NATRĘCTWA
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: NATRĘCTWA
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 28-07-2010 19:26
Muszę mieć zamknięte drzwi, żeby zasnąć; kiedy rozmawiam przez telefon, chodzę w kółko; myję zęby przy otwartym oknie (tak,tak, gdyby w łazience nie było okna, mogłabym ich nie myć trzy tygodnie);otwieram usta, kiedy maluję rzęsy; wciskam przycisk przejścia dla pieszych więcej niż jeden raz; po prostu MUSZĘ śpiewać, kiedy znam piosenkę; zawsze sprawdzam left i right, zanim włożę słuchawki do uszu.
i to tak z grubsza by było na tyle. :D
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: NATRĘCTWA
Azazella Użytkownik
  • Postów: 458
  • Skąd: Gdziegownia
Dodane dnia 28-07-2010 21:30
Musze mieć kawę/sok pomarańczowy jak się uczę.
Uczę się tylko przy laptopie - kłade na nim notatki/książki
Nie wychodzę nigdzie bez napicia się kawę
Pierwszą rzeczą, którą robię po obudzeniu się to włączenie komputera
Zawsze sprawdzam skrzynkę mailową
Jak wchodzę do domu to sprawdzam skrzynkę na listy
Nie zasnę, gdy okno jest zamknięte, a drzwi otwarte
Zbieram różne rzeczy, "bo mogą sie przydać"
To bezsensowne, antywychowawcze i niepedagogiczne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: NATRĘCTWA
ArienneMD Użytkownik
  • Postów: 89
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Dodane dnia 10-11-2010 21:11
Wsiadając do autobusu lub też z niego wysiadając, zawsze mam wrażenie, że czegoś zapomniałam. Dlatego kiedy wysiadam, po prostu sprawdzam numer autobusu (nie rejestrację, tylko te numerki - u nas w Gorzowie są takie na każdym, nie chodzi o numer linii, po prostu każdy pojazd ma jakieś tam wewnętrzne numerki, nie wiem, czy tak jest w innych miastach). No, w każdym razie muszę zawsze zobaczyći i zapamiętać, bo potem, jak pójdę do MZK, to spytam grzecznie, czy w autobusie 562 nie zostało coś tam... :D|



Cytat:
Miladora napisał/a:
Zgłaszam, że mam manię zdrabniania nicków (i nie tylko, bo imion też), o czym zapewne przekonała się już większość ludzików portalowych... :D
Poza tym śmieję się do siebie, a to, że do siebie również gadam, to już chyba małe piwo.
No i zawsze dopycham niedomknięte drzwiczki szafek... :D
...

Z tym śmianiem się to też tak mam :D.
Ostatnio szłam na pocztę wysłać jakiś list i przypomniałam sobie coś śmiesznego... Zaczęłam śmiać się na środku ulicy, a ludzie gapili się na mnie jak na wariatkę :D.
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-01-2011 20:59
Cytat:
lina_91 napisał/a:
Ja musze zasypiac przy muzyce z cd. Nie radio i nie tv. CD.

Mam tak samo.
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
Zachary Ann Użytkownik
  • Postów: 1154
  • Skąd:
Dodane dnia 07-01-2011 23:16
A ja na pytanie 'co?' zawsze muszę odpowiedzieć 'JAJCO' bo inaczej moja głowa eksploduje.

To chyba podchodzi pod natręctwo.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: NATRĘCTWA
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 15-01-2011 19:58
Cytat:
Azazella napisał/a:
Musze mieć kawę/sok pomarańczowy jak się uczę.
Nie wychodzę nigdzie bez napicia się kawę

Również tak mam. Uwielbiam pić kawę.
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
mariamagdalena Użytkownik
  • Postów: 1075
  • Skąd: Vratislavia / Tel Aviv
Dodane dnia 15-01-2011 23:57
czasami powtarzam w myślach słowa lub końcówki słów
jeśli mam melodię która kończy się nie rozwiązanym akordem muszę - choćby w myśli ten akord rozwiązać...
Poetka. Prozaiczka.
Poetka prozaiczna.
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
mariposa_negra Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2011 00:08
-kiedy jestem w domu muszę mieć butelkę niegazowanej wody mineralnej przy sobie i nie wynika to z uczucia pragnienia, po prostu musi być ;) zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem pragnienie bezpieczeństwa na zasadzie: jest woda - jest życie ;p

-odkąd zostawiłam włączoną prostownicę w domu na osiem godzin, zawsze sprawdzam czy jest wyłączona.

