Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 14-05-2009 15:19
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Medycyna nie ejst taka głupia - promując teorię, zamiast praktyki podaje jednocześnie najskuteczniejsze lekarstwo na choroby weneryczne :lol:

znaczy - uszkodzenia ciała? bomba! wybijmy sobie oczy, będzie mniej zezowatych i daltonistów :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 29-05-2009 18:41
Dlaczego ten temat stracił na popularności? Wiosna jest przecież :smilewinkgrin:
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
waikhru Użytkownik
  • Postów: 213
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 29-05-2009 18:43
Dlatego wszyscy przerzucili się na praktykę:D
"Bo dla mnie Bóg to nie przypadek, nie los i nie czas. Dla mnie Bóg to tylko myśl. Moja myśl."

"Opowiedzieć wodę przez opis pustyni, opowiedzieć chleb przez opis głodu, opowiedzieć miłość przez opis samotności..."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-05-2009 21:25
aż strach pomyśleć jak będzie wyglądała jutrzejsza impreza... zbiera się na ucztę w stylu rzymskim z nieodłączna orgietką :p
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 29-05-2009 22:06
a mnie nie będzie.. tez chce na orgie <beczy>
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2009 22:08
Jack, czy ożywianie tego tematu to część Twojej akcji propagandowej mającej na celu zachęcenie młodych PPortalowiczek do flirtowania z administracją? :lol:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 29-05-2009 22:11
a do tego Oke trzeba zachęcać??
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2009 22:17
No według Jacka coś się ostatnio PPortalowiczki opuściły ;) Leży biedactwo chore w łóżeczku i nie ma z kim poflirtować...
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 29-05-2009 22:20
ojej... <tuli Jacka> (hmm.. zastanawiam się czy można to podciągnąć pod post na temat :lol:)
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2009 22:22
E tam, najwyżej dostaniemy po drugim ostrzeżeniu :lol:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 29-05-2009 22:26
będę lepsza od Zadysty.. <intensywnie analizuje sprawę> ale się wścieknie..

ja słyszałam, że konflikty najlepiej łagodzić w łóżku :p
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2009 22:27
Ale to z kim ten konflikt będziesz w łóżku łagodzić? Z LRR? :lol:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Tomi Użytkownik
  • Postów: 170
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 29-05-2009 22:29
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Dlaczego ten temat stracił na popularności? Wiosna jest przecież :smilewinkgrin:


Jeżeli rzeczywiście ludzie nagle przestali interesować się seksem to najprawdopodobniej mamy do czynienia z pierwszym symptomem końca ludzkości.

Myślę, że jedyna szansa pozostaje w gestii niezależnych, komercyjnych mediów, które w tej ważkiej sprawie winny podjąć skuteczne działania, promując uprawianie seksu w biurach, restauracjach i na specjalnych materacach wykładanych między regałami w supermarketach.
Nie można również zapominać o stacjach benzynowych, gdzie pary mogłyby ratować ludzkość opierając się o dystrybutor z olejem napędowym lub LPG.
Ponadto, podczas seksualnego kryzysu władze miast powinny zadbać o wzmocnienie ławek parkowych dodatkowymi listwami.

Nie pozwólmy by seks stał się obowiązkiem! Walczmy z kryzysem!
Dziewictwo jest najbogatszym skarbem dziewczyny, ale trudno jest długo bronić skarbu, do którego wszyscy mężczyźni mają klucz.

Bassompierre
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 29-05-2009 22:32
nie.... nie jest w moim typie :p

może dostane ostrzeżenie od innego admina <marzy>



Cytat:
Tomi napisał/a:
Ponadto, podczas seksualnego kryzysu władze miast powinny zadbać o wzmocnienie ławek parkowych dodatkowymi listwami.


jestem bardzo za.. są strasznie chybotliwe i człowiek czuje się na nich niepewnie.. poza tym postuluję by wydłużyć je do długości 2m, ponieważ jest to ewidentna dyskryminacja oraz o poszerzenie siedziska gdyż są za wąskie :)
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2009 22:37
Cytat:
GdanszczAnka napisał/a:
może dostane ostrzeżenie od innego admina


Najskuteczniejszą metodą jest stwierdzenie, ze "Pewien admin to gbur". Skutkuje po 10 sekundach :D
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 29-05-2009 22:39
nie mogę tego powiedzieć.. ja nigdy nie kłamie.. choć łagodzenie konfliktu z Valdensem było by całkiem ciekawym przeżyciem :p

ale zakrawało by pod zoofilie.. to w końcu krokodyl <hahaha>
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2009 22:46
Tomi, jak dojdzie do przeludnienia, to będzie Twoja wina!!! :bigrazz:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Tomi Użytkownik
  • Postów: 170
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 29-05-2009 23:03
Ależ skąd Oke ;) Ja tylko podnoszę alarm, by wytrącona z torów ewolucja nie wyjechała gdzieś na łączkę z krasulami.

A poza tym, nie dyskutuj tyle i zacznij wreszcie się rozmnażać :smilewinkgrin: Przecież to nie boli.
Dziewictwo jest najbogatszym skarbem dziewczyny, ale trudno jest długo bronić skarbu, do którego wszyscy mężczyźni mają klucz.

Bassompierre
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-05-2009 23:22
Skoro radzisz...
To Wy sobie dalej dyskutujcie, a ja idę popraktykować :bigrazz:

Asti, rozbieraj się!!!
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 30-05-2009 12:38
a ja to co, kto ze mną pofiltruje? :smilewinkgrin: administracja nie jest w niczym lepsza ode mnie :p

a o brak rozmnażania się nie martwy Afryka i Indie ciągle z tym walczą :D



Cytat:
Przecież to nie boli.
podobno czasem boli ale to już tylko jakieś pogłoski chyba :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.