Chciałbym się pożegnać.
Niniejszym postanowiłem się z Wami wszystkimi pożegnać. Nie widzę dalszego sensu w udawaniu tutaj, że jestem, jeśli mnie nie ma... Myślę, że jest to wywołane brakiem czasu... Brakiem nowych pomysłów... Ogólnym "wypaleniem się" na gruncie pisarskim, tak myślę... Tak więc żegnajcie, Drodzy Portalowicze, dziękuję Wam za cały czas spędzony na tym wspaniałym Portalu, za wszystkie Wasze teksty, jakie dane mi było przeczytać przez ten czas i za zdjęcia, jakie mogłem obejrzeć. Dziękuję również za wszystkie komentarze pod moimi tekstami i zdjęciami. Dziękuję za cały czas z Wami i życzę Wam wszystkim i Portalowi wszystkiego co najlepsze. Do zobaczenia, może kiedyś, gdy nadejdzie lepszy czas.
MarcinD · 12:36 20.04.2008 · 16 ·
Komentarze
Wiktor Orzel dnia 20.04.2008 12:56
Żegnamy jednego z pierwszy Administratorów tego serwisu ;) Mamy nadzieję, że będziesz tutaj zaglądał i czasem coś pisał, czy komentował ;)

Ahoj! ;)
Usunięty dnia 20.04.2008 13:56
nie zapomnij o nas Marcin i pamiętaj, że zawsze będziesz miłym gościem :)
Caroline dnia 20.04.2008 14:16
Oczywiscie ;) Odwiedź nas czasem :)
Afternoon dnia 20.04.2008 14:23
no szkoda, może bakcyl pisarski Ci wróci ;) ale czemu takim tonem napisane, jak nekrolog, trochę optymizmu? jeszcze ta świeczka... :p
pw dnia 20.04.2008 14:26
wszystkiego dobrego Marcinie :)
MarcinD dnia 20.04.2008 14:27
Ha ha bo jak odchodzić, to na maks. ;). Nie zapomnę na pewno, być może będę zaglądał :). Ale nie wiem, czy jeszcze bakcyl powróci... :).
valdens dnia 20.04.2008 15:04
No wolne żarty! To już nikt tu nie będzie komentował prozy :(

"być może będę zaglądał" - wytnij dwa pierwsze słowa i będzie git. Inaczej Twój wniosek nie zostanie przyjęty.
Usunięty dnia 20.04.2008 15:50
nienawidzę pożegnań...nawet z człowiekiem, którego nie znam.:) pozdrawiam gorąco.wróć.
lina_91 dnia 20.04.2008 16:03
Myślę, że nie masz racji, ale masz też prawo postąpić tak jak uważasz. Pozdrawiam ciepło.
Wiktor Orzel dnia 20.04.2008 16:07
Marcin przeżywa dekadentyzm pisarski ;) Ja mam podobnie, ale jakoś żyję ;)
MarcinD dnia 20.04.2008 16:18
Też. A poza tym patrzę realnie na ostatnie miesiące - nie mam czasu na czytanie i pisanie niestety... Przykro mi i dziękuję Wam za wszystkie miłe chwile tutaj :).
Usunięty dnia 20.04.2008 16:37
Ja myślałem, że to jakaś poważna sprawa: świeczka i "chciałbym się pożegnać". Miałem nadzieję, że się dzieje coś ciekawego: ktoś chce popełnić samobójstwo, albo już nie żyje i zaprasza na swój pogrzeb.
Tak czy siak, nie rozumiem Twojego, drogi Marcinie D., postępowania. Myślę, że to, że aktualnie nie masz weny pisarskiej, nie zmusza Cię do opuszczania Portalu.