-mam natrętne myśli, kiedy komuś na kogo patrzę np. odstaje kosmyk włosów - najchętniej bym go poprawiła. gorzej z obcymi osobami ;p względem siebie czegoś takiego nie mam ;p
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
Zachary Ann Użytkownik
  • Postów: 1154
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2011 00:16
jest woda - jest życie. skosiło mnie to z nóg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: NATRĘCTWA
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 16-01-2011 11:49
Cytat:
GdanszczAnka napisał/a:
Cytat:
Tomi napisał/a:
jak również ocenianie niemal każdej atrakcyjnej kobiety pod kątem jej potencjalnych możliwości łóżkowych. :D


zaintrygowałeś mnie Tomi :)

mnie też zaintrygowałeś ;)
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
czarodziejka Użytkownik
  • Postów: 660
  • Skąd: zapomniana kraina
Dodane dnia 16-01-2011 12:41
i ja się dołączę :) nie wyjdę z domu jeżeli kilkakrotnie nie spojrzę na kuchenkę gazową, aby upewnić się, że jest wszystko pozakręcane oraz kilkakrotnie nie sprawdzę czy mam portfel i telefon przy sobie.:|
Przyjaźń jest jak chleb, nawet czerstwy zaspokaja głód. Przyjaźń jest jak woda,
zimna czy gorąca gasi pragnienie.
Choć daleko, to jednak blisko. Choć nie zawsze mówi, to ją słyszysz. Choć nie zawsze Cię dotyka, to ją czujesz.
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-02-2011 23:53
Bez przerwy sprawdzam, czy siedzenie mi się nie przesunęło w samochodzie - lubię prowadzić "leżąc"

Poranna kawka i krótka rozmowa z psem

Mam wrażenie, że porter Marka Hłaski, który wisi na ścianie jakoś ciągle się "przekrzywia"

Wieczorny browarek

Pytanie domowników, czy się dobrze czują

Poprawianie włosów (tego, co z nich zostało)

Śpiewanie ze znanymi mi kawałkami jako "support"

Wyglądanie przez okno

Laptop

Myśli o przyszłości:smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-02-2011 01:06
nie mogę pozbyć się wrażenia, że podczas otwierania opakowania z nicią dentystyczną skaleczę się w palec
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 20-02-2011 02:40
Latino17 poprawiłeś mi humor swoimi "natręctwami"
Hmm cóż ja mogę powiedzieć
na pewno
- zbyt duża ilość kawy w ciągu dnia( potem nosi taką do wieczora:D)
- zbyt częste słuchanie tych samych kawałków złoszcząc tym pozostałych domowników
- zbyt częste(przynajmniej ostatnio) odwiedzanie portalu, uzależniłam się chyba od was :smilewinkgrin:, ale to pisze sobie jako plus wielki:D, no bo i pisze więcej ostatnio
- zbyt częste myślenie samemu o samotności
jak sobie coś przypomnę jeszcze to dopiszę:D
pozdrawiam:)



o no i jeszcze mam podobnie jak u liny_91, najlepiej zasypia mi się przy różnorakich słuchowiskach bądź muzyce:|, sama nie wiem czemu:D, no i jak Miladora mam to samo, że śmieje się często sama do siebie no i z tej smutniejszej strony częste napady myśli o samotności, no ale to już pisałam:D
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
Leszek Sobeczko Użytkownik
  • Postów: 1303
  • Skąd: Rydułtowy
Dodane dnia 20-02-2011 02:41
największym natręctwem jest człowiek, i tu mam na myśli mojego brygadzistę, na samą myśl o facecie mnie mdli, fuj, idę się wyrzygać

już mi lepiej,

z fobiami radze sobie lepiej
głaszczę przełyk
Do góry
Numer GG
Autor
RE: NATRĘCTWA
ArienneMD Użytkownik
  • Postów: 89
  • Skąd: Gorzów Wlkp.
Dodane dnia 18-03-2011 18:05
Z moich natręctw dodam jeszcze, że nie przeżyję, jak nie sprawdzę codziennie PP :D
"Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
C4rmac Użytkownik
  • Postów: 16
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 10-04-2011 22:50
Nie cierpię zasypiać w kompletne ciszy... Dopiero jak słyszę muzykę, jakieś rozmowy albo chociaż samochody jeżdżące za oknem mogę spokojnie zasnąć.
Do góry
Autor
RE: NATRĘCTWA
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 10-04-2011 23:54
A moim natręctwem które ostatnio odkryłem jest to że mam wrażenie że ludzie nie mogą chcieć ze mną rozmawiać i że na pewno myślą że im się narzucam :p okropna sprawa, tak jak wenustrafobia którą odkryłem jako mój wielki problem, znaczy poznałem nazwę tego czegoś, a co to, nie powiem bo się wstydzę swojej słabości :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]