Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 16-06-2009 14:17
Cytat:
valdens napisał/a: najpierw anal, potem oral a na koniec seks (klasycznie).


O kurde... za dużo filmów.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 16-06-2009 14:22

Cytat:
Prywatnie to, co uskuteczniają homosie nie określam analem ani "waleniem w pupala".

Cytat:
Przykro mi, ale takie są fakty naukowe.


Cytat:
Niemniej chyba zapoznanie się z teorią nie może zaszkodzić
chyba czasem może.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2009 14:29
Prywatnie to, co uskuteczniają homosie nie określam analem ani "waleniem w pupala". - proponuję prywatne "nazewnictwo" zostawić tylko dla własnej wiadomości, nie wiem czy są chętni na zapoznanie się z tego typu wiedzą, poza tym opowiadanie publicznie jak ktoś sobie coś nazywa uważam za niesmaczne (przynajmniej w tym temacie), zwróć uwagę Lunar, że są tu kobiety, nie jesteś w barze z kolegami
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-06-2009 14:30
A zauważyliście, że dopóki nie pojawili się tu "biskupi", "papieże", katechizmy", "encykliki"... nie było takich perwersji? Gadaliśmy sobie stosunkowo grzecznie, niewinnie (i tylko soczewica czasem coś palnęła :bigrazz: )
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2009 14:34
Bo wy bardziej rozwijaliście temat w żart. Poza tym zwróć uwagę, kto tu używa jakiego słownictwa. I nie wiem na ile to można łączyć z papieżem czy katechizmem, chyba, że mnie też chcesz przypisać perwersję, ponieważ wypowiadałam się o sprawach religii.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 16-06-2009 14:38
Cytat:
A zauważyliście, że dopóki nie pojawili się tu "biskupi", "papieże", katechizmy", "encykliki"... nie było takich perwersji? Gadaliśmy sobie stosunkowo grzecznie, niewinni
sugerujesz coś? To nawet lepiej gdy czasem w temacie seks zrobi się cieplej. Gorzej, że agresywnie się robi momentami. Ja tylko jeden rodzaj seksu uznaję, za zły i niemoralny. Gdy jeden z partnerów jest niechętny stosunkowi, czy też jakiejś formie tego stosunku, lub jest nieświadomy sytuacji(dzieci, większość zwierząt, ludzie odużeni jakimiś środkami itp.) Każdy inny rodzaj seksu to wg mnie nic złego. Bo jeszcze skumam, że ktoś może być przciwnikiem aborcji, gdyż broni życia, ale pchanie się do innym na siłę do wyrka, to dla mnie zdecydowanie gwałt ;) Gwałt na wolności.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-06-2009 14:50
Sugeruję tylko to, że "nieomylna" ideologia katolicka w każdym temacie naszego forum wyzwala niezdrowe odruchy. Pojawiają się wyzwiska, poniżanie, dupale, perwersje. Tak było nawet w temacie o religiach, tak jest tu, tak jest w temacie o homoseksualistach... Trudno mówić o przypadku, myślę że można już wyciągnąć wnioski - przykro mi, ale takie są fakty naukowe.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 16-06-2009 14:56
nie chcę obwiniać osób i nie będę tego robił, ale wydaję mi się, że sam władze KK, w temacie seksu, homoseksualizmu, czy jakim kolwiek są dość powściągliwi, ich język wydaje się wyważony, delikatny i kulturalny. Przynajmniej ja, poza oszłomicznymi(wiem nie ma takiego słowa,ale utworzę je na potrzeby wypowiedzi) wyjątkami, z ust przedstawicieli Kościoła nic agresywnego nie słyszałem. Za przykład kulturalnych Katolików podamu tu Dzona. Mówi dużo o religii, wierzy w zasady KK, ale jego wypowiedzi są pozbawione gniewu. Już nikt nie stawia stosów, chociaż niestety, KK obejmuje wielu ludzi i zdarzają się członkowie tej grupy naładowni pogardą i gniewem wobec wszystkich innych.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 16-06-2009 16:59
popieram Tomasza... złe jest tylko to co krzywdzi drugą osobę (inny organizm żywy)



znalazłam coś co by pasowało do wychowywania syna przez Zadystę
http://tiny.pl/3psf
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 16-06-2009 17:07
Cytat:
znalazłam coś co by pasowało do wychowywania syna przez Zadystę
byłbym dumny z takiego syna. Trzeba tylko znaleźć kobiete, która nie przeszkodzi w takim wychowaniu. A może adoptuje sobie syna, po co mi żona, jak skończy 13 lat, przestane chodzić do agencji i zacznę wtedy zapraszać prostytutki do domu, niech syn też ma zabawe. :)
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 16-06-2009 17:10
taa.. a potem oskarż prostytutke o pedofilie!
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Tomi Użytkownik
  • Postów: 170
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 16-06-2009 21:04
Cytat:
Można (anal) pod dwoma warunkami:

* w małżeństwie
* w połączeniu z normalnym stosunkiem



Cytat:
A gdzie jest napisane w katechiźmie, że stosunek analny jest grzechem?