Usunięty dnia 20.04.2008 16:43
też taka myśl przemknęła mi wcześniej gdzieś w tłumie tych żałobnych...i myślę, że po co się teraz żegnać, skoro "za tydzień" możesz złapać cudowne natchnienie i tutaj wrócisz z pięknym hasłem na ustach "Chciałbym się przywitać":)
MarcinD dnia 20.04.2008 20:15
Hmm, to nie chodzi o to, że dzisiaj nie mam weny i za tydzień będzie lepiej ;). To bardziej chodzi o to, że nie mam czasu zaglądać tutaj, a tym bardziej być adminem... Stąd moje pożegnanie... Takie potwierdzenie ostatnich kilku miesięcy po prostu, kiedy mój profil nie był świadkiem żadnej aktywności. Stąd pożegnanie. Odchodzę, choć tak naprawdę już dawno odszedłem.
Usunięty dnia 20.04.2008 21:19
szkoda, że nie zdążyłam Cię poznać choć trochę...wydaje się, że tutaj wszyscy Cie tak dobrze znają, zatem witając żegnam.
Tyler Durden dnia 22.04.2008 23:14
Szkoda, że odchodzisz, ale to Twoja decyzja. Będzie nam Ciebie brakowało. Sayonara!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ivonna
25/07/2024 01:40
Hej Jagiello, Podoba mi się, ciekawie napisane - te Twoje… »
Wiktor Orzel
23/07/2024 11:23
tutaj poprawnie będzie niczego niewarte Ten… »
mike17
20/07/2024 17:15
Jarku, dobra mineta nie jest zła i warto ją uskuteczniać :)»
Jaaga
20/07/2024 09:12
Cóż, egzystencja jesiennej muchy nie do pozazdroszczenia.… »
Jaaga
20/07/2024 09:07
Berele, twój komentarz jest sam w sobie czymś pięknym dla… »
Berele
20/07/2024 08:30
Muszę się przyznać do tego, że z wielką przyjemnością… »
Berele
20/07/2024 08:13
Bardzo ładne "Czy pewnego razu nie wystygnie,"… »
Berele
20/07/2024 07:54
Jest to wiersz z pomysłem i ma bardzo klarowny, mądry wyraz.… »
Yaro
19/07/2024 21:39
Jesteś wybitnie stary doskonały:) Sztuka minety jak sztuka… »
Dar
18/07/2024 19:50
Kiedy pojawia się strach dobrze mieć wsparcie ze strony… »
mike17
18/07/2024 19:44
Sztuka robienia dobrej minety to już wyżyny. Oralny Bill… »
mike17
18/07/2024 19:35
Skroplami, lubię wzruszać i spełniam się w tym. co więcej,… »
Dar
18/07/2024 18:58
Jeśli erotyka jest powiązana z językiem miłości to wywołuje… »
Jaaga
18/07/2024 17:56
Dla mnie jest to wiersz erotyczny i podoba mi się.… »
Jaaga
18/07/2024 17:26
Dla mnie świetne. Perspektywy, rozwój, potem upadek. Co… »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 19/07/2024 19:56
  • Dziękuję bardzo Jago, a jakby ktoś nie chciał oglądać na facebooku to jest też już na youtube [link]
  • Jaaga
  • 19/07/2024 14:37
  • Powiem, Gramofon, że poeta jesteś pełną gębą i zaczynasz, jak nie przymierzając, Charles Bukowski, on też był listonoszem. Zrobił na mnie wrażenie zwłaszcza wiersz o dociskaniu. Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 18/07/2024 17:51
  • Poproszę o feedback bo znajomi to wiadomo, poklepują po plecach :)
  • Jaaga
  • 18/07/2024 17:32
  • Gramofon, właśnie słucham jak czytasz.
  • Gramofon
  • 18/07/2024 16:44
  • siemanderrro. Jakby ktoś chciał posłuchać jak czytam wiersze i to przedpremierowo przy akompaniamencie gitary to zapraszam [link]
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:38
  • Zapraszam też do siebie, przygotowałam kilka nowych rzeczy, mam nadzieję, że się spodobają i porządnie je skomentujecie. Kształtuję się pod waszym okiem.
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:34
  • Po długiej nieobecności witam Wszystkich. Zaraz kogoś skomentuję. Już dawno nie miałam czasu, żeby tak sobie usiąść i poczytać.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek