Skąd bierzecie książki?
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Książki
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 13-04-2009 21:16
W Danii mają ciekawe wyprzedaże - świetne rzeczy w niskich cenach (kupuję na przykład taniutkie płyty winylowe). Mają też sporo książek - bardzo ładne wydania, niedrogo. Niestety - wszystko po duńsku. A tego dziwacznego języka to ja się chyba nigdy nie nauczę... :(
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
Abigail Użytkownik
  • Postów: 65
  • Skąd: Gdzieś w Polsce
Dodane dnia 14-04-2009 07:34
Głównie z biblioteki, ale też od znajomych i z księgarni.
Noc jest obietnicą poranka.
Do góry
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
eurydyka Użytkownik
  • Postów: 2
  • Skąd:
Dodane dnia 18-04-2009 18:49
W mojej bibliotece jest fantastyczna półka "od czytelników dla czytelników". Stamtąd pochodzi duża część mojej domowej biblioteki. Uwolnijcie książki...!!! :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
vegan Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd:
Dodane dnia 18-04-2009 18:54
Ja ostatnio, dwie dobre książki, na śmietniku znalazłem Bajki Robotów i Heroje Północy B) stan dobry i b.dobry :)
Do góry
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 18-04-2009 22:12
Biblioteka (dobrze zaopatrzona) znajomi, pożyczanie. I kupowanie w Świecie Książki, choć nie zawsze jest najtaniej. ale maniacy już tak mają:)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 18-04-2009 22:16
Ja mógłbym korzystać z bibliotek, ale nie chcę. Ja zawszę chceć mieć moje książki dla siebie. Chcę mieć je w mieszkaniu, żeby zawsze, jak przyjdzie ochota, można było podejść, coś sobie przypomnieć, coś porównać...
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
weronikja Użytkownik
  • Postów: 71
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 18-04-2009 22:50
Głównie z księgarni, empika.
Ostatnio też z internetu - chociaż to bardzo niewygodne. I dziwnym nawyków się nabiera. :rol:
Very very soon the terror will begin,no place to hide, no way to survive,you can't escape it's time to die.
Do góry
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 19-04-2009 00:39
Cytat:
I dziwnym nawyków się nabiera.

To znaczy...?
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
voice Użytkownik
  • Postów: 512
  • Skąd: Żary
Dodane dnia 19-04-2009 10:26
Z księgarni, empika <w nim kupuję najczęściej mangi B)>
...Mad Tea Party...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-04-2009 10:32
Sama sobie piszę książki... :D

Oczywiście nieprofesjonalne, krótkie i warsztatowo... ekhem... no ale przynajmniej coś swojego. ;)
Do góry
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-04-2009 15:23
Cytat:
ginger napisał/a:
Cytat:
I dziwnym nawyków się nabiera.

To znaczy...?
jeśli chodzi kupowanie w internecie rzeczywiście przyszedł mi dziwny nawyk, zawsze jak się pojawi książka w dobrej cenie to się biorę za licytację nawet jak kasy nie mam :p nałóg kupowania książek i to koniecznie kilka od jednego sprzedawcy żeby oszczędzić na przesyłce :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 19-04-2009 16:38
Moje konto na allegro zaginęło w akcji - nie będę wchodzić w szczegóły :p - dlatego tam nie kupuję. Za to tanią księgarnię, której adres podałam na początku, uwielbiam :D

Za jednym zamachem - 64 książki, z którymi potem zrobiono mi zdjęcie ;) Nie, żeby oszczędzać (a przynajmniej nie głównie), tylko dlatego, że czułam, że nie mogę dłużej żyć bez każdej z tych pozycji...
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
kuros Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-04-2009 18:42
Ja ostatnio z allegro biorę książeczki. Kupuje prawie idealne w cenie 1/2 ceny okładkowej :p
Zapraszam na mojego bloga poświęconemu finansom osobistym i szeroko pojętemu rynkowi finansowemu http://pelnakiesa.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
eklerek123 Użytkownik
  • Postów: 29
  • Skąd:
Dodane dnia 27-04-2009 16:59
Cytat:
Ja ostatnio, dwie dobre książki, na śmietniku znalazłem Bajki Robotów i Heroje Północy smiley stan dobry i b.dobry smiley

To ci powiem, że ojciec mojego kumpla jeździ na tirach. Ileś lat temu na wysypisko śmieci w Warszawie (to, z którego teraz ludzie na nartach zjeżdżają) nawoził piach. No i jakoś przypadkowo zobaczył wielką górę książek popakowanych w foliowe worki. Puścił kilka klątw pod adresem osób, które dopuściły się tego czynu, a książki załadował do samochodu.
I tak oto i ja mam teraz, co czytać :D A nowe książki kupuję w Merlinie.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-04-2009 20:47
ostatnio w empiku była promocja 3za2, więc trochę zaszalałem :D
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 27-04-2009 23:02
Cytat:
AnonimowyGrzybiarz napisał/a:
ostatnio w empiku była promocja 3za2, więc trochę zaszalałem :D

Czy ta promocja jest nadal aktualna?

Podpisano: Napaleniec Książkowy :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 06-05-2009 19:20
ta promocja to była jednodniowa chyba z okazji Światowego Dnia Książki :) więc chyba już się nie załapiesz :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 06-05-2009 20:03
Nom, już się skończyła.
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
Marcin Sierszynski Użytkownik
  • Postów: 45
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 10-06-2009 12:50
Ja to przede wszystkim kupuję w tanich księgarniach rozsianych po całym Wrocławiu. Nie omijam też okazji wyprzedaży i różnych targów w całej Polsce.:)

A taniuśko można kupić poezję w Biurze Literackim, w ich bibliotece. Ze standardowych 24 zł za tomik zostaje 16. I jeszcze w WBP: http://www.wbp.poznan.pl/index.php?lang=PL
Wiersze zebrane Wiedemanna za 15 zł to - przyznacie - okazja nie z tej ziemi, a nowy Sendecki za 10? Porażające. :)
nie będziemy królami nie będziemy królami
Do góry
Autor
RE: Skąd bierzecie książki?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-06-2009 12:53
Tanie księgarnie to jedno z częściej odwiedzanych przeze mnie miejsc w Krakowie :) Za 7 zł kupiłam tomik Rymkiewicza, a w Merlinie kosztuje zdaje się 28 zł.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]