II Publiczne Czytania - Poznań 2010
157976_168072399888957_4211716_n.jpg
Dnia ‎27.11.2010 w Poznaniu, w Klubie Czytelnia o godzinie 18.00 rozpoczną się drugie Publiczne Czytania. "Czytanie jest trendy" - to myśl przewodnia naszej akcji, więc pokażmy, że istotnie tak właśnie jest. Zapraszam wszystkich, dla których literatura jest czymś ważnym. Zapraszam chętnych do czytania, jak i chętnych do słuchania. Pokażmy ilu nas jest!
Tomasz Obłuda

Link do wydarzenia na Facebooku

Wydarzeniu patronuje Portal Pisarski.
TomaszObluda · 11:57 11.11.2010 · 5 ·
Komentarze
Miladora dnia 11.11.2010 17:56
I fajnie. :D

Życzę dobrej zabawy i wielu słuchaczy. :D
Nagrajcie - jak poprzednio.
TomaszObluda dnia 11.11.2010 21:33
Mamy Okę :D będzie nagrywać :)
Poke Kieszonka dnia 12.11.2010 05:46
:)ja też tam miałam być czytać i tańczyć ile sił:(, ale życie pisze mi swój scenariusz, a ja muszę być grzeczna i się podporządkować:yes:choć kto to wie ile buntu w sobie noszę;)
Mimo wszystko popieram całym sercem tą akcję i myślami będę z Wami:):):) wiem, że wszystko dopniecie na ostatni guzik:yes: i to nie stwierdzenie wyssane z palca, tylko mogłam sama osobiście się przekonać, że na Was można liczyć:yes:
Wiktor Orzel dnia 12.11.2010 11:46
Powodzenia :D
Wasinka dnia 15.11.2010 21:27
Cieszę się, że będę mogła zobaczyć, mimo że mnie tam nie będzie...
Owocnych czytań i dobrej zabawy :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ivonna
25/07/2024 01:40
Hej Jagiello, Podoba mi się, ciekawie napisane - te Twoje… »
Wiktor Orzel
23/07/2024 11:23
tutaj poprawnie będzie niczego niewarte Ten… »
mike17
20/07/2024 17:15
Jarku, dobra mineta nie jest zła i warto ją uskuteczniać :)»
Jaaga
20/07/2024 09:12
Cóż, egzystencja jesiennej muchy nie do pozazdroszczenia.… »
Jaaga
20/07/2024 09:07
Berele, twój komentarz jest sam w sobie czymś pięknym dla… »
Berele
20/07/2024 08:30
Muszę się przyznać do tego, że z wielką przyjemnością… »
Berele
20/07/2024 08:13
Bardzo ładne "Czy pewnego razu nie wystygnie,"… »
Berele
20/07/2024 07:54
Jest to wiersz z pomysłem i ma bardzo klarowny, mądry wyraz.… »
Yaro
19/07/2024 21:39
Jesteś wybitnie stary doskonały:) Sztuka minety jak sztuka… »
Dar
18/07/2024 19:50
Kiedy pojawia się strach dobrze mieć wsparcie ze strony… »
mike17
18/07/2024 19:44
Sztuka robienia dobrej minety to już wyżyny. Oralny Bill… »
mike17
18/07/2024 19:35
Skroplami, lubię wzruszać i spełniam się w tym. co więcej,… »
Dar
18/07/2024 18:58
Jeśli erotyka jest powiązana z językiem miłości to wywołuje… »
Jaaga
18/07/2024 17:56
Dla mnie jest to wiersz erotyczny i podoba mi się.… »
Jaaga
18/07/2024 17:26
Dla mnie świetne. Perspektywy, rozwój, potem upadek. Co… »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 19/07/2024 19:56
  • Dziękuję bardzo Jago, a jakby ktoś nie chciał oglądać na facebooku to jest też już na youtube [link]
  • Jaaga
  • 19/07/2024 14:37
  • Powiem, Gramofon, że poeta jesteś pełną gębą i zaczynasz, jak nie przymierzając, Charles Bukowski, on też był listonoszem. Zrobił na mnie wrażenie zwłaszcza wiersz o dociskaniu. Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 18/07/2024 17:51
  • Poproszę o feedback bo znajomi to wiadomo, poklepują po plecach :)
  • Jaaga
  • 18/07/2024 17:32
  • Gramofon, właśnie słucham jak czytasz.
  • Gramofon
  • 18/07/2024 16:44
  • siemanderrro. Jakby ktoś chciał posłuchać jak czytam wiersze i to przedpremierowo przy akompaniamencie gitary to zapraszam [link]
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:38
  • Zapraszam też do siebie, przygotowałam kilka nowych rzeczy, mam nadzieję, że się spodobają i porządnie je skomentujecie. Kształtuję się pod waszym okiem.
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:34
  • Po długiej nieobecności witam Wszystkich. Zaraz kogoś skomentuję. Już dawno nie miałam czasu, żeby tak sobie usiąść i poczytać.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek