Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 13-06-2009 16:13
Cytat:
GdanszczAnka napisał/a:
poza tym wiele kobiet uważa, że zmuszenie żony do seksu przez męża to nie gwałt... bo on ma do tego prawo... ehh.. przykre :(

najgorsze jest to, że pomimo tego pozornego uświadomienia, jakim się teraz ludzie chwalą, to nadal tak jest, że jak coś z seksem jest nie ak, to kobieta sądzi, że to jej wina. jak na przykład jej seks nie sprawia przyjemności, czy wręcz sprawia nieprzyjemność.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-06-2009 16:13
Cytat:
valdens napisał/a:
Z dziewczyną płaską możesz mieć seks 100 razy lepszy niż tą hojnie obrażoną przez naturę i NAJCZĘŚCIEJ TAK JEST. Mam nawet pewna teorię, która to zjawisko wyjaśnia. Chyba nawet pisałem o tym wcześniej. :)

W skrócie chodzi o to, że płaska podświadomie (chyba) stara się niedobory nadrabiać, podczas gdy cycata uważa, że może spoczywać na laurach.


hmm.. nie powiem ciekawa teoria.. a co jak płaska uważa,z e nie ma niedoborów i wcale nie musi ich nadrabiać??
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 13-06-2009 16:15
coś w tym jest :) tak na własnym przykładzie, to rzeczywiście zauważyłam, że ostatnio zrobiłam się leniwa...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-06-2009 16:16
Cytat:
soczewica napisał/a:
najgorsze jest to, że pomimo tego pozornego uświadomienia, jakim się teraz ludzie chwalą, to nadal tak jest, że jak coś z seksem jest nie ak, to kobieta sądzi, że to jej wina. jak na przykład jej seks nie sprawia przyjemności, czy wręcz sprawia nieprzyjemność.


dokładanie.. bo przecież to, ze ona nie lubi jak ją bić podczas to przecież nie jego wina tylko jej..
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Satis-Verborum Użytkownik
  • Postów: 83
  • Skąd: Ornontowice
Dodane dnia 13-06-2009 16:17
O Matko, ale dyskusja... :D
Nawet trawa z czasem zamienia się w mleko.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 13-06-2009 16:21
Cytat:
Satis-Verborum napisał/a:
O Matko, ale dyskusja... :D

ło, po czterech miesiącach milczenia na forum piękne i wartościowe przywitanie!
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-06-2009 16:31
a gdzie jest ta Matka??
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-06-2009 16:45
Cytat:
soczewica napisał/a:
coś w tym jest :) tak na własnym przykładzie, to rzeczywiście zauważyłam, że ostatnio zrobiłam się leniwa...


Cycki Ci rosną ? :smilewinkgrin:



Cytat:
GdanszczAnka napisał/a:
dokładanie.. bo przecież to, ze ona nie lubi jak ją bić podczas

To są takie kobiety ?:confused:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-06-2009 16:47
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Cycki Ci rosną ? :smilewinkgrin:


w tym momencie ukazałeś swój poziom intelektu... i jest to bardzo niski poziom ;/
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-06-2009 17:04
Cytat:
GdanszczAnka napisał/a:
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Cycki Ci rosną ? :smilewinkgrin:


w tym momencie ukazałeś swój poziom intelektu... i jest to bardzo niski poziom ;/


O co Ci chodzi ?
Sama z siebie ona żartuje i ma poczucie humoru na swój temat a ty się czepiasz i ją bronisz ?
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-06-2009 17:14
chodzi mi o sam fakt zadania pytania < ściana > albo Ty nie ogarniasz albo ja... ;/
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 13-06-2009 17:21
myślę że Zadysta zrobił to umyślnie, wcześniej podobne pytania się pojawiały z ust innych osób i nie było problemu ale nie mieszam się załatwiajcie to między sobą, byle bez kłótni :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-06-2009 17:30
Aniu , Ty po prostu nie czujesz tego...
Ja przez to , że ją bardzo lubię pozwalam sobie na takie żarty.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 13-06-2009 17:39
Cytat:
GdanszczAnka napisał/a:
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Cycki Ci rosną ? :smilewinkgrin:


w tym momencie ukazałeś swój poziom intelektu... i jest to bardzo niski poziom ;/

i spostrzegawczość - mówię o tym od [patrz na sygnaturkę]: 17 tygodni :p
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-06-2009 17:45
Cytat:
valdens napisał/a:
Z dziewczyną płaską możesz mieć seks 100 razy lepszy niż z tą hojnie obrażoną przez naturę i NAJCZĘŚCIEJ TAK JEST. Mam nawet pewna teorię, która to zjawisko wyjaśnia. Chyba nawet pisałem o tym wcześniej. :)

W skrócie chodzi o to, że płaska podświadomie (chyba) stara się niedobory nadrabiać, podczas gdy cycata uważa, że może spoczywać na laurach.


Chyba sobie jaja robisz... Nie wierzę, ze jesteś na tyle płytki, żeby sprowadzać wszystko do rozmiaru cycków.

Wiesz gdzie tkwi błąd w Twoim myśleniu? Idąc tym tropem, kobiety hojnie obdarzone przez naturę są zazwyczaj hojnie obdarzone nie tylko w piersiach i mają z tego powodu takie same kompleksy, jak kobiety bez piersi, więc według Twojego sposobu myślenia powinny starać się wynagrodzić ukochanemu nadmiar ciała.

Patrząc w ten sposób, wszystkie kobiety powinny być idealnymi kochankami, bo albo maja za duże cycki, albo za małe.

Podsumowując: Valdens, to jest bardzo głupia teoria.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-06-2009 17:48
Ja koś eli
minuję w z
rokiem sygna
turki bomi za
kłócają ciąg
łość czy
tania.

Cytat:
soczewica napisał/a:
i spostrzegawczość - mówię o tym od [patrz na sygnaturkę]: 17 tygodni :p
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 13-06-2009 17:50
Oke, to jest moja prywatna teoria. Oparłem ją jedynie na własnych spostrzeżeniach i nie będę zabiegać, żeby dostała się do szkolnych podręczników. ;) Rozmawiamy tu przecież na luzie, prawda?

Ale, hmmm, wiesz... jest jeszcze jeden czynnik, który może powodować, że te bez piersi wypadają lepiej - one są szczuplejsze (najczęściej), a tym samym bardziej ruchliwe, zwinne, skoczne, narowiste... :) Mniej leniwe. Może to jest ważniejsze, nie wiem.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 13-06-2009 17:50
ale mówiłam o tym nie w sygnaturce :) w sygnaturce jest tylko to, jak długo trąbię :p
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-06-2009 17:53
Cytat:
valdens napisał/a:
Oke, to jest moja prywatna teoria. Oparłem ją jedynie na własnych spostrzeżeniach i nie będę zabiegać, żeby dostała się do szkolnych podręczników. ;) Rozmawiamy tu przecież na luzie, prawda?


Wiesz, ale z tą Twoją teorią to jest tak samo, jak z moją o dupach wołowych :]
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-06-2009 18:12
Cytat:
valdens napisał/a:
Ale, hmmm, wiesz... jest jeszcze jeden czynnik, który może powodować, że te bez piersi wypadają lepiej - one są szczuplejsze (najczęściej), a tym samym bardziej ruchliwe, zwinne, skoczne, narowiste... :) Mniej leniwe. Może to jest ważniejsze, nie wiem.


teraz to mnie jeszcze bardziej rozwaliłeś.. znam szczupłe dziewczyny z dużym biustem (w stosunku do obwodu pod biustem) i przy sobie z małym..
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]