Samotność w sieci
Portal Pisarski » Inwencja Twórcza » Dyskusje Twórcze
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
Autor
Samotność w sieci
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 10-05-2009 22:22
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Czego więc Ty tutaj szukasz ?

ja tu jestem, jak chłopa nie ma w domu, albo jak śpi. po prostu nie lubię być sama. i uwielbiam gadać, na temat, nie na temat, z sensem i bez sensu. a dodawanie moich potworków tu to tylko tak, żeby mnie nie wyrzucili za spamowanie :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Samotność w sieci
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 10-05-2009 22:30
ja jestem tu dlatego bo odważyłam się pokazać moje wiersze światu. Otworzyłam się na krytykę, a potem.. polubiłam was i tyle ;] wreszcie są ludzie z którymi mogę pogadać o poezji i nie tylko, bo ludzie w moim wieku przeważnie są płytcy :(
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 10-05-2009 22:38
W zeszłe wakacje miałam przerwę w śpiewaniu, co spowodowało - jakby to określić? - brak specyficznych emocji... Postanowiłam dostarczyć ich sobie poddając ocenie zawartość mojej szufladki.
Dość długo trwało zanim włączyłam się również w dyskusje, poznałam ciekawych ludzi i polubiłam ich :)
Właściwie znalazłam mnóstwo rzeczy, których nie szukam :)
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Samotność w sieci
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 10-05-2009 22:38
może..
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 10-05-2009 22:50
na tym portalu pojawiłam się, żeby poczytać wytwory innych piszących, dać coś swojego do oceny i porównać, czy opinie przyjaciół są prawdziwe. O forum właściwie nie myślałam przyszłościowo, ale zajrzałam i mi się spodobało. Właściwie to bardzo lubię taki wirtualny kontakt z ludźmi - wymiana poglądów owiana aurą tajemniczości autorów i te sprawy. Z poprzednich for, na których bywałam zostało mi wielu wspaniałych. Może dlatego lubię czytać i pisać w różnych dyskusjach, można poznać interesujące osoby, po prostu.
Czy twój ojciec pali fajkę?

Tak, mój ojciec pali fajkę
Yes, my father smokes the pipe
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
Henryk Borowiec Użytkownik
  • Postów: 375
  • Skąd:
Dodane dnia 10-05-2009 23:01
Ja przypadkiem zaszedłem - po drodze mi było ;)
Od kilkunastu lat, sporo papierów zalega różne kąty mego skromnego mieszkanka. Większość z nich nigdy nie była upubliczniana, więc pomyślałem że jak teraz nie spróbuję, to pewnie sczezną marnie.
No i jak spróbowałem, tak zostałem.
Oprócz lektury tekstów innych użytkowników, właśnie forum mocno wpłynęło na to moje "zostanie". Nie da się bowiem ukryć, że na tutejszym forum, nawet dysputa o rewersie Maryny, ma jakiś poziom.
...słowa ulatują, pisma płoną...
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
ona Użytkownik
  • Postów: 4
  • Skąd: Białystok
Dodane dnia 11-05-2009 00:19
Ja pojawiłam się tu stosunkowo niedawno. Postanowiłam się zmobilizować- mój główny motyw. Zacząć coś pisać, gdyż zawsze czułam taką potrzebę, ale nie mogłam się przełamać by za nią podążać. Muszę przyznać, że już mnie wciągnął tutejszy świat. Zwykle nie udzielam się na portalach w internecie. Nie chcę zastępować realnego świata wirtualnym. (Według mnie, ludzie ostatnimi czasy często uciekają w świat internetu, przez co zatracają umiejętność prawdziwej rozmowy.) Choć jak na razie wdrażam się we wszystko w PP, choć jeszcze cały czas go odkrywam, już muszę przyznać, że panuje tu wspaniała atmosfera. Chyba to ona sprawia, ze człowiek się od tego uzależnia. (Już zaczęłam rozpoznawać u siebie pierwsze symptomy:))

A Twoje powody Zadysto? Czyżby wszystkie z powyżej wymienionych?;)
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-05-2009 04:19
Ja szukam kontaktu z ciekawymi ludźmi, kłócę się z Anubisem, trochę też przyzwyczajenie.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Samotność w sieci
Poke Kieszonka Użytkownik
  • Postów: 2063
  • Skąd: Naniby
Dodane dnia 11-05-2009 05:29
No cóż postanowiłam i ja wyjawić swoje pojawienie się na tym portalu. Sprawił to czysty przypadek, nie będę wracać do mojej choroby, bo już o niej pisałam, na razie odeszła w cień, i niech tam sobie pozostanie. Podłamana jej nawrotem, szukałam czegoś co pozwoliłoby mi zapomnieć, choć na chwilę o bólu jaki ogarniał bardziej moją duszę niż ciało.Natrafiłam na portal i już tak zostało, od początku spodobała mi się atmosfera tu panująca, ciepłe przyjecie i zrozumienie. Jakby nie było tu właśnie znalazłam ludzi, którzy dodali mi wiary we własne siły i nie chodzi tylko o twórczość , bo bliżej zorientowani wiedzą, że nie tworzę dla osiągnięcia sukcesów ,a jedynie dla zaspokojenia swojej potrzeby.To właśnie tu znaleźli się ludzie, którzy wspierali mnie w trudnych chwilach, być może nie mając o tym świadomości. Więc teraz z całego dość,,pojemnego'' serca chcę im podziękować. Ty Zaduś musisz też wiedzieć, że miałeś w tym swój udział.:)



A teraz po prostu jestem ciekawa wszystkich bywających na portalu ludzi, nie zamierzam ich prostować, przyjmuje ich wszystkich takich jakimi są i staram się szanować ich poglądy, bo maja do nich prawo. Co dzień uczę się od nich życia i co ciekawe zarówno od Tych którzy mają ,,naście lat' jak i od Tych co już ,,wiekowi''(tryskający wciąż wewnętrzną młodością):)
zbieram do kieszonki małe radości z każdego dnia
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Samotność w sieci
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 11-05-2009 11:17
mnie tu wciągnęła Nathien, żeby nie było :p
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
Mark Użytkownik
  • Postów: 201
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 11-05-2009 19:44
Podstawowym powodem dla którego znalazłem się tutaj była (kolejna) możliwość weryfikacji jakości tworów mojego umysłu.
'This is my road from hell'
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-05-2009 19:51
:)
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-05-2009 19:53
Skąd ja tu? Hm... :rol: Szukałam fajnego portalu pisarskiego. Poza tym jestem tu codziennie, bo wolę siedzieć w sieci niż gadać i przechadzać się z ludźmi, którzy i tak mnie mają gdzieś. :rol: Tu przynajmniej wiem, że znajdę bardziej kulturalnych osób (bo ludzie piszący to w większości ludzie mili i otwarci). :bigrazz:
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 12-05-2009 06:29
ale skomplikowany temat. Wydaje mi się, że jest cała masa portali społecznościowych, czatów itp, które nadają się do nawiązywania relacji międzyludzkich. Jasne, że to też dobre miejsce aby pogadać, powymieniać poglądy, jak robimy w tym momencie (to znaczy ja robię), ale jestem pewien, że ogromna większość jest tu po to aby się twórczo wyrazić, pokazać się i nauczyć czegoś na temat szeroko pojętego pisania. Ja tu chcę się uczyć przede wszystkim, ale pogadać też jest fajnie ;)
Do góry
Autor
RE: Samotność w sieci
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 12-05-2009 12:32
zadysto, mam taką maleńką prośbę - twoja obecna sygnaturka może u mnie wywołać napad drgawek, nie miałam tego od dziesięciu lat i... kiedy ją zmienisz?



Cytat:
GdanszczAnka napisał/a:
mnie tu wciągnęła Nathien, żeby nie było :p

a mnie zapomin :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Samotność w sieci
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 12-05-2009 12:43
celullitis w pewnym wieku jest oznaką kobiecości, hehe - oznacza, że tłuszcz i woda rozkładają się po babsku. czyli nierówno. a zapobiegawczo nie muszę, czeka mnie w okolicach pięćdziesiątki.

chodzi o to miganie.

poza tym wolałabym celulitis, niż rozbitą głowę :p
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Samotność w sieci
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 12-05-2009 12:52
jakoś wytrzymam - bylebyś tylko nie pisał nic dłuższego :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Samotność w sieci
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 11-08-2009 19:03
Cytat:
Zadysta napisał/a:
Cytat:
są płytcy

Bo wychowani na MTV


sasasasa ^^ a mi rodzice nie pozwalali telewizji oglądać i takie dziwne dziecko ze mnie wyrosło... może już mtv lepsze...

ja szukaam ludzi. nie cierpie byc sama. musze gadac do kogoś. :D
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Samotność w sieci
Cute Użytkownik
  • Postów: 121
  • Skąd: Zielona Góra
Dodane dnia 11-08-2009 19:06
Może poszukujemy akceptacji?
Najchętniej zamieniłabym się w grubego czarnego kota,
lecz zamiast na płocie, życie
przespałabym na Twoich kolanach...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Samotność w sieci
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 11-08-2009 20:15
Zaczęło się od chęci pokazaniu światu swojej twórczości, a skończyło na tym, że wchodzę tu by odreagować codzienne problemy. Mam też okazję dać upust swojej złośliwości i wyuzdaniu. ;)
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • »
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]