Konwerter znaków erkogennych
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
Autor
RE: Konwerter znaków erkogennych
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-08-2009 11:32
Prawdę mówiąc, konwertor znaków erkogennych to dla mnie czarna magia... :D
Jakoś nie mam problemu z erkami - nawet przy dłuższym tekście, jeżeli wyskoczy jakaś, to często pojedyncza zaledwie.
Posyłam tekst z notatnika i wiem już, kiedy myślniki zamieniają się w erki, dlatego poprawiam od razu przy pisaniu.
Co do Lunara - on nie potrafi żyć bez stwarzania szumu wokół siebie.
Widocznie uwielbia być w centrum uwagi, tylko metody, jakimi to czyni, są według mnie żałosne.
Nie rozumiem, po co tu jeszcze siedzi, skoro jest mu tak źle i Sagit go "obraża" i dyskryminuje? Czemu nie założy własnego portalu, tylko wymądrza się na temat pracy człowieka, który nie tylko ten portal utrzymał przez trzy lata, ale i dba o dalszy jego rozwój, czego dowodem jest zapowiadana modernizacja.
Proszę, nie męcz się z nami, Lunar... :lol:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konwerter znaków erkogennych
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2009 11:35
Widzisz Lunar jak to jest...
Ludzie wychwalali cię pod niebiosa.
Dziewczyny kochały.
Dziewice słały ci pocałunki.
Matki swoich dzieci prawie modliły się do ciebe.
Feministki składały ci hołdy dziękczynne.
Abigail nawet się całować z tobą chciała.

A teraz...?
Dupa mokra :(
Do góry
Autor
RE: Konwerter znaków erkogennych
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 23-08-2009 12:09
Zadysto, czyżbyś był zazdrosny? Wiesz, zawsze możesz sam napisać taki skrypt i wszystkie zaszczyty Lunarowi zabrać, a że Ty się tak szybciutko nie obrażasz...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konwerter znaków erkogennych
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 23-08-2009 12:13
Cytat:
Widzisz Lunar jak to jest...
Ludzie wychwalali cię pod niebiosa.
Dziewczyny kochały.
Dziewice słały ci pocałunki.
Matki swoich dzieci prawie modliły się do ciebe.
Feministki składały ci hołdy dziękczynne.
Abigail nawet się całować z tobą chciała.
A teraz...?
Dupa mokra
Taka jest cena sławy.
Do góry
Autor
RE: Konwerter znaków erkogennych
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 23-08-2009 12:47
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
[quote]Kotuś - kuku to robisz... ale całemu towarzystwu, które tutaj korzysta, bo pisze i publikuje.

Cytat:
Nie mam innego wyboru. Po pierwsze nie należę do osób, którym się pluje w oczy a one mówią, że deszcz pada. Po drugie za ułatwienie życia użytkownikom PP odpowiedzialny jest Sagit, a ja w takiej sytuacji nie mam najmniejszej ochoty wyręczać w czymkolwiek właściciela tego portalu. Jeśli taki wielki z niego webmaster, niech sam rozwiązuje swoje problemy. Już pokazałem, że można działać szybciej i skuteczniej niż on. Jest adminem - niech więc dorośnie do tej roli.



Za to ty Lunar dorośnij do tego, by umieć współpracować i żyć z innymi portalowiczami, a nie kozaczycz (że tak się wyrażę) przed monitorem komputera. Tak jak już inni proponowali stwórz własny portal pisarski jeśli jest ci w tym tak źle. Na pewno będzie z Ciebie wielki admin. I nie staraj się na każdym kroku pokazywać jaki ty to jesteś mądry i ekspert we wszelkich sprawach, bo tak naprawdę leczysz swoje kompleksy i jesteś bardzo biednym człowiekiem. Musisz mieć ciężko w życiu. Współczuję ci.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Konwerter znaków erkogennych
Max Administrator
  • Postów: 74
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 24-08-2009 15:41
Jestem podłamany sercem, duszą i ciałem nad faktem braku konwertera. :( Ale dlatego, że jest nam on niepotrzebny to temat zamykam dla naszych potomków by mogli się z nas kiedyś pośmiać. :)
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
  • Strona:
  • «
  • 1
  • 2
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.