Ósmy Cud Świata - rozstrzygnięcie konkursu
Redakcja Portalu Pisarskiego – w składzie Elwira, Almari, Jack the Nipper -ma przyjemność ogłosić wyniki konkursu "Ósmy Cud Świata".
Zgłoszonych zostało jedenaście prac . Przyjęliśmy punktowe kryterium oceny. Każdy tekst mógł dostać maksymalnie 6 punktów, minimalnie 1, gradacja co 0,5. Najwięcej, bo 15,5 punktu, uzyskała praca autorstwa darxx1 pt "Mój Cud". GRATULUJEMY!

Na drugim miejscu, za które jury również postanowiło przyznać nagrodę, uplasowała się praca autorstwa agatkat66 pt "Może być nawet ósmy" – 13,5 punktu. GRATULUJEMY!

Ogólnie kolejność prezentuje się w sposób następujący:

Mój cud - darxx1 – 15,5 pkt.
Może być nawet ósmy - agatkat66 – 13,5
Udek i Sarna – Bardzki – 13
Ósmy cud świata - Zola111 – 12
Ósemeczka – Fanny – 11,5
Ósmy Cud Świata, spółka z o. o. – Adamas – 11,5
Cud w kiosku – Matuszewski – 8,5
Zdrap mnie, jeśli potrafisz – MarioPierro – 8,5
Największy - zajacanka – 8
Czerwony kapturek – Lew Morski – 7
Lato – hrabina – 4,5

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do następnych.
Jack the Nipper · 12:19 28.08.2010 · 26 ·
Komentarze
Poke Kieszonka dnia 28.08.2010 14:18
:)Brawo Darksiu nie miałam co do tego wątpliwości i wiesz dlaczego,bo oboje wiemy ,ze Twój Ósmy Cud Świata jest prawdziwy i namacalny:) - Gratuluję!!!Co nie znaczy, że innym gratulacje się nie należą:yes:gratuluje wszystkim, bo to naprawdę nie łatwa sprawa:yes:udział w konkursie to przecież wyzwanie:yes:
Esy Floresy dnia 28.08.2010 15:14
Gratuluję!:D
Darksio dnia 28.08.2010 19:00
Poke, Esko.
Dziękuję serdecznie. Jestem w szoku, prawdę mówiąc nie spodziewałem się. Gratuluję Agatce66. Wyrazy uznania dla wszystkich konkursowiczów. Znaleźć się w takim gronie to zaszczyt. :yes:
Indianeczka dnia 28.08.2010 19:12
Gratulki :)
Izolda dnia 28.08.2010 19:59
Czytałam, czytałam...gratulacje dla zwycięzców, wyrazy uznania za zapał dla wszystkich.
Elwira dnia 28.08.2010 20:18
Wygranym gratuluję, a wszystkim dziękuję za udział w konkursie. Pamiętajcie, że jak nie tym razem, to następnym na pewno się uda. :D
zawsze dnia 28.08.2010 21:05
Brawo, Darksiu!:) Jednak nie tylko na mnie Twój cud wywarł wrażenie...
Darksio dnia 28.08.2010 21:08
Dziękuję Spalonko. Trochę mi głupio, bo wszystkim należą się gratulacje.
zawsze dnia 28.08.2010 21:09
Oczywiście, że wszystkim, jednak Tobie, jako nagrodzonemu, szczególnie.:) Obiecuję zajrzeć do wszystkich tekstów. Wszystkim należą się oklaski za odwagę.
Wasinka dnia 28.08.2010 21:28
Gratulacje, Darksiu :D Bardzo się cieszę :D

Posyłam uśmiechy dla Ciebie i pozostałych uczestników konkursu :D
Darksio dnia 28.08.2010 21:38
Bardzo Ci dziękuje, Wasinko. Za komentarz również. I za wiarę. Ja także bardzo się cieszę, nawet nie wiesz, jak bardzo. To dla mnie wielki sukces. Jeszcze pół roku temu nawet nie myślałem o pisaniu. Może myślałem, ale nie sądziłem, że potrafię. :yes:
Cute dnia 28.08.2010 22:14
Gratulacje. :)
Miladora dnia 29.08.2010 02:49
Serdecznie gratuluję, Darksiu. :D
Usunięty dnia 29.08.2010 09:22
Gratulacje, kochani :)
Miladora dnia 29.08.2010 12:06
Ojej, nie złożyłam gratulacji pozostałym uczestnikom - przepraszam. :shy:

Gratuluję więc wszystkim i na pewno przeczytam pozostałe prace konkursowe. :D
Almari dnia 29.08.2010 14:05
Gratuluje darxxowi a także wszystkim innym, którzy zdecydowali się zgłosić własne teksty i pokusili się o wysiłek. ;) Z mojej strony to była przyjemność.
Zola111 dnia 29.08.2010 14:27
Darxiu! Serdecznie gratuluję! Lecę przeczytać sobie Twoje opowiadanie. :)
Darksio dnia 29.08.2010 19:30
Dziękuję wszystkim.
czupurka dnia 30.08.2010 07:58
Gratulacje dla Darksa i pozostałych uczestników.
zajacanka dnia 31.08.2010 15:02
Gratulacje, darxx!!!
Szuirad dnia 31.08.2010 15:22
Gratulacje dla wszystkich, w szczególności dla DARXX'a
MarioPierro dnia 01.09.2010 09:49
Moglibyście wrzucić tego newsa w ramkę "Wyniki konkursów", bo go ledwie zauważyłem:)

Cóż, nie tylko się nie wygrało, ale dostało ciut poniżej połowy maksymalnej ilości punktów :( Jakoś to przeżyję, a tymczasem gratuluję wygranej zwycięzcy, a pozostałym (w tym sobie) dobrych chęci.
Elwira dnia 01.09.2010 12:32
Zrobione, Mairo :)

A co do wyników - pamiętaj, że liczy się sam udział i dobra zabawa. Jak nie w tym, to w innym konkursie na pewno się uda.B)
sisey dnia 02.09.2010 13:44
Gratulacje zwycięzcom i... pokonanym. Zabieram się do lektury. Marudził będę sukcesywnie. :D
sisey dnia 03.09.2010 11:20
Pierwsze wrażenia: Kochani admini, wiem że była próba zablokowania takich praktyk ale z wyników konkursu widać , że "spadochroniarze mają się dobrze. Pomyślałbym nad lepszymi kryteriami. Miałem już u siebie odwiedziny takich jednozdaniowców, nabijających statystykę. Rozumiem, że mają własne śmieci i tam czują się najlepiej, tylko po diabła robią zamieszanie, skoro nic ich z nami nie łączy poza chęcią zdobycia jakiejś tam sławy.

O kim myślę? Wystarczy spojrzeń na aktywność nagrodzonych.

Wracam do czytania. sisey, ten od marnej i rymowanek.
Adamas dnia 18.10.2010 12:45
Że o mnie?

Co ja poradzę, że mało aktywny jestem?
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
voytek72
18/10/2021 20:04
spójnie. zgrabnie. z pomysłem. fajnie :) »
wodniczka
18/10/2021 19:55
Dziekuję ślicznie Kamyczku. Tak. Pozostaje tylko wiara.… »
aniat.
18/10/2021 19:54
mozets: Jestem pod wrażeniem. Normalnie prawie jak poradnik… »
ApisTaur
18/10/2021 19:51
aniat. Chyba by się nie obraziła. Sama o sobie mówi… »
aniat.
18/10/2021 19:42
ApisTaur: Zabrakło mi argumentów na paniá Wellman. ;) »
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:41
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas