Nick, avatar, podpis
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
Nick, avatar, podpis
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 30-12-2006 18:22
Skąd taki a nie inny pseudonim? Dlaczego właśnie ten avatar, i w końcu co skrywa opis każdego z was? Temat niby błahy, ale czasem powody konkretnych działań bywają ciekawe.

Avatar
Mój emblemat przedstawia jegomościa z ptakiem, który wiąże się bezpośrednio z moim nazwiskiem. Znalazłem go gdzieś w internecie, lekko podretuszowałem i mam zamiar pozostawić go na długi czas.

Pseudonim
Sagitarius - z łacińskiego strzelec. Nick przejąłem po bracie, który wklepywał go do queaka po czym przestał go używać. Mam go już ładnych kilka lat i nie zamierzam zmieniać.

Podpis
Jest cytatem, oraz jednocześnie odnośnikiem do jednego z moich wierszy. Łączy mnie z nim pewien sentyment, dlatego umieszczam go w podpisie na wszystkich forach dyskusyjnych.

Teraz wasza kolej :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
not guilty Użytkownik
  • Postów: 53
  • Skąd:
Dodane dnia 30-12-2006 19:15
Avatar - Happy Bunny. Jesli wpisalibyście to w www.google.pl to zobaczylibyście takich wiecej. To śliczne zwierzątko które bez ogródek mówi najgorszą prawdę. Dla przykładu :
imagecache2.allposters.com/images/pic/PF/PF_826202_999~Happy-Bunny-About-Me-Posters.jpg
static.flickr.com/29/65869972_0bc4462500_m.jpg
imagecache2.allposters.com/images/pic/PF/PF_334272_999~Happy-Bunny-Posters.jpg
www.bulkvend.com/images/Stickers/ST203-HAPPY%20BUNNY.gif

mam tez z nim koszulki :smilewinkgrin:


Pseudonim
- not_guilty, czyli niewinna. ale to wytłumacze pozniej ;)

Podpis - Once Upon a Time in Mexico. w pewnym momencie Agent Sands (Johnny Depp) mówi - "Belini, how long have you and I done business together? A long time. And in a way, I kind of, almost, could have the tiniest smidgen of respect for you. Almost. But you need to stop farting around. Now, do you have the information that I need on Barillo, or do you not?"
And I kind of, almost, could have the tiniest smidgen of respect for you.
Almost.
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
isa Użytkownik
  • Postów: 518
  • Skąd: Legnica
Dodane dnia 30-12-2006 22:59
Avatar
To poprostu moje zdjecie :)
isa.fahig.xorg.pl/podstrony/3/Gallery/3.jpg

Pseudonim
To poprostu moje imię :)

Podpis
Fragment mojego wiersza. Wszędzie opublikowałam pierwsze 4 wersy. Reszte zostawiłam tylko dla siebie. Dlaczego? byt dużo w nim mnie, a nie lubie w wierszach się otwierać i pokazywać siebie.
Może lepiej dać marzeniom żyć
zamiast zabijać je ich realizowaniem?
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 01-01-2007 03:18
oj, konkretne... zdjęcie :shy:
ja swój avatar i podpis zmieniam zdecydowanie zbyt często, więc nie będę opisywać co przedstawia bo to nie ma sensu :)
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 15-02-2007 20:07
ja też mam avater luźno powiązany z shoutparkiem, tyle że w polskim wykonaniu. Ten sympatyczny osobnik jest bohaterem polskiej bajki dla dorosłych pt: "Włatcy Móch". Jego zachowanie, styl, dowcip na tyle mnie zauroczył, że postanowiłem umieścić go w jakże zaszczytnym emblematowym miejscu :D
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
paniscus Użytkownik
  • Postów: 151
  • Skąd: GOP
Dodane dnia 16-02-2007 11:09
Teraz ja:D
Avatar kostka zagadka. Kiedy ktoś ją rozwiąże otworzy wrota do krainy przyjemności i bólu... całkiem jak ja:uhoh:

Nick paniscus, pan paniscus (łac.)- szympans karłowaty. Sam paniscus nie do końca szympans, bardziej karłowaty, lecz nie upośledzony.
Ja w przeciwieństwie do Romka i Maćka G. nie jestem do aniołów, powoli wyewoluowałem:smilewinkgrin:.

podpis Fragment starej modlitwy samurajów. Autor nieznany, modlitwa dawno znaleziona... tejamnicza.

pozdrawiam paniscus.
idź wyprostowany wśród tych co na kolanach
wśród odwróconych plecami i obalonych w proch


Zanim się wypowiesz przeczytaj:http://www.portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=13&thread_id=72
paniscus
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
isa Użytkownik
  • Postów: 518
  • Skąd: Legnica
Dodane dnia 17-02-2007 17:10
paniscus jakis Ty tajemniczy :D
Może lepiej dać marzeniom żyć
zamiast zabijać je ich realizowaniem?
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-02-2007 17:22
a ja zmieniłem avatar na mój stary.. i niech tak pozostanie :)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-05-2008 09:24
A ja mam nowy :) przy okazji polecam stronkę www.avatarsland.com
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 13-05-2008 10:04
Avatar kot i mała dziewczynka określają w pewnien sposób mnie samą. Lubię wracac myślami do dzieciństwa i kocham koty. Sama też jeszcze nie do końca chcę stawac się dorosła :)

Nick faith - wiara... nie oznacza, że jestem jakoś szczególnie religijna :) Po prostu staram się zawsze wierzyc, że może byc jeszcze lepiej ;)

Podpis chyba mówi sam za siebie.
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 13-05-2008 10:44
Cytat:
ja swój avatar i podpis zmieniam zdecydowanie zbyt często, więc nie będę opisywać co przedstawia bo to nie ma sensu

a że mam już dłuuugo swój podpis i avatar, więc objaśnię :D
avatar to oczywiście największy bajkowy kozak i postać do bólu komiczna - pies Droopy :) a podpis wydaje mi się, że dobrze uzupełnia całą resztę, czyli avatar i tematykę przeze mnie poruszaną - absurd :)
nick wyjaśniałem już kiedyś :-)
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 13-05-2008 12:28
Avatar - z filmu "V jak Vendetta", którego nazwę ochoczo sobie modyfikuję na "V jak Valdens" :D

Nick. Piotr Valdens to człowiek żyjący w XIII wieku we Francji, który bardzo chciał poznać "Słowo Boże", a łaciny nie rozumiał ni w ząb.
Później najwidoczniej coś jednak zrozumiał, ale nie wystarczył mu to i wpadł na szalony pomysł, żeby każdy mógł poznać przygody Jezusa i Apostołów. Sprzedał więc cały swój majątek i zajął się tłumaczeniem Biblii na francuski, kopiowaniem gotowych tłumaczeń i rozdawaniem ich ludziom. Wielu wieśniaków wkrótce przyłączyło się do Valdensa i proceder zaczął się rozszerzać, a nie było to, co zrozumiałe, Papieżowi na rękę. Zostało nazwane herezją, polała się krew, zapłonęły stosy...

Podpis - nie traktujcie go nigdy serio :D
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-05-2008 14:58
Avatar

Kuba Wątły - Prezenter starej Biski (Radio Bis). Bardzo miło wspominam jego audycje. :)

wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
faith Użytkownik
  • Postów: 771
  • Skąd: Szprotawa/Zielona Góra
Dodane dnia 13-05-2008 15:45
Cytat:
Sagitarius napisał/a:
Avatar

Kuba Wątły - Prezenter starej Biski (Radio Bis). Bardzo miło wspominam jego audycje. :)




Oj ja też :) Kiedyś radio grało u mnie przez całą noc (nie potrafiłam bez tego zasnąc), a budząc się zawsze słuchałam jego porannej audycji i wstawałam w lepszym humorze :p
Jest nas sosen w lesie wiele,
jeśli umiem to się z nimi rozdarciem dzielę.
Bywają sosny, co się wiatrom nie skłonią,
ale mój pień wiotki, wiatr zwykł kłaść go dłonią.


Lao Che
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Black Lady Of Bloom Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: Kazimierza Wielka
Dodane dnia 13-05-2008 16:04
No to moja kolej :p
Avatar - porcelanowa lalka, która idealnie mogłaby nadawać się do horroru i mieć w nim istotne znaczenie. Poniekąd jest to dość mroczne, co pasuje do mnie, aczkolwiek nie pod względem charakteru :), raczej gust muzyczny i styl ubierania się. Zresztą, poprzedni avatar też był nieco mroczny.

Nick - Black Lady Of Bloom, Czarna Dama Ciemności. Cóż, tu chyba nie muszę już nic więcej dodawać :)

Podpis - Pytania, które dość często zdarza mi się zadawać samej sobie. Nie wiem, możliwe są problemy z własnym 'ja' w moim przypadku.:uhoh:
A może lepiej jest być kimś,
kim się nigdy nie było?
Może lepiej jest stać się takim,
jakim nigdy się nie będzie naprawdę?
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 14-05-2008 00:07
No no, black lady, avatar masz ciekawy... a ta czarna dama to nadal nie rozumiem, czemu... ?
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Black Lady Of Bloom Użytkownik
  • Postów: 59
  • Skąd: Kazimierza Wielka
Dodane dnia 14-05-2008 08:39
Właściwie ma takie samo znaczenie co avatar;)
A może lepiej jest być kimś,
kim się nigdy nie było?
Może lepiej jest stać się takim,
jakim nigdy się nie będzie naprawdę?
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
AnotherGirl Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: Tarnowsie Góry
Dodane dnia 25-07-2008 22:21
a ja nie umiem ustawić avataru :<
a nick ze względu na to że jestem inna niż wszyscy i jestem dziewczyną ;)
Wanting to be someone else is a waste of the person you are.
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Apple Użytkownik
  • Postów: 401
  • Skąd: nowoorleańska jabłoń
Dodane dnia 25-07-2008 22:28
nick - zupełny przypadek i krótka historia związana z nim :p mogę opowiedzieć. podoba mi się imię Apple, stąd też nick.
avatar - soczysty i kuszący, tak żeby przyciągał. jak jabłko to konkretne :D
podpis - ciekawy cytat Antoniego, zainteresowałam się nim po przeczytaniu Małego Księcia, ubóstwiam te książkę.
"Jestem pyszałkiem. Egoistą. Uwielbiam poklask i lubię znajdować się w centrum uwagi. Pragnę chwały. Chcę, aby właśnie na mnie zależało Bogu i szatanowi. Chcę tego, chcę, chcę, chce, chcę.
Memnoch Diabeł
Zasady, zasady, zasady. Oni zawsze kończą, rozprawiając o zasadach. A ja kocham łamać wszelkie reguły, tak jak ludzie lubią rozbijać o ściany kominka szklanki, którymi wznieśli toast.
Opowieść o złodzieju ciał"
Do góry
Autor
RE: Nick, avatar, podpis
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-07-2008 22:33
AnotherGirl - miałem ten sam problem, dopiero usunięcie polskich znaków, spacji i cyferki w nazwie pliku pomogło :)

A mój nick: tycenak - wystarczy przestawić pierwszą sylabę i ostatnią i otrzymamy, to co lubię, można mi "mówić" po prostu Michał :)
Avatar - to ja B) moje jedyne zdjęcie, na którym "jakoś" wyglądam :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]