KKK i odpowiednie encykliki papieskie.


I tam wyszczególniono, kiedy można, a kiedy nie można odbywać stosunków analnych? :uhoh:
To na synodach debatują o analach?
Przyznam, że wygląda to pokrętnie.
Dziewictwo jest najbogatszym skarbem dziewczyny, ale trudno jest długo bronić skarbu, do którego wszyscy mężczyźni mają klucz.

Bassompierre
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 16-06-2009 21:11
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:byłbym dumny z takiego syna.


Nooo, aniołek. :lol:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 16-06-2009 21:54
Cytat:
I tam wyszczególniono, kiedy można, a kiedy nie można odbywać stosunków analnych?
To na synodach debatują o analach?
Przyznam, że wygląda to pokrętnie.
mhm tylko na after party
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2009 23:16
Cytat:
- to dlaczego pisałeś, że seks analny może występować łącznie z klasycznym stosunkiem i nie jest wtedy grzechem

to jak to jest?

Encykliki papieskie jasno stwierdzają, że naturalny akt małżeński nie może przybrać formy pozbawionej stosunku waginalnego, bowiem jest to sprzeczne z wolą Bożą i naturalnym porządkiem rzeczy. Całe zło analu i oralu polega więc na zastępowaniu takimi praktykami normalnego seksu. Tylko do tego KK ma zastrzeżenia, bowiem zdaniem KK naturalny akt małżeński to stosunek waginalny i nie może być zastąpionym czym innym. KK nie zgłasza zastrzeżeń technicznych do analu i oralu - uważa je ze pieszczoty i nie zabrania ich w sensie stricte. Anal i oral mogą byc stosowane w ramach zbliżenia, pod warunkiem, że nie są stosowane zamiast normalnego stosunku.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2009 23:25
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
Anal i oral mogą byc stosowane w ramach zbliżenia, pod warunkiem, że nie są stosowane zamiast normalnego stosunku.


Co to znaczy "zamiast"? Że po każdym stosunku tego typu musi nastąpić "zwykły"? Bo nie za bardzo rozumiem.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2009 23:33
Cytat:
Anub1s napisał/a:
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
Anal i oral mogą byc stosowane w ramach zbliżenia, pod warunkiem, że nie są stosowane zamiast normalnego stosunku.


Co to znaczy "zamiast"? Że po każdym stosunku tego typu musi nastąpić "zwykły"? Bo nie za bardzo rozumiem.


Wynika z tego, że stosunek jest tylko i wyłącznie WAGINALNY. Reszta to pieszczoszki. Czyli nie grzeszymi pieszczotkami, czego byśmy nie wyczyniali to jesteśmy jak te owieczki i baranki nad którymi lata motylek.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2009 23:41
Zbliżenie małżonków musi zawierać stosunek waginalny, najlepiej żeby się kończyło stosunkiem waginalnym ale z tego co wiem nie jest to konieczny warunek. Ważne, żeby był klasyczny seks i żeby kończył się wytryskiem wewnątrz pochwy - KK uzasadnia to naturalnym porządkiem rzeczy. Toteż przerwanie normalnego stosunku i wytrysk w czasie analu to też praktyki niedozwolone. Jeśli partnerzy mogą więcej niż raz i za którymś razem będzie to anal, albo jeśli stosują anal w ramach pieszczot wstępnych - nie ma przeciwwskazań. Nie może być analu na zasadzie antykoncepcji, bo akurat mamy płodne dni. Nie, nic z tych rzeczy. KK nie uznaje żadnych metod zapobiegania ciąży nie opartych na wstrzemięźliwości w płodne dni.



Cytat:
Czyli nie grzeszymi pieszczotkami, czego byśmy nie wyczyniali to jesteśmy jak te owieczki i baranki nad którymi lata motylek.

Powiedziałem już, oral i anal bez seksu są grzechem. To jeden z grzechów głównych - grzech nieczystości. Katechizm się kłania. Nieczystość nie ogranicza się do seksu, obejmuje wszelkie praktyki do niego podobne, takie jak oral, anal czy masturbacja (także wzajemna).
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-06-2009 00:09
Może i faktycznie to grzech, niech se będzie grzech.
Cytat:
Zaratustra napisał/a:
To nie grzech wasz - to wasze umiarkowanie woła o pomstę do nieba, wasze skąpienie nawet w grzechu woła do nieba!
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 17-06-2009 06:46
wniosek z tego dziewczyny i chłopaki unikajcie KK, chyba, że chcecie być katolikami, co są nimi, ale nie przestrzegają zasad seksualnych owego kościoła. Wygodniej jest chyba być chrześcijaninem, jakimś innym i mieć więcej luzu w tych sprawach. Warto wziąć pod rozwagę.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]