Nick, avatar, podpis
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Anaris Użytkownik
  • Postów: 727
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 13-09-2009 21:35
Nick: kiedyś, jak już zasypiałam [a wtedy mam najlepsze pomysły] wymyśliłam fragment o takiej dziewczynie. Miała na imię Anaris. :)

Avatar: Może to głupio zabrzmi, ale coś z tej dziewczyny na obrazku przypomina mnie ;)

Podpis: Taka moja prawda życiowa. Jedna z wielu.
`The most difficult thing is trying not to forget who you really want to be.`
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 14-09-2009 12:32
Nick: To trudno wyjaśnić. Można powiedzieć, że tak mi się wymyśliło.;)

Avatar: A to taki jeden.;) Zajmuje się pisaniem książek.:D

Podpis: To jeden z licznych, fantastycznych cytatów z filmów Woody'ego Allena, który jest jednym z moich ulubionych reżyserów, a na dodatek książki też pisze. Sam dowcip o dwóch kobietach nie jest jakiś specjalnie zabawny, ale to porównanie go do życia jest przezabawne, a przy okazji szczere i pełne prawdy.
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Hoshi no Yue Użytkownik
  • Postów: 19
  • Skąd: Mikołów
Dodane dnia 30-05-2010 17:19
Nick- kiedyś spodobało mi się imię Hoshi, a jedną postać nazwałam Yue.
Avatar- faza na One Piece :)
podpis- to sama prawda moim zdaniem
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.

— Wisława Szymborska
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
klaus_bawoek Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Wilkanowo
Dodane dnia 30-05-2010 18:50
Nick: To anagram mojego imienia i nazwiska
Avatar: Po prostu moje zdjęcie
Podpis: Uwielbiam Kubusia Puchatka. Jest moim idolem;)
"Nie można tkwić uparcie w swoim kącie Lasu, czekając, aż inni do nas przyjdą. Czasem trzeba pójść do nich".

Kubuś Puchatek
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Berserkerka Użytkownik
  • Postów: 157
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 30-05-2010 22:46
Nick: "Berserk (berserker) według podań historycznych był nie znającym strachu wojownikiem nordyckim. Wikinga będącego berserkiem ogarniał szał walki, który dodawał mu nadludzkiej siły." - z Wiki. Berserkerka, bo jestem kobietą, a wymyslił to, nie wiem czemu, mój chłopak
Avatar: zdjęcie, które zrobiłam na jakimś spacerze
Podpis: Bo ważny jest Szekspir i ważne są sny, zresztą uważam to stwierdzenie za prawdzie.
Istnieje teoria, że jeśli ktoś kiedyś się dowie, dlaczego powstał i czemu służy wszechświat, to cały kosmos zniknie i zostanie zastąpiony czymś znacznie dziwaczniejszym i jeszcze bardziej pozbawionym sensu.

Istnieje także teoria, że już dawno tak się stało.
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Opheliac Użytkownik
  • Postów: 91
  • Skąd:
Dodane dnia 31-05-2010 16:26
Nick: tytuł jednej z ulubionych piosenek Emilie Autumn. no i jako pierwszy wpadł mi do głowy, podczas rejestracji.
Avatar: bo kocham wszelkie instrumenty muzyczne, a że na gitarze dodatkowo gram, więc... ^^
Podpis: bo to mój ulubiony cytat, bo to osoba, którą podziwiam bardzo bardzo, bo łączy mnie z nią wspólna miłość do gitary.
i do muzyki, to wiadomo.
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 31-05-2010 16:50
Nick: Jedna z bardziej przeze mnie lubianych piosenek O. Z. "Bobby X" mnie zainspirowała. Ja jestem Dar X, tyle, że dariksów jest w necie zbyt dużo siłą rzeczy zmuszony zostałem do bycia darxx1.
Avatar: z tym jest różnie, głównie koty, bo ich charakter jest mi najbliższy.
Podpis: Z tym też jest różnie, w zależności co mnie "natycha". Obecnie cytat z Trylogii Sienkiewicza.
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Despertar Użytkownik
  • Postów: 30
  • Skąd: Kozienice
Dodane dnia 31-05-2010 18:41
Nick - despertar, czyli budzić się dobrze opisywało mój poprzedni stan. teraz właściwie nie wiem, czy jestem obudzony czy nieobudzona, ale chyba zawsze można obudzić się bardziej.

avatar - podoba mi się to poprzekłuwane jabłuszko. szkoda, że jest takie małe i słabo je widać. w powiększeniu wygląda dużo lepiej :)

podpis - to takie sobie zdanko. po prostu wpisałam to, o czym ostatnio pisałam.
unoszę cię
bo z góry widok kapitalny
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
margitka Użytkownik
  • Postów: 54
  • Skąd:
Dodane dnia 31-05-2010 20:08
Nick. Margitka czyli Małgorzata po słowacku. Mam milutkie skojarzenia z paroma osobami, które tak do mnie mówiły.

Avatar. W drodze, bo jakże by nie? Nie mam pojęcia skąd i po co. Ale pasuje.

