III Publiczne Czytania - Konkurs
W związku z marcowymi III Publicznymi Czytaniami
Czytanie jest trendy!, które odbędą się w Pniewach, ogłaszamy
Konkurs Jednego Utworu.
Temat przewodni jest taki, jak III Czytań: Jesień życia.
Czekamy na utwory, poruszające ten temat, szeroko rozumiany i dowolnie zinterpretowany, np. czym jest starzenie się, jak widzisz ten czas w życiu człowieka, jakie są jego blaski i cienie itd.

więcej na http://czytaniejesttrendy.blogspot.com/2010/12/uwaga-konkurs.html

books.jpg
TomaszObluda · 18:51 03.01.2011 · 7 ·
Komentarze
TomaszObluda dnia 07.01.2011 19:20
Pierwsze teksty nadpłynęły.
Elwira dnia 07.01.2011 20:07
A ja mam takie pytanie: czy można wysłać tekst, który został zbudowany na bazie innego, kiedyś publikowanego?
TomaszObluda dnia 08.01.2011 10:49
No, jak jest po prostu na bazie, to raczej tak. Jeśli tekst znajduje się w necie, ten, o którym mówisz, to podaj też do niego link.

I mała uwaga, dla portalowiczów ;) Utwory będą czytane, przy ludziach w podeszłym wieku, dlatego będą lepiej widziane utwory, które nie sprawią, że ktoś zaraz będzie chciał umrzeć, albo stwierdzi, że jest niepotrzebny. Wiecie co mam na myśli, nie chcemy dołować dziadków i babć. ;)
Elwira dnia 08.01.2011 19:48
Publikowany nał amach lokalnej prasy, więc link raczej nic nie da... :)
mariamagdalena dnia 10.01.2011 22:26
a kto będzie czytał? każdy swój wiersz czy jak?
TomaszObluda dnia 10.01.2011 22:48
Mario jeśli pojawisz się, pewnie, że możesz czytać :) Bardzo bym się cieszył, gdybyś się pojawiła. Ale jeśli ktoś nie dotrze, znajdziemy osobę, która przeczyta z nią/niego.
niemotylica dnia 21.01.2011 23:05
Mam pytanie czy autor tekstów ma podpisywać się pseudonimem czy imieniem i nazwiskiem\? i czy w mailu trzeba pisać dane typu adres, telefon itp?
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ivonna
25/07/2024 01:40
Hej Jagiello, Podoba mi się, ciekawie napisane - te Twoje… »
Wiktor Orzel
23/07/2024 11:23
tutaj poprawnie będzie niczego niewarte Ten… »
mike17
20/07/2024 17:15
Jarku, dobra mineta nie jest zła i warto ją uskuteczniać :)»
Jaaga
20/07/2024 09:12
Cóż, egzystencja jesiennej muchy nie do pozazdroszczenia.… »
Jaaga
20/07/2024 09:07
Berele, twój komentarz jest sam w sobie czymś pięknym dla… »
Berele
20/07/2024 08:30
Muszę się przyznać do tego, że z wielką przyjemnością… »
Berele
20/07/2024 08:13
Bardzo ładne "Czy pewnego razu nie wystygnie,"… »
Berele
20/07/2024 07:54
Jest to wiersz z pomysłem i ma bardzo klarowny, mądry wyraz.… »
Yaro
19/07/2024 21:39
Jesteś wybitnie stary doskonały:) Sztuka minety jak sztuka… »
Dar
18/07/2024 19:50
Kiedy pojawia się strach dobrze mieć wsparcie ze strony… »
mike17
18/07/2024 19:44
Sztuka robienia dobrej minety to już wyżyny. Oralny Bill… »
mike17
18/07/2024 19:35
Skroplami, lubię wzruszać i spełniam się w tym. co więcej,… »
Dar
18/07/2024 18:58
Jeśli erotyka jest powiązana z językiem miłości to wywołuje… »
Jaaga
18/07/2024 17:56
Dla mnie jest to wiersz erotyczny i podoba mi się.… »
Jaaga
18/07/2024 17:26
Dla mnie świetne. Perspektywy, rozwój, potem upadek. Co… »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 19/07/2024 19:56
  • Dziękuję bardzo Jago, a jakby ktoś nie chciał oglądać na facebooku to jest też już na youtube [link]
  • Jaaga
  • 19/07/2024 14:37
  • Powiem, Gramofon, że poeta jesteś pełną gębą i zaczynasz, jak nie przymierzając, Charles Bukowski, on też był listonoszem. Zrobił na mnie wrażenie zwłaszcza wiersz o dociskaniu. Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 18/07/2024 17:51
  • Poproszę o feedback bo znajomi to wiadomo, poklepują po plecach :)
  • Jaaga
  • 18/07/2024 17:32
  • Gramofon, właśnie słucham jak czytasz.
  • Gramofon
  • 18/07/2024 16:44
  • siemanderrro. Jakby ktoś chciał posłuchać jak czytam wiersze i to przedpremierowo przy akompaniamencie gitary to zapraszam [link]
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:38
  • Zapraszam też do siebie, przygotowałam kilka nowych rzeczy, mam nadzieję, że się spodobają i porządnie je skomentujecie. Kształtuję się pod waszym okiem.
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:34
  • Po długiej nieobecności witam Wszystkich. Zaraz kogoś skomentuję. Już dawno nie miałam czasu, żeby tak sobie usiąść i poczytać.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek