Wyniki konkursu "Miłość w cyberprzestrzeni"
bosski_diabeł
Opuszkami gładzę Twój sen


coraz trudniej o miłość w tekturowym tłumie
w przeładowanych autobusach i luźnych limuzynach

idąc środkiem chodnika mijam pełne wystawy bez ciebie
oswojony z samotnością tęsknoty nie potrafię skrócić

zasypiam kreśląc twój oddech na obrzeżach snu
w pastelach twoich oczu szukam kącika spokoju

całuję brzask gdy rodzi go słońce
listonosza za list od ciebie

/i każdy twój e-mail/

wiersz dedykowany uczestnikom
konkursu "Miłość w cyberprzestrzeni"


Jury w składzie: Miladora, Wasinka, Darxx1 i Szuirad ogłosiło wyniki konkursu „Miłość w cyberprzestrzeni”. A jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości, wygrały prace... najlepsze.

Nie ukrywam, że konkurs wzbudził wiele emocji, a zainteresowanie nim pokazało, jak bliska nam jest ta tematyka. Może niebawem ludzie będą się umawiać na randki czatowe zamiast w parku? Miejmy nadzieję, że nie. :D

Po trochę przydługim wstępie, czas na meritum sprawy.
zwyciężyła Anna Nawrocka i jej tekst Synapsa.
Zaszczytne, drugie miejsce przypadło JaneE za opowiadanie Jeśli pozwolisz, abym się stał
Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom.:)

Punktacja oraz pełne przemówienie organizatora, zamykające konkurs znajduje się
tutaj.

Wszystkich użytkowników zapraszam do lektury tekstów konkursowych oraz głosowania na „tekst publiczności”. Niezbędne informacje znajdziecie
tutaj.


Życzę przyjemnej lektury i dobrej zabawy.
Elwira · 11:35 05.09.2010 · 14 ·
Komentarze
Darksio dnia 05.09.2010 12:00
Specjalne podziękowania dla Elwiry za opiekę i wspomaganie inicjatywy niniejszego konkursu. DZIĘKUJĘ!!!

Zola111 dnia 05.09.2010 12:23
Aniu Nawrocka, JaneE - gratuluję serdecznie!
Bardzo mi się podobają Wasze opowiadania!
Pozdrawiam :yes:

A wiersz w dedykacji - bardzo piękny.
Elwira dnia 05.09.2010 12:26
Teraz już linki na pewno działają.

Jeszcze raz wszystkim gratuluję.
Esy Floresy dnia 05.09.2010 12:31
Jeszcze raz składam moje gratulacje!
green dnia 05.09.2010 13:15
A ja oprócz zasłużonych gratulacji zwycięzcom, chciałabym podziękować Jury za ciężką pracę i darksiowi za zorganizowanie tego super konkursu.
Szuirad dnia 05.09.2010 15:36
Witam

Gratuluję zwycięzcom. Wszystkim i tym z punktacją 30 i wyżej i tym w okolicach 20 pkt.

Dzięki DRXX1, że mogłem brać udział w tym konkursie od strony innej niż zazwyczaj. Nowe doświadczenia i przede wszystkim odpowiedzialność.
Szczególne ukłony dla Miladory i Wasinki
W szczególach nieco różniliśmy się w ocenie poszczególnych prac, ale główny trend był bardzo popdobny.

Jakie jest dla mnie ostateczne przesłanie, myśl, jaką wyniosłem po kilkukrotnej lekturze wszystkich tekstów ?
Cyberprzestrzeń, internet, net jakkolwiek to nazwiemy to sztuczny twór a my jesteśmy ludźmi i by ludźmi pozostać, potrzebujemy prawdziwego kontaktu, dotknięcia, pulsowania krwi, głębi oczu. Cyberprzestrzeń to jedynie kolejne narzędzie sposób dotarcia do żywego człowieka.

Autorzy dzieki za przyjemną, czaserm wzruszającą, czasem dającą do myślenia lekturę. Tylko Wy wiecie ile tak naprawdę Waszych tekstach jest zyberprzestrzeni a ile odbicia własnych przeżyć, uniesień, radości, zawodów, bólu.

Pozdrawiam Wszystkich
Daniel Madej dnia 05.09.2010 16:15
Gratuluję wszystkich, w szczególności nagrodzonym!
MalinowaKrolowa dnia 05.09.2010 17:48
Gratuluję, dziękuję, pozostaję pod wrażeniem wspaniałej organizacji.

Pozdrawiam :)
Wasinka dnia 05.09.2010 19:59
Gratuluję serdecznie zwyciężczyniom i wszystkim uczestnikom konkursu.
Podziękowania dla Darksia za pomysł, świetną organizację i sprawne przeprowadzenie onego.

Wysoki i wyrównany poziom dostarczył emocji nie tylko Konkursowiczom, lecz również jurorom ;) , którym dziękuję ciepło za współpracę.

Pozdrawiam i raz jeszcze gratuluję :)
Bardzki dnia 05.09.2010 20:50
Moje gratulacje dla zwycięzców oraz dla wszystkich uczestników. Konkurs to doskonała okazja do poczytania bardzo dobrych tekstów i dodatkowa przyjemność z kibicowania. Bardzo Wam za to dziękuję.
czupurka dnia 07.09.2010 16:30
Ja również gratuluję zwycięzcom. Bardzo fajnie zorganizowany konkurs. Cieszę się, że mogłam wziąć w nim udział.
anna nawrocka dnia 11.09.2010 22:05
:) dziękuję za możliwość współuczestniczenia w tym przedsięwzięciu... warto było "zdążyć przed północą"

pozdrawiam organizatorów, uczestników i czytelników :)
Miladora dnia 16.09.2010 05:31
Gratuluję wszystkim i zabieram się do nadrabiania zaległości komentatorskich, więc jeszcze o chwilę cierpliwości poproszę, bo muszę rozpakować bagaż po przyjeździe. :D
Miladora dnia 16.09.2010 11:55
Aha - "Punktacja oraz pełne przemówienie organizatora, zamykające konkurs znajduje się
tutaj."

No i otwiera się Forum dyskusyjne, a ja nie mam pojęcia, gdzie szukać - moglibyście dać bezpośredni link na temat, w którym się to znajduje?
Bo na razie biegam jak głupia. ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
kamyczek
17/10/2021 20:25
Strata bliskiej osoby zawsze boli, trudno jest się z nią… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas