Nasze wady
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Nasze wady
AccrosSky Użytkownik
  • Postów: 36
  • Skąd:
Dodane dnia 12-07-2009 18:02
...
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 12-07-2009 18:11
Cytat:
A ja jestem pełnokrwistą sklerotyczką
To nie skelroza, to dusza poety ;) Jesteś roztargniona po prostu.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 12-07-2009 19:55
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Cytat:
A ja jestem pełnokrwistą sklerotyczką
To nie skelroza, to dusza poety ;) Jesteś roztargniona po prostu.

to ja też. tylko wolałabym mieć więcej talentu, a mniej sklerozy...
i wszystko gubię.



Cytat:
Czarna_Blond napisał/a:
Często zdarza mi się, że z kimś rozmawiam i odlatuję myślami gdzieś daleko. Mnie też to wkurza, nie wspominając o rozmówcach...

oj, też mi się zdarza, że mówię, na jeden oddech przestanę i potem pyam, o czym mówiłam...

ale i tak najgorsze jest to, że ktoś do mnie mówi, a koło mnie to czasem przelatuje. tzn: dociera do mózgu, ale nie dość, że nie podejmuję tematu, to jeszcze zupełnie go zmieniam.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Nasze wady
AccrosSky Użytkownik
  • Postów: 36
  • Skąd:
Dodane dnia 12-07-2009 19:56
...
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 12-07-2009 19:59
Cytat:
AccrosSky napisał/a:
" zapamiętam, że to tu położyłam "

i ta myśl: "kładę to w tak logicznym miejscu, że MUSZĘ zapamiętać! a potem jak znajdę, to oczywiście: "o czym ja wtedy myślałam, że wydawało mi się to logiczne?"

swoją drogą - tego akurat są plusy - zawsze przed wypłatą, jak jadę na resztkach, znajduję jakieś ratujące mi życie pieniądze...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Nasze wady
Andar Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Nottingham
Dodane dnia 12-07-2009 20:37
Moją główną wadą jest martwienie się na zapas-jak się okazuje,zawsze martwię się niepotrzebnie,ech;)
Poza tym witam serdecznie wszystkich po długiej niebecności spowodowanej zawirowaniami w życiu osobistym,pozdrówka ciepłe z daleka:)
"Ludzie chcą kłamstw,które pomagają im żyć"
Terry Pratchett.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 12-07-2009 23:22
Lubię wciskać wszędzie swoje 3 grosze, albo jak kto woli palce międxy drzwi... skutek - często... nietrudno się domyślić... hi hi hi... czasem boli:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Nikczemna Użytkownik
  • Postów: 156
  • Skąd:
Dodane dnia 12-07-2009 23:44
strasznie przeżywam różne sytuacje, dramatyzuję. Prawie do perfekcji opanowałam wywoływanie u siebie różnych symptomów: a to napady bólu, nagłe zasłabnięcia - zupełnie bez przyczyny, najczęściej tylko dlatego, że pomyślałam o czymś takowym.
Też jestem niesamowicie roztargniona, o wszystkim zapominam i niektóre czynności wykonuję niedokładnie. No i moje wybuchy gniewu. Strasznie nie lubię u siebie tego, że bez powodu podnoszę głos, wrzeszczę.
Czy twój ojciec pali fajkę?

Tak, mój ojciec pali fajkę
Yes, my father smokes the pipe
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 12-07-2009 23:54
Nikczemnuś, to dobra jesteś, bo ja po początu nawet dość udanym zaczyn am się śmiać i wszystko pali na panewce...
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-07-2009 00:04
.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 13-07-2009 00:09
Też jestem roztargniona. Też mam skłonność do zapominania xD I jestem taka, hm, bardzo wrażliwa. Potrafię przejmować się czymś błahym, zupełnie bez przyczyny.
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 13-07-2009 00:12
To mogę się Dziewczyny do Was przytulić?
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-07-2009 00:15
.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 13-07-2009 00:19
No, taki mój los... Moja "Najlepsza koleżanka" też zawsze mi mówi: wujek, tyklo bez całowania( a ma dopiero 8 lat - co z nie wyrośnie) Więc do kogo mam sie tulić?:(
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Czarna_Blond Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Augustów
Dodane dnia 13-07-2009 00:51
Ja jestem nawet chętna do przytulania. No, lubię to xD Pod jednym warunkiem: że nie jestem za młoda:p
Jestem Hipocentrum.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 13-07-2009 11:38
Hm, wady? Jakie ja mam właściwie wady?B) No dobra, kilka wymienię: lenistwo, lenistwo, jeszcze raz lenistwo, związana z nim skłonność do odkładania prawie wszystkiego na ostatnią chwilę, a już najgorzej jak jest to coś, co muszę zrobić tzn. nie to, że sobie coś postanowię, albo "zmuszają" okoliczności (nie osoby), tylko jak jest oficjalny prikaz osoby z zewnątrz. To ostatnie zresztą nie zawsze musi być wadą, bo nawet jeśli wychodzę na tym źle, to przecież zachowuję wierność własnym zasadom. Ale znowu nieraz łapię się na niekonsekwencji pod tym względem. Resztę napiszę, jak sobie przypomnę i jak będzie mi się chciało...:p
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Sonia Użytkownik
  • Postów: 176
  • Skąd: Enuria
Dodane dnia 13-07-2009 13:18
O tak, lenistwo to moje drugie imię :smilewinkgrin:
Za to bywam często niecierpliwa, nerwowa, agresywna, podejrzliwa. Jestem pesymistą. Koleżanki twierdzą, że nie znoszę krytyki, tak naprawdę... nienawidzę ludzi, którzy na rzeczy się nie znają a mają dopowiedzenia wszystko. Dobra i przemyślana krytyka nie jest przecież zła!
Wracając do mnie, to... chyba jestem taka... "obojętna" ... nie mówię, że obojętna na wszystko, tylko staram się nie trzymać żadnej ze stron. Stoję przysłowiowo "na środku", albo na krawędzi. Brak zdecydowania! :smilewinkgrin:
Słowa wpływają na ludzi, potrafią nawet zrujnować człowiekowi życie.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Abigail Użytkownik
  • Postów: 65
  • Skąd: Gdzieś w Polsce
Dodane dnia 13-07-2009 18:02
Jestem gadatliwa i głośna, ale z tym już sobie radzę :)
W miarę nieźle idzie mi przyznawanie racji innym (oczywiście jeśli ją mają).
Kompletnie nie radzę sobie z wrażliwością i to jest moja największą wadą. Łatwo można mnie zranić, ale równie szybko rozweselić. Dostrzegam piękno tam, gdzie go inni nie widzą i przez to jestem często nierozumiana.
Tupię nogami ze złości i bezsilności :D
Noc jest obietnicą poranka.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
antifa Użytkownik
  • Postów: 24
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 13-07-2009 20:41
Osoba, którą znałam co najwyżej 10 minut wytknęła 1/5 moich defektów :). A więc między innymi: nie znoszę sprzeciwu, chcę mieć wszystko od zaraz, jestem za inteligentna, uogólniam i szybko wpadam w szał :).
Jest w tym trochę racji, ale to i tak jedynie cząstka moich rozległych wad:bigrazz:.
Musi być ktoś, kogo nie znam, ale kto zawładnął Mną:
moim życiem, śmiercią; tą kartką.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 13-07-2009 22:02
Cytat:
antifa napisał/a:
jestem za inteligentna,


Miały być wady a nie chwalenie się :rol:
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]