Requiem do miłości - nowa książka Aleksandra Sowy
Requiem do miłości

Requiem do miłości to zbiór nastrojowych wierszy opatrzonych autorskimi fotografiami. Razem tomik ten towrzy niepowtarzalny, sugestywny klimat samotności i tęsknoty za miłością, aprobatą, bezkomprmisową wolnością. Niestety utraconą, stąd zapewne tyle w nim nihilizmu.

Aleksander Sowa - Pisanie to moja pasja.

Zadebiutowałem w 2005 roku. Wydałem dwanaście publikacji, kolejnej jestem współautorem. Łączny ich nakład to ponad 20 tys. egzemplarzy. Są to publikacje elektroniczne, (tj. e-booki) jak i książki papierowe.

Więcej o książce znajdziecie tutaj: http://www.wydawca.net/requiem.htm
Wiktor Orzel · 22:54 07.08.2009 · 10 ·
Komentarze
Volver dnia 08.08.2009 14:43
Psanie - Pisanie

czy Aleksander Sowa to nie jest ten niespełniony pan co odszedł w smutku, gdy z portalem żegnał się imć Pilipiuk?
Usunięty dnia 08.08.2009 16:05
http://plath.pl/wiersz14095.html

:p ciekawe jaką to by u nas dostało ocenę
sirmicho dnia 08.08.2009 22:38
Volver - pewnie to pytanie retoryczne, ale odpowiem, co mi tam. Tak to ten sam pan. Właśnie dziś czytałem sobie ten bardzo ciekawy temat.
Usunięty dnia 09.08.2009 12:07
gratuluję wydania :)
Volver dnia 09.08.2009 12:39
łożeszty. jak takie wiersze wydają, to ja nie mam wątpliwości, że wydadzą mnie xD
Usunięty dnia 09.08.2009 19:02
tak to jest wydawać samego siebie :/ niestety dziś każdy to może robić, tylko co z tego jak potem pozytywnych recenzji ze świecą szukać?
Miladora dnia 14.08.2009 16:57
Tak prawdę mówiąc, tytuł tego tomika wierszy jest całkowicie błędny, ponieważ słowa "requiem" nigdy nie używa się w znaczeniu "do" gdyż nie jest to "oda do", tylko pewnego rodzaju "podzwonne", a więc "dla".
Szkoda, że nikt nie zwrócił Autorowi na to uwagi...
lina_91 dnia 20.08.2009 22:53
PP schodzi na psy. Nic nie mam do Aleksandra, ale żeby promować takie wierszyki, to już... Tylko mnie za to nie banujcie, co?
Vanillivi dnia 23.08.2009 00:13
Nie chcę zniechęcać autora, ale faktycznie to słabiutkie...
aleksander_sowa dnia 26.09.2009 14:32
Z jadem ;) informuję, że tomik „Requiem do miłości”, który z taką ochotą krytykowaliście zanim go opublikowano jest już dostępny: http://www.e-bookowo.pl/ebooks/.../requiem_do_milosci Zapoznawszy się z nim (choćby we fragmencie) możecie wieszać na mnie psy, koty, wilki, węże i inne zwierzęta gospodarskie z tą jednak różnicą, że za coś konkretnie. Przedtem oberwało mi się jedynie za to, że jestem i kiedyś stwierdziłem, że dla pisarstwa istotne jest aby pisać, a nie po-pisywać się błyskotliwymi komentarzami i krytyką takich ludzi jak np. Andrzej Pilipiuk. Przy okazji: Volver, sirmicho – odebraliście moje odejście jako w niespełnieniu. Spójrzcie na własne komentarze: tak właśnie wygląda smutek i niespełnienie. Albo spełnienie – ale to zależy czy kto chce pisać czy jak wspomniałem po-pisywać (się). hayde – bardzo dziękuję za ciepłe słowo.
--
Wszystkich nie przeżartych syfem pisarsko-grafomańskiej zawiści zapraszam na mój blog: http://wydawca.blogspot.com/ i stronę: http://www.wydawca.net/
:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
22/05/2024 10:12
Sprawdziłem Januszu. W Languege Tool jest możliwość zamiany… »
Janusz Rosek
22/05/2024 09:24
Kazjuno Bardzo dziękuję za konkretny komentarz i porady.… »
Kazjuno
21/05/2024 22:07
Jacku Londyn, przesadzasz. Januszu, ten program, wprawdzie… »
Jacek Londyn
21/05/2024 21:22
Januszu, Kazjuno radzi: Kopiujesz każdy z rozdziałów… »
Kazjuno
21/05/2024 20:35
Karkołomne Januszu opisałeś przygody z dzieciństwa. Czyta… »
Janusz Rosek
21/05/2024 18:36
Valerio Cieszę się bardzo, że spodobał Ci się ten prosty… »
Zdzislaw
21/05/2024 12:36
Zbigniewie - może nie ze wszystkim się zgodzę, ale z ogólnym… »
Janusz Rosek
21/05/2024 11:00
Jacku Londyn. Dziękuję bardzo za cenne rady. Wezmę to sobie… »
dach64
21/05/2024 09:16
Zawsze warto jest próbować i angażować się w różne style,… »
Jacek Londyn
21/05/2024 09:15
Lustereczko, powiedz przecie... Ważne, że śmiejesz się z… »
Zbigniew Szczypek
21/05/2024 09:00
Kaziu Nie wszystkie eksperymenty zakończone były… »
Zbigniew Szczypek
21/05/2024 08:39
Zdzisławie "Szlachetne zdrowie..." Tak już jest,… »
Kazjuno
21/05/2024 08:32
Zbysiu. Rozumiem twój brak czasu. Z. Cybulski z B. Kobielą… »
Janusz Rosek
21/05/2024 08:23
Kazjuno Dziękuję bardzo za Twój komentarz. Z przykrością… »
Jacek Londyn
21/05/2024 08:09
Dzień dobry. Miałem okazję odwiedzić podobne,… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30
  • Kaziu, my to wiemy, że to czasem działa na zasadzie "łańcuszka szczęścia" ale denerwuje, gdy ktoś go "przerywa", w tedy wraca cisza i "bezkomentarz" opanowuje znowu kolejną falą
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 14:01
  • Piszcie, publikujcie i twórzcie komentarze!
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 13:58
  • Aż chce się pisać i publikować w PP. Toż to przedsionek do książkowych wydawnictw!
  • Zbigniew Szczypek
  • 14/05/2024 17:56
  • No nie może być, gwar jak dawniej! Warto było, tylko niech już tak zostanie!
  • Wiktor Orzel
  • 08/05/2024 15:19
  • To tylko przechowalnia dawno nieużywanych piór, nie jest tak źle ;)
  • Zbigniew Szczypek
  • 08/05/2024 10:00
  • Ufff! Kamień z serca... Myślałem, że znów w kostnicy leżę
  • Zbigniew Szczypek
  • 07/05/2024 20:47
  • Hallo! Czy są tu jeszcze jacyś żywi piszący? Czy tylko spadkobiercy umieszczają tu teksty, znalezione w szufladach (bo szkoda wyrzucić)? Niczym nadbagaż, zalega teraz w "przechowalni"!
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/05/2024 18:38
  • Dla przykładu, że tylko krowa nie zmienia poglądów, chciałbym polecić do przeczytania "Stołówkę", autorstwa Owsianki. A kiedyś go krytykowałem
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty