Horyzonty Wyobraźni 2011 wystartowały!
Na stronie www.horyzonty-wyobrazni.com uruchomiony został moduł do przyjmowania prac. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Pokażcie nam i całej Polsce, że warto było tak się starać przy tworzeniu tegorocznej edycji i zasypcie skrzynki recenzentów tekstami. Ze względu na początkowe problemy techniczne z nowym panelem, termin przysyłania prac przedłużyliśmy aż do 7-go października!

Pióra w dłoń, Panie i Panowie!

Jest jeszcze wiadomość dosłownie z ostatniej chwili. Z wielką przyjemnością ogłaszamy, iż do puli nagród dołączyła nagroda specjalna Stefana Dardy, którą możemy już uznać za tradycję konkursu Horyzonty Wyobraźni.

Powodzenia życzy
Redakcja Qfantu
Wiktor Orzel · 21:56 08.07.2011 · 10 ·
Komentarze
Usunięty dnia 10.07.2011 20:10
Drogi Sagitariusie - link nie działa z powodu literówki. www.horyzonty-wyobrazni.com

Pozdrawiam :)
Esy Floresy dnia 10.07.2011 20:37
Poprawione. Dzięki, Natka. ;)
Usunięty dnia 11.07.2011 09:01
Nie ma za co. Polonistyczne licho nie śpi :)
schizofrenik_ dnia 11.07.2011 21:09
A czy można przesyłać też dzieła grupowe? Konkretnie - dwuosobowe.
Usunięty dnia 12.07.2011 00:30
W regulaminie jest wspomniane, że jako autora rozumie się osobę lub grupę osób, więc prawdopodobnie istnieje taka możliwość. Najlepiej zapytać bezpośrednio na forum Qfanta, jest do tego specjalny temat.
patrykk dnia 12.07.2011 14:59
jakie są przewidziane nagrody ?
Elwira dnia 12.07.2011 20:16
Proponuję przeczytać regulamin, a sprawy wątpliwe wyjaśnić z organizatorem.
julanda dnia 13.07.2011 21:39
:( Pewnie znowu coś dla młodych, i ani słowa co to za konkurs. :( Tylko pisk i radość, że coś gdzieś można wklejać. :( Ech!
Usunięty dnia 14.07.2011 11:09
Oczywiście, że nie tylko dla młodych :) Tylko nie wiem, czy podpasuje Ci tematyka: szeroko rozumiana fantastyka (horror, fantasy, science fiction) lub kryminał.
Krystyna Habrat dnia 16.07.2011 05:10
Szkoda.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ivonna
25/07/2024 01:40
Hej Jagiello, Podoba mi się, ciekawie napisane - te Twoje… »
Wiktor Orzel
23/07/2024 11:23
tutaj poprawnie będzie niczego niewarte Ten… »
mike17
20/07/2024 17:15
Jarku, dobra mineta nie jest zła i warto ją uskuteczniać :)»
Jaaga
20/07/2024 09:12
Cóż, egzystencja jesiennej muchy nie do pozazdroszczenia.… »
Jaaga
20/07/2024 09:07
Berele, twój komentarz jest sam w sobie czymś pięknym dla… »
Berele
20/07/2024 08:30
Muszę się przyznać do tego, że z wielką przyjemnością… »
Berele
20/07/2024 08:13
Bardzo ładne "Czy pewnego razu nie wystygnie,"… »
Berele
20/07/2024 07:54
Jest to wiersz z pomysłem i ma bardzo klarowny, mądry wyraz.… »
Yaro
19/07/2024 21:39
Jesteś wybitnie stary doskonały:) Sztuka minety jak sztuka… »
Dar
18/07/2024 19:50
Kiedy pojawia się strach dobrze mieć wsparcie ze strony… »
mike17
18/07/2024 19:44
Sztuka robienia dobrej minety to już wyżyny. Oralny Bill… »
mike17
18/07/2024 19:35
Skroplami, lubię wzruszać i spełniam się w tym. co więcej,… »
Dar
18/07/2024 18:58
Jeśli erotyka jest powiązana z językiem miłości to wywołuje… »
Jaaga
18/07/2024 17:56
Dla mnie jest to wiersz erotyczny i podoba mi się.… »
Jaaga
18/07/2024 17:26
Dla mnie świetne. Perspektywy, rozwój, potem upadek. Co… »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 19/07/2024 19:56
  • Dziękuję bardzo Jago, a jakby ktoś nie chciał oglądać na facebooku to jest też już na youtube [link]
  • Jaaga
  • 19/07/2024 14:37
  • Powiem, Gramofon, że poeta jesteś pełną gębą i zaczynasz, jak nie przymierzając, Charles Bukowski, on też był listonoszem. Zrobił na mnie wrażenie zwłaszcza wiersz o dociskaniu. Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 18/07/2024 17:51
  • Poproszę o feedback bo znajomi to wiadomo, poklepują po plecach :)
  • Jaaga
  • 18/07/2024 17:32
  • Gramofon, właśnie słucham jak czytasz.
  • Gramofon
  • 18/07/2024 16:44
  • siemanderrro. Jakby ktoś chciał posłuchać jak czytam wiersze i to przedpremierowo przy akompaniamencie gitary to zapraszam [link]
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:38
  • Zapraszam też do siebie, przygotowałam kilka nowych rzeczy, mam nadzieję, że się spodobają i porządnie je skomentujecie. Kształtuję się pod waszym okiem.
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:34
  • Po długiej nieobecności witam Wszystkich. Zaraz kogoś skomentuję. Już dawno nie miałam czasu, żeby tak sobie usiąść i poczytać.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek