Wyniki Konkursu "Bajkowego"
Z nieukrywaną przyjemnością, wszem i wobec, ogłaszamy wyniki konkursu na najlepszą Bajkę. Przypominamy, że był to konkurs prozatorski, więc bajki wierszem pisane, choć zgrabne i bajkowe, pod uwagę brane być nie mogły.





Prace konkursowe czytał z nami zawodowy pisarz - Andrzej Pilipiuk.
Wspólnymi siłami wybraliśmy trzy najlepsze:

Kwiat paproci - Miladora
Marta, pies i niewola - Rzepusia
Zima - Senthe


Ponieważ zaskoczyliście nas ilością przysłanych opowiadań, postanowiliśmy przyznać również trzy wyróżnienia:

Wielka Przygoda Śnieżynki - Bereno Acz (Monika N.)
Turniej - Bereno Acz (Paweł N.)
Przygody Zielonego Psa - I Was David Bowman


Wszystkim serdecznie gratulujemy, a trójkę zwycięzców prosimy o adresy domowe. Książki już są Wasze.
ginger · 18:13 11.11.2008 · 23 ·
Komentarze
AnonimowyGrzybiarz dnia 11.11.2008 18:23
graty!
AnonimowyGrzybiarz dnia 11.11.2008 18:24
zróbcie jeszcze tak, żeby wyróżnione prace dało się klikać, będzie je łatwiej odnaleźć :)
SzalonaJulka dnia 11.11.2008 18:27
Serdecznie gratuluję!!! :) i lecę czytać
roman dnia 11.11.2008 18:33
Tak, tak - Grzybiarz słusznie prawi.
A gratulacje załączam serdecznie :)
valdens dnia 11.11.2008 18:49
Już się robi. :yes:
Jack the Nipper dnia 11.11.2008 18:53
Brawo dla zwycięzców!
Miladora dnia 11.11.2008 19:45
Jezu!!! Miladora - Czarny Koń - wygrała???
Dostałam ataku serca :smilewinkgrin:
AnonimowyGrzybiarz dnia 11.11.2008 19:52
hehehe
Tomi dnia 11.11.2008 19:52
Gratulacje dla bajkopisarzy:D
ginger dnia 11.11.2008 19:52
To jak już Cię oddadzą żywym, to poproszę o pw z dresikiem :D
roman dnia 11.11.2008 19:54
... i osobne gratulacje dla valdensa, za błyskawiczną reakcję:)

idę czytać bajki :)
Alicja Wysocka dnia 11.11.2008 19:59
Biję brawo i szczerze gratuluję :)
WholeTruth dnia 11.11.2008 20:13
gratuluję :D
szczerze i z całego srca... ;)
i was david bowman dnia 11.11.2008 20:22
Gratuluję także serdecznie! Ledwo powstrzymywałem się od wpisywania swoich uwag pod bajkami przed rostrzygnieciem konkursu. "Kwiat..." to piękna historia. Bardzo.
zapomin dnia 11.11.2008 21:55
bravo bravo bravissimo zwycięzcom :D laureaci, przyjmijcie moc buziaków :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Jaga dnia 11.11.2008 22:38
Serdecznie gratuluję zwycięzcom!!!:) Przeczytam i napiszę, którym bardziej ;) Oczywiście żartuję:) "Kwiat paproci" czytałam i naprawdę się wzruszyłam . Jeśli takie są pozostałe , to czapki z głów :yes:
bosski_diabel dnia 11.11.2008 23:08
Przyłączam się do gratulacji, bravo!!!! :)
valdens dnia 11.11.2008 23:48
Cytat:
Jeśli takie są pozostałe , to czapki z głów


Nie są do siebie podobne. Zadbaliśmy o różnorodność. Tak, żeby była bajka typowo dla dzieci (np. Marta, pies...), baśniowo (np. Kwiat paproci, Zima...) i z jajem (Turniej).
milla dnia 12.11.2008 07:52
Gratuluję Wam serdecznie:) i do biegu... czytać:)
valdens dnia 13.11.2008 12:26
zaraz, zaraz... jakaś dzieczwyna mówiła przed konkursem, że narysuje ilustrację do bajki. pamiętacie może nick tej utalentowanej niewiasty?
Nathien dnia 14.11.2008 17:01
Gratulacje!!! :)
AnonimowyGrzybiarz dnia 14.11.2008 21:45
dlaczego mojej bajki nikt nie skomentował? A tak w ogóle, to trudno ją znaleźć i czy jak zmienię kategorię to pojawi się ona po lewej stronie w "ostatnie teksty"?
Arkady dnia 15.11.2008 18:39
Gratuluję wygranym. Przyjemnie się czyta, tym bardziej, że lubię bajki... Brawo...B)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
voytek72
18/10/2021 20:13
wiersz delikatny jak mgiełka i... rękawy troszkę od tej… »
voytek72
18/10/2021 20:04
spójnie. zgrabnie. z pomysłem. fajnie :) »
wodniczka
18/10/2021 19:55
Dziekuję ślicznie Kamyczku. Tak. Pozostaje tylko wiara.… »
aniat.
18/10/2021 19:54
mozets: Jestem pod wrażeniem. Normalnie prawie jak poradnik… »
ApisTaur
18/10/2021 19:51
aniat. Chyba by się nie obraziła. Sama o sobie mówi… »
aniat.
18/10/2021 19:42
ApisTaur: Zabrakło mi argumentów na paniá Wellman. ;) »
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:33
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas