Seriale
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Seriale
aga2906 Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2009 20:30
czasami jeszcze powtarzają:)
Życie często jest smutne, ale pełne magii. Magii otartych łez.
Do góry
Autor
RE: Seriale
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2009 21:06
hehe, przypomniało mi się, jak byłam na 99,9% przekonana, że pacjent House'a brał sterydy i dlatego ma teraz takie, a nie inne objawy. Niestety, nie udało się, a zamiast satysfakcji ogarnęło mnie uczucie niewyobrażalnego rozgoryczenia :D

Ja 7 lat temu to "Fiorellę" oglądałam. Kojarzy ktoś? Jedna z pierwszych telenoweli brazylijskich czy jakich tam. Ojj, to były czasy :)
Czy twój ojciec pali fajkę?

Tak, mój ojciec pali fajkę
Yes, my father smokes the pipe
Do góry
Autor
RE: Seriale
vegan Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2009 22:38
Z telenoweli to tylko Zbuntowany Anioł ! :lol:
Do góry
Autor
RE: Seriale
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 16-04-2009 22:53
A kto pamięta "Niewolnicę Izaurę"? :smilewinkgrin:
(ech, to był kultowy serial, aż przez pręty w łóżeczku podglądałam)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 16-04-2009 22:56
Cytat:
vegan napisał/a:
Z telenoweli to tylko Zbuntowany Anioł ! :lol:


Jak byłam mała to bardzo lubiłam ten serial.
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 17-04-2009 11:04
Cytat:
eklerek123 napisał/a:
A tak sobie teraz przypomniałem, jak jakieś 7-8 lat temu oglądałem seriale na podstawie powieści Bahdaja. Wiecie, "Stawiam na...", "Podróż za jeden uśmiech", "Do przerwy..." itp. Szczerze to chętnie bym sobie do nich jeszcze wrócił.

Podróż za jeden uśmiech jest rewelacyjna.

W zeszłym roku chyba powtarzali Sposób na Alcybiadesa. Specjalnie wstawałam wcześniej, żeby obejrzeć.

A poza tym przypomniałeś mi o absolutnie najlepszym polskim serialu (Tatuś by się ze mną nie zgodził, bo on cały czas twierdzi, że to Czterej Pancerni rządzą): Wojna domowa. Mam gdzieś wszystkie odcinki na płytach - mogę to w kółko oglądać. Jest prześmieszna :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
Meherei Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd:
Dodane dnia 26-04-2009 12:12
Seriale:
Desperate Housewives / Gotowe na wszystko - prawdopodobnie najlepszy serial, jaki pojawił się na ekranach odbiorników. Uwielbiam je wszystkie razem i każdą z osobna.

House lub też "Hałs" - gdyż jak wszyscy to i ja też...

Czarodziejki - jestem zwolennikiem wszystkiego co z magią związane (oprócz HP), ale od momentu odejścia Cole'a serial się stacza.

Xena - jakżeby inaczej. W końcu tam pojawił się pierwszy femme slash:p

Will & Grace - czasem trzeba się trochę pośmiać i oderwać od ponurej rzeczywistości.

Doctor Who / Torchwood - podróże w czasie, kosmici, ludzie przypominający kosmitów i takie tam. Choć wolę DH.

Teraz zacząłem oglądać 90210 20 lat później.
Do góry
Autor
RE: Seriale
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-04-2009 12:57
Kiedy byłam młodsza, oglądałam W.I.T.C.H. i Klub Winx... :rol: A ostatnio trafiłam na odcinek Pokemonów i obejrzałam ze smakiem. :D
Do góry
Autor
RE: Seriale
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 26-04-2009 13:23
Ostatnio jak wstawałam rano właczyłam telewizor na cokolwiek i akurat Pokemony szły. Ale ja jestem starsza od Ciebie.
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 26-04-2009 14:47
Ostatnio mi kumpel polecił animkę pt. "Wielki Nauczyciel Onizuka".
Co prawda, z braku czasu, tylko pierwszy odcinek widziałem, ale naprawdę świetna sprawa - Japończycy potrafią skarykaturować społeczeństwo. Tacy np. "Władcy much" się nie umywają do tego.
Do góry
Autor
RE: Seriale
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 14-05-2009 06:45
moje ulubione to "South Park" "Family Guy" i "Włatcy Móch" genialne seriale. Uczą, bawią i niosą ze sobą uniwersalne wartości. A z tych starszych to "Dragon Balla" lubiłem.
Do góry
Autor
RE: Seriale
KokejszynxD Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd: Gostynin
Dodane dnia 26-06-2009 17:01
Hmm... ja mam sporo ulubionych seriali
napewno
Lost
Dr. House

już dawno wkręciłam się w seriale tvp tzn barwy szczęścia i m jak milość
i wstyd sie przyznać nadal w tym siedze

A kiedyś jak byłam młodsza to oglądałam
Zbuntowany anioł

a teraz w wakacje natknełam sie na podobno kultowy serial ,,Dom''
wcześniej myślałam ze takie seriale są nie ciekawe
ale ten zaczyna mnie powoli wciągać. ;)
Polecam.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
lina_91 Użytkownik
  • Postów: 1289
  • Skąd:
Dodane dnia 26-06-2009 17:13
Dr House na pierwszym miejscu, zdecydowanie.
Potem jeszcze takie stare, trochę obciachowe Rodzina zastępcza, Miodowe lata.
Oglądałam też z przyjemnością:
Brzydulę
W-11 Wydział Śledczy
Kości
Wzór
CSI - Kryminalne Zagadki Miami




Poza tym, aż wstyd się przyznać:
H2o Wystarczy Kropla
WINX
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-06-2009 18:45
Ostatnio wchłaniam HEROES - świetne, bardzo komiksowe, lekkie :D

A tak to chętnie oglądam:
Smallville, Gotowe na wszystko (KOCHAM!), Odwróceni, Sopranos, Poirot, Oficer/owie, True Blood, Rome, Californication, Dr. House.

No i Rodzine Zastępczą i Miodowe Lata też oglądałem swego czasu i mnie śmieszyły zawsze :)

Ale ostatnio najlepszym serialem EVER jest Ranczo.
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Seriale
Kuma Użytkownik
  • Postów: 22
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 20-07-2009 22:07
Dr House
LOST
Przyjaciele

Moje ulubione seriale. Ewentualnie Rodzina zastępcza, 13 posterunek czy Świat według kiepskich, ale to tak ewentualnie tylko.

A jeszcze Magda M. xD Wspaniały serial. I BrzydUla. Można oglądać jeden na 20 odcinków i zawsze wiadomo, o co chodzi. Sympatyczne, jak podejść z przymrużeniem oka.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 29-09-2009 17:09
Kurczę odświeżam Lostów, jestem pod koniec trzeciego sezonu, to najlepszy serial jaki nakręcono.
Do góry
Autor
RE: Seriale
wiktoriaf Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Gniezno
Dodane dnia 29-09-2009 18:50
Cześć Wam!
Moim ukochanym serialem był "Gdzie pachną stokrotki" (Pushing Daisies), ale niestety dwa razy przerwano już jego produkcję - pierwszy raz po bodajże 7 odcinkach przez bunt scenarzystów, a drugi raz już definitywnie z powodu kryzysu i pozornego braku oglądalności. Serial był naprawdę uroczy, połączenie Amelii i Burtona, ożywianie zmarłych, pszczoły i zagadki detektywistyczne, czyli wszystko co kocham. :D
Uwielbiam tematykę kryminalną - Colombo, Monka, CSI (Las Vegas i New York bo Miami nie trawię), moim ostatnim odkryciem jest Detektyw Murdoch i Lie To Me. :)
Z medycznych to House i ostatnio Siostra Jackie.
Jako dziecko kochałam Czarodziejki z Księżyca i wcale się tego nie wstydzę! :D
Jest za to dużo seriali, których oglądanie zarzuciłam - np. Prison Break czy Heroes. Dwa sezony takich bzdur mogę obejrzeć, ale czasem im dalej w las, tym gorzej :D
Do góry
Autor
RE: Seriale
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 29-09-2009 19:26
Cytat:
Jako dziecko kochałam Czarodziejki z Księżyca i wcale się tego nie wstydzę! :
A czego tu się wstydzić? To wypasiony serial był. Ja oglądałem długo.
Do góry
Autor
RE: Seriale
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 29-09-2009 19:39
Ja jeszcze lubię Kości, na podstawie książek Kathy Reichs. Sympatyczni i zabawni bohaterowie, do tego ciekawe zagadki, dobrze prowadzona akcja. Coś w sobie ten serial ma... Zdecydowanie :yes:
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seriale
waikhru Użytkownik
  • Postów: 213
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 29-09-2009 19:46
Właśnie obejrzałam ostatni odcinek "Siedliska" i śmiem twierdzić, że nie ma polskiego serialu, który posiadałby podobny klimat. Aktorzy są naturalni do granic przywoitości, a do tego te piękne krajobrazy... Za każdym razem (gdy obejrzę którykolwiek z odcinków) mam ochotę rzucić wszystko w diabły i wynieść się do takiego domu na Mazurach;)
"Bo dla mnie Bóg to nie przypadek, nie los i nie czas. Dla mnie Bóg to tylko myśl. Moja myśl."

"Opowiedzieć wodę przez opis pustyni, opowiedzieć chleb przez opis głodu, opowiedzieć miłość przez opis samotności..."
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.