Podpis. Ze "Śniadania u Tiffany'ego". A właściwie ze spektaklu. Tekst Osieckiej. Jest w nim coś, czego nie potrafię zrozumieć, choć wydaje się prosty. Dlatego go uwielbiam.:shy:
Nie chcę spać, nie chcę umierać, tylko wędrować po pastwiskach nieba...
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
me7a7ron Użytkownik
  • Postów: 10
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 08-06-2010 13:23
Nick:: Kiedyś po przeczytaniu Siewcy wiatru jakoś wpadło mi w oko ten anioł . I tak zostało Metatron ;)
Avatar:: Dla mnie jest to zdjęcie które wg mnie najbardziej odpowiada anielskiej profesji .
Podpis: Cytat z filmu trener. Dla mnie jeden z najlepszych cytatów kinie i równieżnajpiękniejszych.
"Naszą najgłębszą obawą nie jest to ,że jesteśmy zbyt słabi ,ale to że jesteśmy zbyt potężni.To nasz blask nas przeraża nie ciemność. Umniejszanie swego znaczenia nie służy światu. Nie kul się tylko po to ,żeby inni nie czuli się przy Tobie niepewnie. Przyszliśmy na świat by świecić ,a światło jest w każdym z nas. Kiedy nasze światło świeci nieświadomie pozwalamy innym czynić to samo. Uwalniając się od własnych obaw wyzwalamy innych."
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Akasavir Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 08-06-2010 16:53
Nick: Moje alter-ego w świecie książek/gier i tak jakoś się bardzo z nim związałem :) .
Avatar: Ja tak wyglądam! Prawie. nie tak słodko ale bardzo podobnie :D .
Podpis: A wpadłem wczoraj żeby sobie cytat swój wymyślić. To i wymyśliłem. Memoria - Immortalitas.
Nieśmiertelność - pamięć.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 08-06-2010 19:11
Nick: Tak mi się spodobało, jak omawialiśmy chyba w szkole na hzl-u (na historii muzyki) twórczość Glucka i jego nasłynniejsze dzieło Orfeusz i Eurydyka. Z tym, że tutaj mam (chyba) Eurydykę po włosku.
Avatar: Szukałam czegoś artystycznego co będzie mi się kojarzyć z lekkością (trawa - wiosna) i z pisaniem.
Podpis: Cytat z jednego z wierszy Stachury, ponieważ go uwielbiam.
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
groch12 Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-06-2010 20:14
Nick: Od mojego przezwiska w szkole. Numerki dodałem na samym początku, bo samo Groch było zajęte i tak zostało do końca.
Avatar: Z okładki gry "Metro 2033". Jest to chwilowy avatar. Szukam nowego.
Podpis: Na razie brak, choć może pojawi się wkrótce.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2010 20:31
Mam nowy avatar, choć trochę tęsknię za starym <chlip!>
Tamten pokazywał mój przymusowy środek lokomocji, teraz bardziej na zasadzie co mi w duszy gra :D
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2010 20:33
Cytat:
Pierwszej osobie, która napisze kogo mam na nowy avku stawiam dobre piffko tudzież inny wybrany trunek

duff mckagan? :D
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-06-2010 20:34
zawsze musisz się wchrzanić :(
Ty mnie ZNAŁEŚ KIEDYŚ bliżej - nie dałes innym szansy
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 28-06-2010 10:15
Mój nick jest ściśle związany z moja pozycja w hierarchii rodzinnej. Jestem bardzo nisko więc mówię o sobie niewidoczna. Na mój avatar wybrałam oczy ponieważ to one są zasłaniane np. w gazetach u morderców i innych łobuzów. Podpisem jest cytat znaleziony na biurku cennej mi osoby, który od jakiegoś czasu jest moim mottem.
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Marie Minn Użytkownik
  • Postów: 394
  • Skąd: Częstochowa
Dodane dnia 28-06-2010 11:54
Nick- jakoś tak się utarło już dawno temu, parę osób mówiło do mnie Marie, przez pewną piosenkę (a może dzięki niej)

Avatar- zupełny przypadek, zdjęcie mi się spodobało... i tak już zostało ;)

Podpis- zmienia się co jakiś czas, teraz jest z jednej z piosenek Kasprzyckiego, która mówi o poetach właśnie. Będę musiała go zmienić, bo nie bardzo pasuje do mojego stricte punkowego usposobienia :smilewinkgrin:
Kiedy będziemy mieli dom, przez rok nie będziemy wpuszczali nikogo. Wywiesimy kartkę na drzwiach: "Nie ma nikogo. Wyjechaliśmy na rok"

— Marek Hłasko, Ósmy dzień tygodnia
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
niewidoczna Użytkownik
  • Postów: 1492
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 07-07-2010 15:02
No i mam nowy podpis :)
Tym razem to refren z mojej dziecięcej kołysanki :) Ach te wspomnienia:)
Mam tez nowy avatar:)
To jest kotka o która sie wabi Szczur:)
"Jeśli kochać, to niebanalnie
Marzyć o tym, co nierealne
Jeśli kochać, to całkowicie
W nawias co dzień brać życie (swe)."
/Plateau/

Oświecenie przychodzi z nieba...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Speak2Me Użytkownik
  • Postów: 100
  • Skąd:
Dodane dnia 07-07-2010 17:54
Nick - bez wgłębiania się w szczegóły, jest to wstęp do płyty Dark Side of the Moon
Avek - zdjęcie które kiedyś zrobiłem, pokolorowałem i mi się spodobało
Podpisu brak
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?