Zdobienie ciała - tatuaże
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 10-08-2009 21:30
Cytat:
_VV_ napisał/a:
Wszystkie możliwe wzorki wydają mi się wtedy zbyt banalne na moje niebanalne ciało. :)


Właśnie, to też mój główny problem :)

Jak narazie jestem pewna tylko jednego. Ma być czarno - biały.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 10-08-2009 21:37
Hm, obawiam się, że Zadysta może mieć rację. Ale szczerze wolę mimo wszystko patrzeć na tatuaże, które bywają nieraz ucztą dla mych oczu, niż np. na obleśny dla mnie piercing. Tak się składa, że na studiach często poprzestaję z dwiema brunetkami, z których jedna ma kolczyk na nosie, a druga wytatuowanego motylka z tyłu szyi, toteż mam porównanie:)

Cytat:
Elwira napisał/a:
Zmywalny tatuaż w zagłębieniu między piersiami, dla zachęty byś zaakceptował? Zawsze można go przecież... zlizać :yes:


Hm, gdyby był zmywalny, a do tego jeszcze farba miałaby smak pomarańczy... :D
Natomiast kolczyka nie tylko nie dałoby się zlizać, ale jego przypadkowe szarpnięcie (np. podczas zbyt szybkiego zdejmowania stanika:)) mogłoby się źle skończyć dla posiadaczki:rip: A widziałem już raz taki kolczyk i wolę nie cytować, co sobie pomyślałem o tej lasce.

Tak w ogóle sorry za ten niewielki offtop, ale że sam się ani maluję ani kłuję, postanowiłem wrzucić to do jednego wora.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 10-08-2009 21:38
Sobie nie zrobię, bo nie wiedziałbym co, żeby się nie znudziło.

U kobiet lubię tylko w niektórych miejscach, ale na pewno nie z przodu ;) A może nawet lepiej jak nic nie ma.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 10-08-2009 21:42
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
U kobiet lubię tylko w niektórych miejscach, ale na pewno nie z przodu ;)


W których, jeśli można zapytać ;)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
sirmicho Użytkownik
  • Postów: 589
  • Skąd:
Dodane dnia 10-08-2009 21:45
To pytanie mnie zastanowiło.
Jane, chcesz to zrobić dla siebie czy dla kogoś?

Dla siebie - ok. Dla kogoś - zastanów się dwa...naście razy.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 10-08-2009 21:48
Też wolę, jak kobieta ma obrazek z tyłu;) Nie wiem, jakoś tak mam:D Ale w gruncie rzeczy jest mi dość obojętne, gdzie dokładnie: na szyjce, na pleckach, pupce czy łydeczce. Nie jestem znów aż tak wymagający:lol: I nawet jeśli to prawda, że tatuaż świadczy o kompleksach, to przecież niektóre kompleksy też mogą być piękne.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 10-08-2009 21:52
Cytat:
JaneE napisał/a:
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
U kobiet lubię tylko w niektórych miejscach, ale na pewno nie z przodu ;)


W których, jeśli można zapytać ;)


Dolna część pleców, tuż nad pośladkami oraz na nodze, od kolana do łydki. W tych miejscach może byc ok i na pewno nie przeszkadza. Na pewno nie na brzuchu, czy piersiach, bo to szpetne. Jednak tak naprawdę wolalbym bez.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 10-08-2009 21:53
Cytat:
sirmicho napisał/a:
To pytanie mnie zastanowiło.
Jane, chcesz to zrobić dla siebie czy dla kogoś?

Dla siebie - ok. Dla kogoś - zastanów się dwa...naście razy.


Ja już wiem gdzie chcę mieć tatuaż :-) nie wiem tylko co.


A propos twojego pytania.

Wydaje mi się, że wszystko co robimy, robimy w jakimś stopniu też dla kogoś :)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
sirmicho Użytkownik
  • Postów: 589
  • Skąd:
Dodane dnia 10-08-2009 21:56
W jakimś stopniu tak. Ale są też osoby, które potrafią coś zrobić w 100% tylko dla kogoś. Nie mówię, że to złe, ale trzeba być absolutnie pewnym, że się tego chce.

Na mnie w każdym bądź razie, tatuaże nie robią wrażenia. Rzadko, który mi się podoba. Gorzej, że może się znudzić. Ja osobiście nie mam zamiaru sobie sprawić i mojej ukochanej też odradzałem, bo miała w planach.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-08-2009 21:58
Jadziu, jak będę miała 60 lat, jakie to będzie miało znaczenie?

Litości, kocham życie, żyję, żyję i to jest moje... w bujanym fotelu będę wnukom pokazywała zdjęcia i opowiadała anegdoty z życia, a one będą przekonane, że to bajki :) i tylko zdjęcia potwierdzą moje wspomnienia.

Zadysta, z definicji to może Ciebie kochają, nic o mnie nie wiesz, więc się nie wypowiadaj!
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 10-08-2009 21:58
Cytat:
Hm, gdyby był zmywalny, a do tego jeszcze farba miałaby smak pomarańczy...


wtedy przenieślibyśmy się do tematu obok :lol:

Cytat:
Właśnie, to też mój główny problem

Jak narazie jestem pewna tylko jednego. Ma być czarno - biały.


