Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
Wiolin Użytkownik
  • Postów: 49
  • Skąd: inowroclaw
Dodane dnia 06-05-2009 21:53
.. i spodnie opadają, ha ha:D
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 12:35
Ale podsumowując Waszą dyskusję wychodzi na to, ze wszystkie mężatki są genialne łóżkowo, bo przecież w tych łóżkach zagościły na stałe...
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 07-05-2009 13:21
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Ale podsumowując Waszą dyskusję wychodzi na to, ze wszystkie mężatki są genialne łóżkowo, bo przecież w tych łóżkach zagościły na stałe...

i na dodatek inteligentne :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 13:37
Cytat:
i na dodatek inteligentne

A może cwane ?
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 07-05-2009 13:38
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Cytat:
i na dodatek inteligentne

A może cwane ?

czyli faceci dają się jednak nabrać na gierki?
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 13:43
Ja zacytuję złotą myśl, którą dzisiaj wypowiedziała moja koleżanka:

"Bo teraz to dupy są, a nie faceci"

Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 13:44
Cytat:
faceci dają się jednak nabrać na gierki?

Są na tyle leniwi, że nie chce się im wychodzić później z łóżka,
by odstawić panienkę.
Ewentualnie machają na ręką na konwenanse i liczą, że sama sobie pójdzie jak się znudzi i odwracają się na drugi bok.:sleep:
A rano zostaje tylko już przerazenie po przebudzeniu i krzyk:
NIEEEE!!!! :upset:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 07-05-2009 13:49
Cytat:
Zadysta napisał/a:
A rano zostaje tylko już przerazenie po przebudzeniu i krzyk:
NIEEEE!!!! :upset:


a jak kobita jeszcze bardziej perfidna i cwana jest, to jeszcze potrafi doprowadzić do tego, że facet mdleje na widok kawałka plastiku, a jak się ocknie, to już zaobrączkowany...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 13:52
Cytat:
na widok kawałka plastiku

Mówisz o karcie kredytowej czy silikonach ?
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 07-05-2009 13:53
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Cytat:
na widok kawałka plastiku

Mówisz o karcie kredytowej czy silikonach ?

o teście ciążowym.
nie wiedziałam, że karty kredytowe i silikon w naszych czasach robią wrażenie na mężczyznach...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 13:56
na wybrednych silikon działa jak płachta na byka
a na bidaków złota karta jak słodki cukierek
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 07-05-2009 14:01
Cytat:
Zadysta napisał/a:
na wybrednych silikon działa jak płachta na byka
a na bidaków złota karta jak słodki cukierek

a jak się poznaje tak na oko, czy na dotyk silikon? wiesz, nigdy nie używałam, więc nie wiem, czym się różni od natury :)
[karty kredytowej zresztą też za bardzo, ale o to nie pytam, bo to jakoś mnie mniej interesuje...]
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 14:07
Cytat:
jak się poznaje tak na oko, czy na dotyk silikon?

Na oko to widać.
A w dotyku to tak, jakbyś mydło łapała w wodzie przez torekę foliową
lub dotykała rzepkę w kolanie pod skórą, która ucieka.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 14:08
Kiedyś się bawiłam takim silikonem do stanika, to to całkiem fajne w dotyku jest. Takie odstresowujące...
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 07-05-2009 14:09
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Cytat:
jak się poznaje tak na oko, czy na dotyk silikon?

Na oko to widać.
A w dotyku to tak, jakbyś mydło łapała w wodzie przez torekę foliową
lub dotykała rzepkę w kolanie pod skórą, która ucieka.

wiesz, jak kobieta ma takie problemy z piersiami, jak mi się zdarzyło mieć kilka lat temu, to te "łapanie mydła" dokładnie określa to, co się dzieje z jej piersiami...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 14:16
Ale z punktu widzenia mężczyzny zabawa takim plastikiem to trochę jak z gumową lalką.
Miętosisz a do końca nie wiesz jak zadziała. Czy gdy potem "ukłujesz" to będzie krzyczeć czy nie :lol:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 07-05-2009 14:17
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Ale z punktu widzenia mężczyzny zabawa takim plastikiem to trochę jak z gumową lalką.
Miętosisz a do końca nie wiesz jak zadziała. Czy gdy potem "ukłujesz" to będzie krzyczeć czy nie :lol:

ok, ale skąd wiesz, że laska na pewno ma silikon, a nie na przykład problemy z gruczołami?
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 14:25
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Ale z punktu widzenia mężczyzny zabawa takim plastikiem to trochę jak z gumową lalką.
Miętosisz a do końca nie wiesz jak zadziała. Czy gdy potem "ukłujesz" to będzie krzyczeć czy nie :lol:


Zaraz, czyli skoro faceci lubią silikon, to znaczy, że woleliby gumową lalę zamiast prawdziwej kobiet, tak? Dobrze rozumiem?
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-05-2009 14:27
Cytat:
laska na pewno ma silikon

To kwestia doswiadczenia ;)
Uwierz, że jest znacząca różnica.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 07-05-2009 14:28
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Cytat:
laska na pewno ma silikon

To kwestia doswiadczenia ;)
Uwierz, że jest znacząca różnica.

a macałeś takie, co miały zapalenie piersi?
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.