Seriale
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Seriale
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-09-2010 13:11
Uwielbiam Californication. Za humor, postacie, to, że główny bohater jest pisarzem i klimat. Polecam gorąco. :)
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Seriale
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 11-09-2010 16:06
Californication! Oglądałam, kiedy mogłam.:) Uwielbiam Davida Duchovnego.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 18-09-2010 12:06
Moim ulubionym serialem jest '"M jak miłość" :)
Do góry
Autor
RE: Seriale
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 18-09-2010 12:13
Cytat:
Szaronka napisał/a:
Moim ulubionym serialem jest '"M jak miłość" :)


Wstyd, ale ja też oglądam :lol:
Lubie Kisiela.
Do góry
Autor
RE: Seriale
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-09-2010 13:56
Ponieważ nie oglądam telewizji od prawie 3 lat (brrr!), skupiam się jeno na filmach DVD.
Jednak ze starszych seriali należy oddać gromki szacun ARCHIWUM X:D
Do góry
Autor
RE: Seriale
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-09-2010 19:24
Nie trzeba mieć telwizji aby oglądać seriale. Można oglądać je na DVD są sezony całe do wypożyczenia. Można je sobie na necie oglądać, albo ściągnąć.
Ja oglądam terz Dynstię Tudorów - fajny serial, dużo bzykania, ale historii z niego się lepiej nie uczyć. Chyba konsultantem historycznym był Antoni Maciarewicz.
Do góry
Autor
RE: Seriale
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-09-2010 19:35
Ja raz trafiłam na jeden odcinek serialu "Dowcipne numerki" (Smack the pony). Dawno się tak nie uśmiałam, ale niestety Comedy Central u siebie nie mam, a na necie nigdzie go znaleźć nie mogę.
Do góry
Autor
RE: Seriale
gkieregk Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd: lublin
Dodane dnia 28-09-2010 20:50
Jedynym serialem, który nie znudził mi się po trzecim odcinku jest "miasteczko twin peaks", a housemani to już w ogóle nie mogę pojąć:rol:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 28-09-2010 21:49
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:Ja oglądam terz Dynstię Tudorów - fajny serial, dużo bzykania, ale historii z niego się lepiej nie uczyć. Chyba konsultantem historycznym był Antoni Maciarewicz.


Braaat :)
Zwłaszcza to z bzykaniem... Poza tym zawsze fascynował mnie ten Król i jego reformy. No ok, ilość żon :lol:
Do góry
Autor
RE: Seriale
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-09-2010 22:16
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Nie trzeba mieć telwizji aby oglądać seriale. Można oglądać je na DVD są sezony całe do wypożyczenia. Można je sobie na necie oglądać, albo ściągnąć.
Ja oglądam terz Dynstię Tudorów - fajny serial, dużo bzykania, ale historii z niego się lepiej nie uczyć. Chyba konsultantem historycznym był Antoni Maciarewicz.


Filmów DVD się raczej nie wypożycza, bo brudzą bardzo laser, lepiej mieć własną kolekcję.
Mała uwaga - "terz" piszemy chyba przez "ż" czyż nie? :lol:
Do góry
Autor
RE: Seriale
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-09-2010 22:35
To pytanie retoryczne czy nie wiesz? Mam nadzieję, że retoryczne ;)



Cytat:
Filmów DVD się raczej nie wypożycza, bo brudzą bardzo laser, lepiej mieć własną kolekcję.
Bogaty jesteś.
Do góry
Autor
RE: Seriale
Mimoza Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd:
Dodane dnia 18-10-2010 19:50
Regularnie oglądam House'a i Lie to me.
Do obejrzanych zaliczam Mental i, póki co, Californication (chociaż przy pierwszym sezonie się męczyłam), czekając na kolejny sezon.
Do góry
Autor
RE: Seriale
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 19-10-2010 17:39
Cytat:
Mimoza napisał/a:
Regularnie oglądam House'a


Ciekawe czy te choroby to są prawdziwe?
Jeśli tak zacznę dokładniej słuchać i spisywać trudne słówka :D
Do góry
Autor
RE: Seriale
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 13-11-2010 19:30
The Walking Dead
i
Boardwalk Empire

oba są "fucking amazing!" :O



Ogląda ktoś z Was może?
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Seriale
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 14-11-2010 00:21
Cytat:
Robert napisał/a:
Cytat:
Mimoza napisał/a:
Regularnie oglądam House'a


Ciekawe czy te choroby to są prawdziwe?
Jeśli tak zacznę dokładniej słuchać i spisywać trudne słówka :D



Za wszystkie nie dam glowy, ale wiekszosc na pewno. Sama zadalam sobie kiedys to pytanie i zaczelam sprawdzac. Jak do tej pory, istnieja faktycznie. A ze Housik spotyka ewenementy na co dzien, to juz inna sprawa :D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 29-01-2011 11:23
Ze względu na to że siedzę w domu i mam czas oglądam wszystkie. Najchętniej Mentalistę, Dr House'a, Scrubs. Dla mnie nic nie przebije Przyjaciół, Jeziora Marzeń, no i oczywiście Beverly Hills 90210. Nie polecam zdecydowanie Mody na sukces, Pierwszej Miłości. Jak oglądacie Prosto w serce z A.Muchą załatwcie sobie orginalny z Natalią Oreiro. :lol:
Do góry
Autor
RE: Seriale
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-02-2011 16:58
Czymś absolutnie cudownym i niepowtarzalnym jest WOJNA DOMOWA'65.
Film czarno-biały, ale jakże pełen energii, poweru i rock'n'rolla, a w tamtych czasach nie było z tym łatwo...
Polecam - klawa zabawa - powrót do lat60-tych i wszelkich sentymentów związanych z tamtym czasem.
B O M B A !!!
Do góry
Autor
RE: Seriale
Krzysztof Suchomski Użytkownik
  • Postów: 223
  • Skąd: Murowana Goślina
Dodane dnia 19-02-2011 19:17
Pamiętam. Dziś już może tak nie śmieszy jak wtedy, raczej, jak napisałeś, sentymentalna podróż. Ale warte polecenia także ze względu na obsadę - śmietanka naszych aktorów.
Zainteresowanych kolarstwem, historią wielkich wyścigów i wielkich kolarzy, zapraszam na mojego bloga.
http://reflektorbossa.pl/
Do góry
Autor
RE: Seriale
ArienneMD Użytkownik
  • Postów: 89
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Dodane dnia 19-02-2011 22:42
Aaa, wojna domowa :) co prawda ja nie te czasy, ale jest to serial z pewnością przeze mnie uwielbiany :D
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
Do góry
Autor
RE: Seriale
Darksio Użytkownik
  • Postów: 765
  • Skąd: Bad Vilbel
Dodane dnia 19-02-2011 23:26
Wojna domowa... ja z tych (nie z Katowic), co prawie na "świeżo" oglądali. Mam sentyment. Lecz z bardziej współczesnych, aczkolwiek (wiem, wiem, nadużywane wyrażenie) w Polsce jakoś nie dostrzeżonych seriali, wyróżnię cztery sezony "Czarnej żmii" z Rowanem Atkinsonem w roli głównej. Lałem ze śmiechu.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.