Wyniki konkursu
Według was na książkę "Pamiętnik Przetrwania" zasłużyło opowiadanie valdensa, które zgromadziło aż dziewięć ocen świetnych. Należy także wspomnieć, że niektórzy chcieli sprytnie wyeliminować opowiadanie z gry (zresztą nie tylko to :/) dając anonimowe oceny nie podparte komentarzami. Następnym razem sytuacja nie powinna się powtórzyć. Jako, że wszyscy są zabiegani, LittleRedRose zajmuje się poezją, MarcinD ma ważniejsze sprawy na głowie, postanowiłem na swoje barki wziąć wyróżnienie od administracji. Nagrodę dodatkową otrzymuje..., uwaga, uwaga rockhard. Za co ? Za jeden z najlepszych debiutów na tym portalu. Opublikował kilka tekstów które stoją na wysokim poziomie. Większość z was przysyłała tony prac konkursowych, ale czasami trzeba pójść na jakoś a nie na ilość.

Zwycięzcom gratuluje i proszę o podesłanie danych kontaktowych, a przegranym życzę dalszej pracy nad warsztatem :) Oczywiście rockhard otrzymuje od nas zbiór opowiadań Jerzego Pilcha pt: "Moje pierwsze samobójstwo".
Niedługo kolejny konkurs...musimy jednak dokładniej przemyśleć jego formę i dopracować regulamin.
Wiktor Orzel · 15:03 07.01.2008 · 26 ·
Komentarze
lina_91 dnia 07.01.2008 16:49
Gratuluję :) obu zwycięzcom. Z dłuższym komentarzem poczekam do kolejnego konkursu, bo mam bardzo brzydkie podejrzenie, ale jak już powiedziałam, wstrzymam się. Jeszcze raz gratuluję.
milla dnia 07.01.2008 18:21
Absolutnie się zgadzam:)
Gratulacje!
Afternoon dnia 07.01.2008 20:44
Może tak konkurs poetycki?
Usunięty dnia 07.01.2008 21:50
Valdensowi gratuluję, za tak pozytywny odbiór jego opowiadania przez czytelników

rockhardowi świetnego debiutu :)

a niedługo konkurs poetycki, więc szykujcie pióra, szczegóły wkrótce :)
valdens dnia 08.01.2008 00:49
Dziękuję wszystkim, którzy ocenili moje opowiadanie od czwórki wzwyż. Bardzo mnie te oceny cieszyły.

Jeszcze większe DZIĘKI kieruję do tych, którzy wlepili mi jedynki. Możecie mi wierzyć lub nie, ale dzisiaj właśnie te oceny cieszą mnie najbardziej.

To pierwszy raz, kiedy wygrałem coś na polu pisarskim. Matematyczne turnieje zdarzało mi się wygrywać, ale ani mój nauczyciel polskiego, ani ja sam NIGDY bym nie pomyślał, że wygram coś, co ma związek z pisaniem.

KOMENTARZ ALTERNATYWNY:

lina_91 mówi, że wyniki są nie teges, coś jej śmierdzi. Milla absolutnie się z tym zgadza. Afternoon, w takim razie, proponuje konkurs poetycki, a LRR gratuluje mi, że w ogóle znalazłem odbiorców. (usunięte przez red.)

WYBIERZCIE SOBIE WERSJE. OBIE SA PRAWDZIWE.
milla dnia 08.01.2008 07:54
EEE, valdens.
Zgadzam się z listą zwycięzców, a nie akurat z komentarzem liny. NIe doczytałam pierwwszego komentarza i wyszło nie tak:no:
Jeszcze raz poprawione gratulacje :)
lina_91 dnia 08.01.2008 11:16
(usunięte przez red.) Nie powiedziałam, że wyniki śmierdzą, tylko ogólnie coś mi nie pasuje. Pożyczyć Ci okulary?
Usunięty dnia 08.01.2008 12:17
Zanim się coś napisze, warto czasem najpierw pomyśleć zamiast działać w nerwach. Proszę o kulturalne zachowanie.
Tyler Durden dnia 08.01.2008 13:47
Czułem, że ten system to będzie niewypał :smilewinkgrin: Ale zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Najlepiej, żeby przyznaniem nagród zajęła się redakcja, lub specjalne jury:yes: Można wtedy pod wieloma względami oceniać, np. fabuła, język itp. i uzasadnić.
valdens dnia 08.01.2008 14:46
Chciałbym przeprosić wszystkich, których źle zrozumiałem. Nie jest to jednak do końca moja wina, bo napisaliście potwornie wieloznaczne komentarze.
Spróbujcie je przeczytać w jednym ciągu i z ręką na sercu powiedzcie, czy nie miałem powodu się rozzłościć. Przepraszam.

Gratuluję rockhardowi. Jego tekst są naprawdę niezłe, ale gdyby werdykt zależał ode mnie, to nagrodę za debiut (a może i główną) otrzymałby bury_wilk. On w grudniu zasypał portal tekstami rewelacyjnymi. Nie wiem, być może jury uznało burego za starego wyjadacza, któremu do niczego nie są potrzebne kolejne nagrody. I pewnie nie są, a bury się nie powiesi ;)
A Ty, lina 91, jeśli masz wątpliwości "ogólne" i nie mają one nic wspólnego z konkursem, to (usnięte - red.) otwórz na forum nowy temat (usunięte- red.). Taka jest moja rada. Pozdrawiam.
Wiktor Orzel dnia 08.01.2008 14:54
bury_wilk nie dostał nagrody tylko dlatego, że jeden z jego lepszych tekstów został opublikowany 30 listopada :]
valdens dnia 08.01.2008 17:47
Ahaaaa oł. No widzisz bury nieszczęśniku sam się wykluczyłeś :/
Vanillivi dnia 08.01.2008 22:18
Bardzo gratuluję obydwu zwycięzcom. Co prawda, gdyby to ode mnie zależało, wygrałby zupełnie ktoś inny, niemniej jednak i tak się ciesze z waszego zwycięstwa. Pozdrawiam :)
bury_wilk dnia 09.01.2008 00:13
Wieszać się nie będę :) a przynajmniej na razie :p
Szczere gratulacje dla zwycięzców, jak i dla wszystkich, którzy wzięli udział w zabawie.

Valdens, z tą rewelacją nie przesadzaj, zerknij, ile komentarzy jest pod większością moich prac... Ale miło, że tak uważasz :)

Choć może się jednak powieszę smiley

"bury_wilk nie dostał nagrody tylko dlatego, że jeden z jego lepszych tekstów został opublikowany 30 listopada(...)
Sagitarius dnia styczeń 08 2008"

"- Pod uwagę brane są teksty zgłoszone od dnia dzisiejszego do 26 Grudnia. (...)
Dodał: Sagitarius · Dnia: listopad 26 2007"

Ale proszę to potraktować jako żart. Dopiero co tu przyszedłem i publikowałem teksty niezależnie od czegokolwiek. Na nagrodę nie zasługuję również dlatego, że jeśli spojrzycie nad daty pod tekstami, to okaże się, że to starocie. Może niedługo powalczę z czymś nowym smiley

Jeszcze raz gratuluję laureatom.
atreides dnia 09.01.2008 13:02
Szczerze gratulacje, Valdens. Nie będę się rozpisywał, bo i tak nikt mnie tu nie lubi xD
valdens dnia 09.01.2008 13:19
Eee tam nie lubi. Skoro wróciłeś i jesteś teraz szczery, to już Cię lubię. Nawet gdybyś napisał, że szczerze Ci się wynik nie podoba, to i tak by to nic nie zmieniło, ale pod warunkiem, że byś te obiekcje "szczerze" uzasadnił.
Dziękuję.
lina_91 dnia 09.01.2008 14:43
A Ty znowu pijesz do mnie? Co Cie napadlo? Valdens, PRZEPRASZAM UNIZENIE za moje slowa, ale moglbys juz sobie odpuscic. Niedlugo bedziemy sie zrec jak Jagiello i Mauricjo, a to juz smieszne.
valdens dnia 09.01.2008 15:02
Do nikogo nie piję, ani z nikim się nie chce żreć. Mówiłem tylko o tym, że lubię szczerość i nie miałem Ciebie lina na myśli. Chociaż, kiedy kom już poleciał, to faktycznie sobie pomyślałem, że możesz uznać, że to bezpośrednio do Ciebie. Hmm no i w sumie to do Ciebie także, lecz tylko dlatego, że należysz przecież do zbioru "wszyscy".
lina_91 dnia 09.01.2008 16:16
Uhm. Rozumiem. Wiec tak na szczescie powiem jeszcze raz: przepraszam. Dalabym Ci jeszcze buziaka, ale tego mnie oduczyl robic MarcinD :D.
valdens dnia 09.01.2008 16:28
:D no MarcinD to ma żonkę, więc zrozumiałe, a ja biorę buźkę i wszystko mnie rypka (mam nadzieję, że "rypka", to nie wulgaryzm ;) )
lina_91 dnia 09.01.2008 18:38
Chyba nie ;).
MarcinD dnia 10.01.2008 07:26
Cytat:
MarcinD to ma żonkę, więc zrozumiałe


Trochę mi ulżyło... Ale wszyscy wiedzą (chyba ;) ) że od poniedziałku są dwa tygodnie ferii, więc generalnie dzięki siedzeniu w domu a nie w pracy czasu będę miał więcej. Gratulacje dla obu zwycięzców i dla Sagitariusa, który znów cały ciężar wziął na swoje barki...
Wiktor Orzel dnia 10.01.2008 15:04
Ja mam jeszcze kawał czasu do Ferii..także wybaczcie spowolnione działania Administratora ;)
rockhard dnia 18.01.2008 20:17
Kurczę, trochę mnie nie było, otwieram p-p a tu niespodzianka :) Przede wszystkim :

Szczere gratulacje Valdensowi :)

a następnie :

Dzięki Wam wszystkim za dobre słowo. Za te gorsze też dzięki :)
valdens dnia 18.01.2008 21:03
Ooo, szczere to ja baaaardzo lubię :) Dziękuję, a Tobie jeszcze raz gratuluję.
valdens dnia 11.02.2008 14:44
Kilka dni temu otrzymałem nagrodę - książkę. :)
Dzięki. Jak znajdę czas, to poczytam, a tymczasem cieszę się z dedykacji na pierwszej stronie :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
kamyczek
17/10/2021 20:25
Strata bliskiej osoby zawsze boli, trudno jest się z nią… »
kamyczek
17/10/2021 20:14
Smutny i odczuwalny wiersz. Podoba mi się, bardzo.… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:31
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas