Aktorzy i Aktorki
Portal Pisarski » Książki i Filmy » Filmy
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-06-2011 12:47
Ale zauważ, że u mnie te cztery osoby nie są wymienione w kategorii "ładnie wyglądający" :) "Ładnie wyglądają" zazwyczaj piękne, młode, utalentowane Jessici, ewentualnie Patisony i tym podobne :)

Role negatywne? Ron Perlmann, jakoś tak odruchowo :)
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-06-2011 13:01
Heh. Czyli,ktoś twierdzi takie cuda,że w filmie dominującym elementem jest treść i przesłanie? :shy: Ciekawe. Możliwe, że w wielu filmach tak jest, zwłaszcza w dokumentalnych. Jednak, film to wiele elementów, takich jak muzyka, zdjęcia, gra aktorska, dźwięk, czasem efekty specjalne, sposób przedstawiania akcji, dynamika itd,itd. Spoko, wiele osób myśli inaczej, ale ludzie kochający film, którym sprawia przyjemność siedzenie w kinie, myślą tak jak ja. Jeden z pierwszych filmów przedstawiał pociąg wjeżdzający na peron, widzowie podobno się przestraszyli. O to właśnie chodził,łudząca złuda B)

A aktorów się kocha, uwielbia, lubi i nie znosi. Kocham Roberta Downey Jr., uwielbiam Garyego Oldmana, lubię Morgana Freemana, nie znoszą Anny Muchy.



Cytat:
Ron Perlmann
Mhm nie jest zły. Wróg u bram, nie był zły. Hellboy to wiadomo. Co jeszcze Obcy 4, był piratem, ale był ok. Mi się wydaje, że Perlmann gra zwasze takich twardych dobrodusznych rzeźników.
Zły jest wspomniany Hooper, zły jest Gary Oldman- był tak pięknie zły w Piątym Elemencie. Zły jest Chrisoer Walken i Al Pacino jest zły.

A co do ładnych Oke ma sporo racji. Później część staje się przystojnymi, a część wcale.
Ale np Winona Ryder - piękna. Natalie Portman - śliczna, i im to zostaje na dłużej.
Tom Cruise ;) O Deep i Penélope Cruz
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-06-2011 13:29
Natalie Portman jest tak mdła, że chyba bardziej nie może.



W sumie to jest strasznie do Anny Muchy podobna...
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-06-2011 13:38
Cytat:
Natalie Portman jest tak mdła, że chyba bardziej nie może.



W sumie to jest strasznie do Anny Muchy podobna...
Jakby dziewczyna taka jak Natalie Portman pojawiła się na jakimś zlocie to wszyscy faceci by się za nią oglądali. Jest bardzo ładna. Mucha też jest ładna, chociaż jej się spasło nieco. Oczywiście jako kobieta możesz mieć inne zdanie B) wiadomo, rozumiem Cię. Też tak czasem mam,względem facetów.

Co do umiejętności aktorskich. Mhm po Leonia Zawodowcu, wielu mężczyzn bardzo się przeraziło. Czy mam skłonności pedofilskie-myśleli biedacy. To był taki film i taka rola.
Ale jest wiele młodych gwiazd, z których nic nie wychodzi.
Kto widział Duchy Goi i Natalie w tym filmie, wie, co potrafi. I jak potrafi być mdła.
V jak Vendatta,bardzo sexy i bardzo łysa. Ile dziewczyn jest ładnych bez włosów na głowie? A w tym roku dostała Oscara. Wiem,że dla intelektualistów, Oscar jest czymś negatwynym i złym,a każdy kto go dostał powinien się wstydzić, ale setki milionów ludzi ma inne zdanie i ja mam. Natalie bywa słodka, ale czasem tak ma grać, wg mnie nie jest mdła.

I na koniec. Nie bądź zazdrosna ;) wybrał bym Ciebie.
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-06-2011 14:01
Dużo facetów lubi mdłe kobiety :) Mniej się ich boją :)
Do góry
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
MadeInChinaTown Użytkownik
  • Postów: 88
  • Skąd: Toruń
Dodane dnia 21-07-2011 16:47
Jean Reno. Jeden z najlepszych aktorów, moim zdaniem.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Aktorzy i Aktorki
cyberpunk Użytkownik
  • Postów: 5
  • Skąd:
Dodane dnia 19-11-2013 12:23
Moi ulubieńcy to
-Nicolas Cage
-Ed O'Neil
-Liam Neelson
-Dwyne Johnson
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
  • Slavek
  • 22/03/2024 19:46
  • Cześć. Chciałbym dodać zdjęcie tylko nie wiem co wpisać w "Nazwa"(nick czy nazwę fotografii?) i "Album" tu mam wątpliwości bo wyskakują mi nazwy albumów, które mam wrażenie, że mają swoich właścicieli
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.