Zdobienie ciała - tatuaże
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 11-08-2009 18:30
Chodź pokażę Ci czym moja miłość jest, dla Ciebie wydziargam sie... :D (to geneza alternatywna)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 11-08-2009 18:51
Valdens.....błagam :rol:
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-08-2009 22:10
Cytat:
Elwira napisał/a:
jak ktoś z próżności, żeby ładnie wyglądać robi sobie makijaż - jest ok, a jak toś dla ozdoby zrobi sobie tatuaż - ma problemy psychiczne. Może zatem wszystkie kobiety je mają?

Podniosłaś tu bardzo istotne zagadnienie, wiecznie będące dylematem mężczyzn.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 11-08-2009 22:22
Cytat:
valdens napisał/a:
Chodź pokażę Ci czym moja miłość jest, dla Ciebie wydziargam sie... :D (to geneza alternatywna)


Ciekawa kwestia. Tatuaże są kwestią indywidualną, jedna są po coś, inne po coś innego, a jeszcze inne bo tak. Valdens na przykład ma na plecach wytatuowane "kiedy słońce było bobrem" (przynajmniej on tak twierdzi, bo to jest jakimiś runami, czy czymś...) i ma chyba tylko dla siebie, bo jakby nie był na plaży bez górnej części odzieży, to bym nie wiedział... I niech se ma ;)
Ja osobiście rozważam małą, różową, szowinistyczną świnkę... ale jeszcze się nie zdecydowałem.


p.s. sorry za offtop, ale nie mogłem sobie darować...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 12-08-2009 07:57
"Tatuaże, tatuaże, zawsze wszędzie z nimi łaże":lol:
A wracając do tematu. Podobają mi się ... U kogoś. Sobie w życiu nie zrobię, chyba, że pod narkozą:D Boję się igły...
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-08-2009 07:59
Ja ostatnio miałem do czynienia z czymś co bardziej przypominało grzebyk niż igłę :)
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 12-08-2009 08:02
Brrr... <mdleje>
Bury, czy Ty od rana musisz gadać o takich przyjemnościach?:)
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-08-2009 08:38
Przy robieniu tatuaży nie tyle straszna jest ta igła, co dźwięk, który wydaje... Mnie do tej pory skręca, jak słyszę to rzężenie... :uhoh:
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-08-2009 11:45
no, dźwięk jest dość irytujący...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
wiewioorka Użytkownik
  • Postów: 726
  • Skąd: Las iglasty, gdzieś na Pomorzu
Dodane dnia 12-08-2009 11:48
Kto się orientuje w cenie za smoka na całej powierzchni pleców?
Adwokat po sprawie, panna po zabawie - diabła warci...
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-08-2009 12:26
Hmmm...
Ile za smoka na całej powierzchni pleców?
Na pewno co najmniej kilka razy :smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 12-08-2009 14:36
Cytat:
Elwira napisał/a:
Ja bym powiedziała, że tatuaż jest raczej próbą pokazania swej indywidualności, odrębności inności, czasem manifestacją poglądów czy upodobań.

znam taką jedną, co sobie wytatuowała żabę na łoptce, stwierdzając, że to po to, żeby na starość móc powiedzieć wnukom: "widzicie, jaka babcia była porąbana?"
dawno temu bardzo chciałam mieć tatuaż. eraz mi przeszło, choć jeszcze jeden projekt mam, z tym, że nie wiem, czy nie jest objęty prawami autorskimi - chodzi o postać z kreskówki.
póki co - może kiedyś wytatuuję sobie grupę krwi, jako że mam 0Rh- - może się przydać jako informacja dla służb medycznych.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-08-2009 16:04
Cytat:
wiewioorka napisał/a:
Kto się orientuje w cenie za smoka na całej powierzchni pleców?


1. Myślę, że ceny mogą sie różnić w zależności od usytuowania salonu i jego renomy
2. Zależy pewnie czy w kolorze, czy nie
3. Dużo :D Ja za wilka na ramieniu (niby mały nie jest, ale po przeniesieniu na plecy to na pewno zajmie mniej niż 1/4) zapłaciłem 300, czy 400 PLN; obstawiam, że tysiaka trzeba by liczyć spokojnie.
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 12-08-2009 16:29
Bury, dawaj foto z wilkiem :D
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 12-08-2009 17:45
widzisz tego na avatarze? mój jest inny :D
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
MarioPierro Użytkownik
  • Postów: 569
  • Skąd: Sobótka
Dodane dnia 12-08-2009 23:19
Cytat:
soczewica napisał/a:
póki co - może kiedyś wytatuuję sobie grupę krwi, jako że mam 0Rh- - może się przydać jako informacja dla służb medycznych.


Chyba też mam taką, rzeczywiście ważna informacja, uniwersalni z nas dawcy (dla złośliwców: wszystkim dajemy :p) ale żeby tatuaż z tego powodu robić? Mi już wystarczy igła pielęgniarska, w ostatnich latach z różnych powodów byłem już kłuty dość często, a do oddawania krwi i tak nie jestem zbyt chętny z uwagi na niski wskaźnik BMI ;) Zresztą, zapomniałbym, tatuaż przecie (podobno) już mam: paprotkę na twarzy:) tylko nie za bardzo pamiętam, co chciałem przez to wyrazić:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
voice Użytkownik
  • Postów: 512
  • Skąd: Żary
Dodane dnia 13-08-2009 00:18
Mi się od dawna marzy ważka na kostca ale na razie to będę mogła dalej marzyć :/
...Mad Tea Party...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-08-2009 00:26
Cytat:
voice napisał/a:
Mi się od dawna marzy ważka na kostca ale na razie to będę mogła dalej marzyć :/

Słuchaj się lepiej mamusi i niech głupoty po głowie Ci nie chodzą.
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 13-08-2009 07:25
Uhm lepiej będzie:) Kiedyś przyglądałam się, jak moja koleżanka robi sobie tatoo. Smoka na łydce. U dentysty mdlała, jak podchodził ze strzykawką zawierającą środek znieczulający, a tu proszę. Nic. Jednak chęć posiadania może zabić inne instykty;)
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 13-08-2009 08:03
Kobiety jakieś bardziej wytrzymałe są, jeśli chodzi o kłucie. Koleś który mi robił tatuaż opowiadał, że dwóch facetów mu zemdlało i jeden się popłakał, a kobiety wszystkie są twarde ;)



Cytat:
bury_wilk napisał/a:
widzisz tego na avatarze? mój jest inny :D


Ty masz pewnie tego z "Wilka i zająca" ;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]