Jane, nie wiem w jakim jesteś wieku, ale musiałabyś spróbować myśleć przyszłościowo, bo jeśli coś spodoba Ci się dziś, nie znaczy, że zawsze tak będzie. Mam koleżankę, która pod wpływem mody, impulsu i zauroczenia zrobiła tatuaż, a teraz chciałaby jednak, żeby był inny, a najlepiej żeby nie było go wcale. To jednak nie zbyt jaskrawy makijaż, który zmyjesz.


Cytat:
Natomiast kolczyka nie tylko nie dałoby się zlizać, ale jego przypadkowe szarpnięcie (np. podczas zbyt szybkiego zdejmowania stanika) mogłoby się źle skończyć dla posiadaczki


Kolczyki mam tylko w uszach :) Co prawda kiedyś, na potrzeby opowiadania chciałam sobie wbić w język, żeby sprawdzić... e nieważne, w każdym razie skutecznie mnie od pomysłu odwiedziono. :smilewinkgrin:
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 10-08-2009 21:59
Małgorzata, ja powiedziałem, że nie podobają mi się i tyle. Nie dorabiam do tego żadnej ideologii, jak Zadysta. Mówię tylko o estetyce. Są plecy bez tatuaży i są plecy wytatuowane, i dla mnie te niewytatuowane są ładniejsze. Tylko tyle. Aha, nie ma znaczenia wygląd tatuaża ani wzór, jego brak jest zawsze lepszy.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-08-2009 22:08
I bardzo dobrze, każdy ma to, co lubi i robi, jak lubi :)
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-08-2009 22:13
Cytat:
valdens napisał/a:
Małgorzata, ja powiedziałem, że nie podobają mi się i tyle. Nie dorabiam do tego żadnej ideologii, jak Zadysta. Mówię tylko o estetyce. Są plecy bez tatuaży i są plecy wytatuowane, i dla mnie te niewytatuowane są ładniejsze. Tylko tyle. Aha, nie ma znaczenia wygląd tatuaża ani wzór, jego brak jest zawsze lepszy.

Valdens, to nie kwestia ideologii tylko integracji malunku w kontekście osoby. Nie da się wyseparować wizerunku od osoby na którą patrzysz.
Chyba, że zedrzesz skórę i wyprawisz, potem zawiesisz jak skórę dzika.

Tak jednak patrzeć na kobietę nie potrafię. Zawsze jest to połaczenie ciała, psychiki i malunku.
Przynajmniej do momentu śmierci. :smilewinkgrin:



Cytat:
Malgorzata Poludniak napisał/a:
I bardzo dobrze, każdy ma to, co lubi i robi, jak lubi :)


Nikt nikomu nie zabrania - to tylko kwestia wyboru partnera.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 10-08-2009 22:16
Cytat:
Elwira napisał/a:

Jane, nie wiem w jakim jesteś wieku, ale musiałabyś spróbować myśleć przyszłościowo, bo jeśli coś spodoba Ci się dziś, nie znaczy, że zawsze tak będzie. Mam koleżankę, która pod wpływem mody, impulsu i zauroczenia zrobiła tatuaż, a teraz chciałaby jednak, żeby był inny, a najlepiej żeby nie było go wcale. To jednak nie zbyt jaskrawy makijaż, który zmyjesz.



Dziś oglądałam na Discovery Channel - "Maiami Ink"

Do studia tatuaży przyszła 80 letnia pani. Taka najnormalniejsza na świecie babcia :)

Poprosiła o tatuaż, ( pierwszą literkę jej imienia na ramieniu) bo stwierdziła, że to od zawsze było jej marzenia a jeśli teraz tego nie spełni to kiedy?

Czasem warto zrobić coś, czego bardzo bardzo chcemy, nawet ze świadomością, że kiedyś możemy tego żałować;)

P.S. Elwira, jestem ciut starsza od ciebie, wiec na pewno nie jest to jakiś młodzieńczy zryw ;)
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 10-08-2009 22:18
A mi się podobają tatuaże. Bardzo. Tylko na kimś innym, nie na mnie. ;) :lol:
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-08-2009 22:23
Cytat:
JaneE
Do studia tatuaży przyszła 80 letnia pani. Taka najnormalniejsza na świecie babcia

No comments...
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 10-08-2009 22:24
A ja u kobiet uwielbiam. Zwłaszcza w miejscach, które uwielbiam. :)
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Deidre Użytkownik
  • Postów: 316
  • Skąd: Kalety
Dodane dnia 10-08-2009 22:28
mi się podobają plecy kuzynki - całe wytatuowane. ;))
kumpel ma mały wzorek na łydce - też fajnie to wygląda.
Go back to the caves with your Bible.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 10-08-2009 22:30
Cytat:
Czasem warto zrobić coś, czego bardzo bardzo chcemy, nawet ze świadomością, że kiedyś możemy tego żałować


Pewnie że czasem warto, ale ze wskazaniem na czasem :smilewinkgrin: bo gdyby każdy robił co chce..

Wiesz, ja Cię tak ostrzegam, bo sama chyba nie byłabym w stanie podjąć takiej decyzji. Jednego dnia chciałabym mieć, innego nie, a za trzy dni w innym miejscu, dlatego wolę sobie czasem ponaklejać i już. Zabawa bardzo miła. Mogę popróbować, sprawdzić, jak działa na ludzi. Obawiam się jednak, że mój facet nie zaakceptowałby trwałego tatuażu.
U innych jednak bardzo mi się to podoba, o ile nie jest za duży, zbyt agresywny lub zwyczajnie brzydki.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]