Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 24-08-2009 20:47
W czeskim nie płaci się za wjazd, sal mają dużo to pewnie nawet i rezerwować nie trza będzie. Lecz fakt - lepiej być zapobiegliwym i zagadać do właścicieli. W środę będę w Toruniu to mogę zagadać, tylko muszę wiedzieć o czym gadać. Info do mnie - PW, czy inne GG...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
tequila Użytkownik
  • Postów: 350
  • Skąd: bydgoszcz
Dodane dnia 27-08-2009 14:01
Yiasu wszystkim:)
Według mnie to kręgle aktualne-nie wiem czy wszyscy będą chętni, ale zawsze ci, którzy nie mają ochoty grać mogą sobie wypić piwko i pogadać. Poza tym kręgielnie proponuję na raczej popołudnie niż wieczór, z pewnością będzie taniej.
Osobiście też nie przepadam, jak ktoś przy mnie pali, więc miejsce z zakazem mi odpowiada.
Jeśli coś z organizacją pójdzie nie po naszej myśli to najwyżej będziemy improwizować:)
"(...) więcej spacerów, mniej kawy(...)"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 31-08-2009 19:27
ok to kręgle po południu, potem meczyk z chętnymi na oglądanie a na sam wieczór improwizacja :p

pytanie do Tomasza czy kto tam załatwiał tę salę do spania :) wszystko załatwione? Nocleg pewny? :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 31-08-2009 20:39
niestety mnie nie będzie. Wypadły mi zajęcia na uczelni i wyjazd integracyjny. :(
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
tequila Użytkownik
  • Postów: 350
  • Skąd: bydgoszcz
Dodane dnia 02-09-2009 09:36
Czy w takim razie możemy stworzyć listę aktualną na dzień dzisiejszy?

1.TomekObluda
2.Jakub
3.Ginger
4.Morfeusz
5.Valdi
6.PW
7.Jack
8.Abakarow
9.Botaurus
10.tequila
11.Tycenak ???-czy ktoś wie czy się określił?

Poprawcie mnie, jeśli kogoś pominęłam. W piątek ustalimy jakąś godzinę i miejsce spotkania.:yes:
"(...) więcej spacerów, mniej kawy(...)"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 02-09-2009 09:42
Przykro mi, ale z przyczyn bardzo nieobiektywnych, nie będę mogła się pojawić:( Tłumaczenia nic tu nie dadzą, ale nie zdaję matury, nie mam zakazu opuszczania miejsca zakwaterowania itd. Po prostu życie czasem nie jest tak łaskawe, jakbyśmy chcieli:(
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 03-09-2009 23:39
1.TomekObluda
2.Jakub
3.Ginger
4.Morfeusz
5.Valdi
6.PW
7.Jack
8.Abakarow
9.Botaurus
10.tequila

Zdaje się, że tak wygląda ostateczna lista (będzie kameralnie...) ;)

Mam teraz prośbę - Tomku, wrzuć nam dokładny adres miejsca spotkania, żebyśmy wiedzieli, gdzie się udać ;)

Myślę, że w Toruniu będę koło 10, może 11 - mój numer jest znany, więc dzwonić, i będziemy się zbierać do kupy ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
pw Użytkownik
  • Postów: 926
  • Skąd: Barlinek/Kraków
Dodane dnia 03-09-2009 23:41
a co z tym noclegiem?:D:D:D
img574.imageshack.us/img574/897/koliber.jpg
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-09-2009 06:59
Przedsiębiorstwo Turystyczno - Gastronomiczne
TWIERDZA TORUŃ
Ul. Chrobrego 86

Ja będę w Toruniu po 10.00 myślę, że na Chrobrego około 11.00

To spotkajmy się tam. Ja nie będę miał telefonu przy sobie więc jakby ktoś chciał dzwonić w jakim kolwiek celu prosze do ginger lub kogoś innego.

Do zobaczenia all.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
Abakarow Użytkownik
  • Postów: 64
  • Skąd:
Dodane dnia 04-09-2009 08:23
niestety - ja też się z listy wypisuje, muszę w weekend wyjechać z torunia...miłej zabawy wam życzę :)
Głupcy wierzą w poranek
Do góry
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 04-09-2009 09:12
1.TomekObluda
2.Jakub
3.Ginger
4.Morfeusz
5.Valdi
6.PW
7.Jack
8.Botaurus
9.tequila

Hmpf... Wszyscy się nas boją...? Tylko dwie nowe twarze, których nie miałam jeszcze okazji spotkać...
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-09-2009 17:29
dobra to jak coś widzimy się, na Chrobrego. Ja będę czekał przed tym ośrodkiem, jakoś się znajdziemy myślę. Może będę z Pawłem. Nie mogą, nie chcą, trudno. My się będziemy dobrze bawić :D
Do góry
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 04-09-2009 18:22
ej a nie możemy się spotkac na dworcu? :p ja tam nie trafię na tego Chrobrego :smilewinkgrin: a numer mam tylko Tomasza to ja nie wiem jak to będzie przyjadę i się zgubię i mnie szukajcie :D

a zresztą, jestem hardkorem, puszczam swój numer w eter, tylko bez głupich żartów proszę :p 508189857 :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-09-2009 23:49
mam twoj numer i jadę z Pawłem odezwę się. looz i mam książkę twoją ;)
Do góry
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-09-2009 00:20
w takim razie wszystko gra, kontakt do Ginger też już mam także myślę że przeżyję :) a za książkę wielkie dzięki :yes: jestem twoim dłużnikiem że tak powiem ;)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 06-09-2009 16:32
Zlocik, zlocik i po zlociku ;) było Zaj... a kto nie był niech żałuje.
Do góry
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 06-09-2009 17:09
Żebyś wiedział, że żałuję... :( i to bardzo :( obejrzałam foty, szczególnie mi się podoba ten kwadrat z pryczami... ech... cóż praca mi nie pozwoliła dołączyć
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 06-09-2009 17:27
Ja też żałuję, że Ciebie nie było. Miałby kto nam pośpiewać, chociaż Damian nieźle się starał intonując stolat :D
Do góry
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 06-09-2009 18:23
było dobrze osobiście mi tam kręgle się najbardziej podobały :p a czy coś się nie podobało? Może to że okazało się że pociąg miałem jednak po 14 i musiałem 2 godziny siedzieć w poczekalni na dworcu :p i niewyspany jestem :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zlot w Toruniu 5.09 (czekamy na Was)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 06-09-2009 18:23
no i Polska ładnie zagrała :(

A kręgle też mi się podobały, grałem pierwszy raz, ale okazało się, że nie było tragicznie. Damian oczywiście wygrywa wszystko ;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]