Najlepszy komentator - kwiecień
Drogą głosowania wyłoniliśmy najlepszego komentatora kwietnia. Za swoją pracę otrzyma on nagrodą książkową.
Została również utworzona specjalna grupa "Komentatorzy", do której włączyliśmy cztery osoby z największą ilością głosów. Będą się oni mienić na liście ostatnio widzianych na niebiesko, żeby każdy ich zauważył i docenił, bo warto.


Wyniki głosowania:


Pierwsze miejsce Miladora - 13 głosów
Drugie miejsce Jack the Nipper - 10 głosów
Trzecie miejsce Elwira - 6 głosów

Kolejne miejsca:
4. Izolda - 5 głosów
5. Sirmicho - 4 głosy
6. darxx1 - 3 głosy
Poke Kieszonka - 3 głosy

7. Anaris - 2 głosy
Oke_Mani - 2 głosy

8. kabanos - 1 głos
Szuirad - 1 głos
Elwira · 09:06 05.05.2010 · 29 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 05.05.2010 09:38
Fantastyczny pomysł z tym wyróżnieniem!!! Jeszcze raz gratuluję!:D
sirmicho dnia 05.05.2010 10:05
Wszystkim gratuluję. I zwycięzcom i pozostałym osobom na liście. Bardzo fajny pomysł z wyróżnieniem dobrze komentujących.
Izolda dnia 05.05.2010 10:30
Łojojoj! To ja już nie mogę napisać badziewnego komentarza? ;)
Dziękuję za głosy oddane na mnie, nie wiem w jaki sposób laur zeskoczył z podium i zaczepił się jeszcze na mojej głowie.:rol:
Elwira dnia 05.05.2010 10:36
Takim sposobem, że redakcja zdominowała forum.
Esy Floresy dnia 05.05.2010 10:37
Nom następnym razem redakcję wykluczyć.:p
Elwira dnia 05.05.2010 10:40
Redakcja nie zawsze będzie w redakcji, a w grupie komentatorów zostanie.
Esy Floresy dnia 05.05.2010 10:41
A to jak nie będzie to zawsze może wygrać w konkursie miesięcznym;) Lub na przykład awansem z zielonego w niebieskie się przebrać za zasługi;)
Izolda dnia 05.05.2010 10:43
O mój Boże! To "To" jest dożywotnie?
Darksio dnia 05.05.2010 10:45
A ja dodam, że czuję się zaszczycony, iż znalazłem się w tak doborowym towarzystwie. Kiedy zobaczyłem, że w ogóle ktoś na mnie głosował, przecierałem oczy ze zdumienia. :O
sirmicho dnia 05.05.2010 12:15
Jak cztery jak pięć? ;-)

No i dziękuję wszystkim za wsparcie;-)
Miladora dnia 05.05.2010 12:22
Dziękuję za wyróżnienie. :D

Mam propozycję - Administrację potraktować jako "poza konkursem" i przemalować na niebiesko dwóch następnych komentatorów na liście.
"Poza "konkursem" oznacza, że zachowują zebrane punkty, ale ponieważ i tak są zieloni, to niech dwójka następnych dobrze komentujących ma szansę na kolor niebieski.
Moja propozycja wiąże się także z tym, że Sirmicho ma już spory staż na portalu i jego komentarze są naprawdę dobre i dokładne - moim zdaniem zasłużył w pełni na wyróżnienie.
Darksiu jest od niedawna, ale już dał się poznać jako szczery i sumienny komentator, więc popieram jego kandydaturę także.
Miladora dnia 05.05.2010 12:23
Hurra - przemalowano Sirmicho na niebiesko - moje gratulacje, Sirmiś - należy Ci się. :D
Esy Floresy dnia 05.05.2010 12:24
Miluś, ale przecież już wszystko gra w miejscu dwóch zielonych z podium weszło dwoje spoza. ;)
Izolda dnia 05.05.2010 12:30
Ale co mamy tak sępić, trzeba mieć góralski gest - darxx na niebieskiego! Rozwijam transparent!
Esy Floresy dnia 05.05.2010 12:32
Ano bo zasady były jasne, że wybieramy trzech. Bo za chwilę zacznie się wskazywanie jeszcze ten i tamten i mamy samowolkę.;)
Elwira dnia 05.05.2010 12:33
Mila, czekam na adres...
Chyba że książki nie chcesz i wolisz coś w zamian.
Miladora dnia 05.05.2010 12:53
W zasadzie Esy ma rację - trzech, to trzech.
Po odjęciu Elwiry i de Nippera - są właśnie trzy miejsca, więc faktycznie zgodnie z regulaminem - pozostańmy przy nich.
Wszyscy i tak będą mieli szansę w następnej edycji konkursu, a co do terminu tej edycji - dałam propozycję w temacie konkursowym.

Elwirko - jeżeli macie za dużo książek, to biorę. ;)
A może na nagrody przeznaczyć publikacje naszych użytkowników?
Zastanówcie się - moim zdaniem, to mógłby być dobry pomysł.
(zachęcający do recenzji w dodatku... ;) )
Elwira dnia 05.05.2010 13:43
Mam dwie propozycje: jedną z książek z biblioteczki Sagita (ponoć żółkną) nie wiem, co on tam uzbierał albo moja powieść w postaci e-booka, na płycie bądź na maila, ale wątpię, żeby przypadła Ci do gustu, bo jest pretensjonalna.
Yamna dnia 05.05.2010 13:59
Wchodzę w to ogłoszenie czwatry raz, za każdym zapominając Wam pogratulować. Tak więc serdeczne gratulację, bo wszyscy wspomniani sobie na nie zasłużli. Co innego, że nadal ta idea mnie nie przekonuje.
Szuirad dnia 05.05.2010 14:24
Gratulacje dla Zwycięzców
werdykt jak najbardziej słuszny
osobiście dziękuję za nominację
miraeryka dnia 05.05.2010 15:22
Gratuluję "uoficjalnienia" profesji, można się od Was dużo nauczyć:)
JaneE dnia 05.05.2010 16:09
Oj jak nam się kolorowo tu robi :)

Gratuluję, wiele się można nauczyć dzięki waszym komentarzom
Poke Kieszonka dnia 05.05.2010 20:37
:)Gratulacje - wykonujecie wspaniałą pracę i ja tez wciąż się od Was uczę, chyba nie musze Was o tym przekonywac, bo przeciez zawsze tu bywam i czytam:):yes:
Usunięty dnia 05.05.2010 21:10
:DNo a ja już myślałam że Smerfy, bo niebiesko...gratuluję serdecznie wszystkim wyróżnionym. :D
Elwira dnia 05.05.2010 21:15
Mila, Ty chcesz tę nagrodę, czy nie? Mam wysłać Jackowi?
Miladora dnia 06.05.2010 00:05
Przepraszam, nie było mnie. Już Ci odpisałam... ;)

I oczywiście gratuluję wszystkim. :D
sisey dnia 07.05.2010 10:59
Spóźnione ale nie mniej szczere gratulacje, należało się wam. :)

Plus dla redakcji za pomysł. Martwi jedynie, ten promilowy oddźwięk. Myślę, że ważnym powodem nikłego zainteresowania jest ten nieszczęsny brak śledzenia komentarzy. Ja już zwątpiłem, że doczekam nowej odsłony, czy chociaż pojawienia się stosownego modułu i proszę mnie namawiać do zabaw z zakładkami we własnej przeglądarce. Nie wydaje się że tak opcja wpłynęłaby zasadniczo na ilość zapytań do bazy, a atrakcyjność portalu i samych komentarzy wyraźnie by wzrosła. No ale to już wszystko było "mielone" więc już nie nudzę.

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich, nominowanych też. :yes:
Darksio dnia 07.05.2010 17:02
sisey ma rację. Już dawno odczułem ten problem, chcąc znaleźć moje komentarze. Nie sposób spamiętać wszystkiego, co się komentuje, co skutkuje tym, iż nie zawsze można powrócić do już poprawionego tekstu i dodać nowy komentarz. Uważam, że taki moduł jest potrzebny.
Anaris dnia 07.05.2010 22:19
Ślicznie, ślicznie! Gratuluję wszystkim przemalowanym na niebiesko, należało Wam się! :D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
aniat.
18/10/2021 19:42
ApisTaur: Zabrakło mi argumentów na paniá Wellman. ;) »
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas