? Musi zaraz tym komuś cokolwiek udowadniać? Czasem poznając kogoś nowego wcześniej zapytam go o to, jaką herbatę lubi, niż o to czym się zajmuje...
Dla mnie nie jest skreślony, nawet, kiedy wpierdziela większy deser od mojego. A jak jeszcze zajada się szarlotką mojego autorstwa to może być nawet w różwoej koszuli (brrr).
Ale jak na do pożegnanie usłyszę od niego "pasku, buziaczki" to mam przed oczami niewyżytą gimnazjalistę i mi słabo.
"(...) więcej spacerów, mniej kawy(...)"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 24-04-2010 10:20
Proponuję przenieć dyskusję o jedzeniu do tematu o jedzeniu. Jest widoczny na głównej. ;) A co do seksu, lubicie dziewne miejsca? Tzn fajnie jest w miekkim łóżku z czystą pościelą. Ale kręcą kogoś miejsca publiczne, miejsca dziwne, że tak powiem?
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 24-04-2010 11:33
W ciemnej ulicy, w lesie, na plaży, w drewnianej budce, na szosie, w pociągu, w lokalu przy stole,w pracy... A co właściwie oznacza dziwne miejsce?
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.