Tu, gdzie spadł grad większy od jabłka
Nakładem wydawnictwa Nowae Res ukazała się najnowsza powieść Krystyny Habrat, zatytułowana Tu, gdzie spadł grad większy od jabłka.


Krystyna Habrat, znana nam lepiej jako Sokol, z wykształcenia jest psychologiem, publikowała już opowiadania i powieści: Sprzedawca karykatur, Podręcznik czarownicy, Klatka Guliwera. Fragmenty tych i nie tylko tych tekstów mieliśmy okazję czytać na PP.

Pod metaforycznym tytułem TU, GDZIE SPADŁ GRAD WIĘKSZY OD JABŁKA kryje się opowieść o prowincji, miejscu zagubionym, o którym mało kto wie, skąd wszędzie daleko. Ale i tam żyją ludzie ciekawi, utalentowani, o niezwykłych zainteresowaniach. Szczęśliwi i nieszczęśliwi. Pragną miłości, mają różne marzenia, walczą z przeciwnościami.

Zainteresowanych odsyłam na stronę
http://zaczytani.pl/ksiazka/tu_gdzie_spadl_grad_wiekszy_od_jablka,druk
Elwira · 20:07 28.02.2010 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 01.03.2010 00:22
Serdeczne i oficjalne gratulacje, Sokolico! :D
Lataj wysoko. ;)

A w ogóle to mam propozycję do adminów, żeby w przypadku portalowych konkursów wcielili Sokol do grona jurorów.
Oczywiście, gdy nie będzie brała w jakimś konkursie udziału.
Może byłoby dobrze rozszerzyć jury o przedstawiciela użytkowników?
Usunięty dnia 01.03.2010 00:23
Ja też gratuluję z całego serca :)
Poke Kieszonka dnia 01.03.2010 04:35
:)no proszę jaka miła wiadomość - moje szczere gratulacje:) i mocnego pióra nadal:)
Esy Floresy dnia 01.03.2010 07:03
Moje słowa uznania! Pozdrawiam.
JaneE dnia 01.03.2010 10:08
Gratulacje. Kolejna pozycja w mojej liście książek do przeczytania :)
Bardzki dnia 01.03.2010 17:52
Składałem już gratulacje, ale skorzystam jeszcze raz z okazji i dołączając się do życzeń Malidory również ja życzę kolejnych wysokich lotów.:)
Elwira dnia 01.03.2010 19:13
Któż, jak nie Sokół ma latać wysoko ;)

Gratuluję :)
lina_91 dnia 01.03.2010 20:49
Ja już CI prywatnie gratulowałam, ale się powtórzę :). Gratulacje.
Daniel Radziejewski dnia 09.04.2010 00:53
Ja również gratuluję. Nie wiedziałem, że autorka korzysta z tego portalu pod nickiem Sokol. :-)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
14/04/2024 23:51
Tekst się czyta z zainteresowaniem. Jest mocny i… »
Kazjuno
14/04/2024 14:46
Czuję się, Gabrielu, zaszczycony Twoją wizytą. Poprawiłeś… »
Gabriel G.
14/04/2024 12:34
Bardzo fajny odcinek jak również cała historia. Klimacik… »
valeria
13/04/2024 23:16
Hej miki, zawsze się cieszę, gdy oceniasz :) z tobą to jest… »
mike17
13/04/2024 19:20
Skóra lgnie do skóry i tworzą się namiętności góry :)»
Jacek Londyn
12/04/2024 21:16
Dobry wieczór. Dawno Cię nie było. Poszperałem w tym, co… »
Jacek Londyn
12/04/2024 13:25
Dzień dobry, Apolonio. Podzielam opinię Darcona –… »
Darcon
11/04/2024 19:05
Hej, Apolonio. Fragment, który opublikowałaś jest dobrze… »
gitesik
10/04/2024 18:38
przeczytać tego wiersza i pozostawić bez komentarza. Bardzo… »
gitesik
10/04/2024 18:32
Trochę ironiczny wydźwięk ma ten tekst, jak na mój gust to… »
valeria
06/04/2024 19:51
Na pamiątkę:) niepozorna książka :) »
mike17
06/04/2024 19:03
Piękne gratulacje ślę :) »
Jacek Londyn
06/04/2024 12:12
"Lista najlepiej płatnych pisarzy. Mnie na niej nigdy… »
valeria
06/04/2024 08:31
Mam to :)»
Kazjuno
05/04/2024 20:58
Tym razem, Marku, nie trafiłem w twoje upodobania. Trudno,… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty