„List do pisarza” - wyniki
Redakcja prozy ogłasza wyniki konkursu „List do pisarza”

Wyniki:

Pierwsze miejsce: List do Wielkiego Pisarza - Tjereszkowa
Pierwsze miejsce Ex aequo: List do pisarza - WiktorWiktorowicz
Drugie miejsce: Samooczyszczenie - schizofrenik_

Gratulujemy!

Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, napłyneło do nas aż 130 listów. Niestety spora część tekstów w ogóle nie była brana pod uwagę, ze względu na brak odpowiedniej formy listu. Niektóre prace nie spełniały też podstawowego kryterium - nie zaczynały się od wskazanego cytatu.

Wszystkie prace konkursowe znajdziecie tutaj.

znak.jpg


Serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Znak za ufundowanie nagród konkursowych. Zwycięzców prosimy o wysłanie danych adresowych do wysyłki nagród.
Wiktor Orzel · 19:18 19.02.2012 · 18 ·
Komentarze
WholeTruth dnia 19.02.2012 19:22
gratuluję! :D już biegnę czytać i podzielać zachwyty redakcji ;)
niewidoczna dnia 19.02.2012 19:26
Gratuluję! :)
zajacanka dnia 19.02.2012 19:33
Gratulacje! Lecę czytać:)
pierzak dnia 19.02.2012 19:39
Gratuluję zwycięzcom i wszystkim, którzy wzięli udział i zachęcam do kolejnych konkursów.
PT dnia 19.02.2012 20:14
Gratuluję, świetne prace. Zasłużone nagrody. : )
Darksio dnia 19.02.2012 21:44
Gratuluję.
Leszek Sobeczko dnia 20.02.2012 00:57
Gratulacje dla laureatów :)
dajcie znać jak pisarz odpowie :smilewinkgrin:
Wasinka dnia 20.02.2012 00:58
Gratuluję serdecznie :)
Usunięty dnia 20.02.2012 03:24
Dziękuję z gratulacje.

Gratuluje pozostałym Laureatom, przemawiają do mnie Wasze koncepty listu. Miło znaleźć się w takim gronie.

Pozdrawiam serdecznie
Ela Samek dnia 20.02.2012 10:06
Z zainteresowaniem przez ostatni tydzień czytałam teksty. Listy do pisarza pokazały jak ogromny wachlarz, krańcowo różnych skojarzeń myślowych, mogą wywołać, z pozoru zupełnie nie niosące bagażu emocjonalnego, słowa.

Gratuluję:
Laureatom za "dotyk głębi" :)
Wszystkim uczestnikom konkursu za podzielenie się słowem:). Organizatorom konkursu za „ twórczą inicjatywe”:)

Serdecznie pozdrawiam
Tjereszkowa dnia 20.02.2012 10:34
I ja dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam i gratuluję pozostałym nagrodzonym.
Słowa uznania również dla pomysłodawców konkursu, po oszołamiającym odzewie, widać jak bardzo inspirująca była to iskra.
Zygfrydzie, jeśli pisarz mi odpowie, na pewno spróbuję Cię zawiadomić, nie wiem jednak czy pielęgniarze mi na to pozwolą :).
Pozdrawiam serdecznie.
Refleksja dnia 20.02.2012 14:23
Witam! Gratuluję nagrodzonej trójce :yes: a wszystkich pozdrawiam :D
Emily dnia 20.02.2012 16:20
Gratulacje nagrodzonym. Plus szacun dla redakcji prozy za przeczytanie i ocenienie tego wszystkiego.
schizofrenik_ dnia 20.02.2012 17:02
Jej. Nie spodziewałem się, ale dziękuję. Cieszę się, że mogłem coś przekazać, może chociaż kogoś zainteresować i przy okazji podbudować własne mniemanie o swojej twórczości.

Jeszcze raz dziękuję i gratuluję również Tjereszkowej i WiktorowiWiktorowiczowi.
Wiktor Orzel dnia 20.02.2012 17:41
Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za udział! Oby taką frekwencją cieszyły się wszystkie konkursy :D
czarodziejka dnia 21.02.2012 11:47
I ja dołączam się - gratuluje:)
ajaka17 dnia 24.02.2012 23:21
Ja też gratuluję !!! I pozdrawiam nagrodzonych i oczywiście pozostałych uczestników!
niemotylica dnia 01.03.2012 11:17
Gratuluję i zbieram wskazówki z waszych tekstów:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ajw
23/10/2021 22:43
Myslę, że w życiu nie warto dryfować, bo łatwo trafić w ręce… »
ajw
23/10/2021 22:38
Jest w nim esencja. Życie nie jest łatwe ani proste, dlatego… »
ajw
23/10/2021 22:34
Zaintrygował mnie ten wiersz, dużo w nim treści, choć nie za… »
annakoch
23/10/2021 22:32
Jak dla mnie, zbyt wyrafinowany tekst, za mało prawdy i… »
ajw
23/10/2021 22:30
Czasami wpadamy w rutynę i ciężko się z niej wykaraskać.… »
Yaro
23/10/2021 22:24
pomerdały bezbożne może , że wierzący jestem tak czy tak nie… »
voytek72
23/10/2021 22:19
ta niekonsekwencja w rymowaniu, w połączeniu z prostym… »
voytek72
23/10/2021 22:11
Na chwilę, ale jednak zostanę adwokatem diabła, a więc:… »
voytek72
23/10/2021 21:48
Kolejny... tutaj się nie do końca odnajduję. Sprawnie i… »
Gramofon
23/10/2021 21:47
No trzy nowe, które tu zamieściłem, są z nowego, trzeciego,… »
gaga26111
23/10/2021 21:45
Ktoś chyba nie zdążył na pociag który jechał na Woodstock i… »
Gramofon
23/10/2021 21:42
Niezmiernie mi miło, z tym, że tu nie mam zbyt dużo rzeczy.… »
voytek72
23/10/2021 21:40
Nadzieja pozwala cierpieć znośniej ;) Podoba mi się… »
gaga26111
23/10/2021 21:36
No chyba przeczytam twoje wszystkie wiersze duszkiem. Każdy… »
voytek72
23/10/2021 21:33
Myślę, że kiedy nie przesadzasz z metaforami (tak jak tu)… »
ShoutBox
  • mike17
  • 23/10/2021 18:56
  • A tu macie konkursowe info : [link]
  • mike17
  • 23/10/2021 18:54
  • Czas ucieka a tu trzeba coś napisać. Śmiałkowie pióra, do dzieła, nie dajcie się prosić, bo czeka kozacka sława i zacne nagrody muzyczne. Zatem to nic trudnego, jak napisać miniaturkę, czyż nie?
  • Dobra Cobra
  • 23/10/2021 18:16
  • Słodki Kaz, niech Ci się darzy, a książka niech osiągnie sukces na miarę nagrody Nike (choć trzeba napisać wiele wydumanych rzeczy, by zdobyć tę nagrodę).
  • Kazjuno
  • 23/10/2021 06:08
  • Wybacz Dobra Cobro, że spóźniłem się z podziękowaniem za ciepły wpis. Już od dawna głowię się nad fenomenem zimnokrwistego pełzacza z tak cieplutkim sercem. Thank you very much!
  • mike17
  • 22/10/2021 18:03
  • Jeszcze miesiąc do końca nadsyłania prac na konkurs dla prozaików MUZO WENY 10. Zbierzcie się do kupy i piszcie. [link]
  • Dobra Cobra
  • 22/10/2021 12:40
  • Wiadomix, że morderców swoich mamy. Ale w porównaniu z tymi Zachodnimi to zawsze nam brakowało polotu...
  • Carvedilol
  • 22/10/2021 11:10
  • A jak mnie zamordują, to niech ktoś o tym napisze, Polska nie Skandynawia, swoich morderców mamy (tzn. autorów kryminałów)
  • Carvedilol
  • 22/10/2021 11:08
  • Dobra Cobra w takim razie i ja tuszę, że muszę coś dodać, zacznę od usunięcia starych tekstów i dodam ponownie, sprawdzę czy trafią na te same półki
  • Dobra Cobra
  • 22/10/2021 08:02
  • Carvedilol, przypływ weny oczywiscie. Skończyło się radosne letnie hasanie, a jako, że tu nie Riviera - trzeba zabić jakoś coraz krótsze dni. Skandynawowie w takim czasie mordują, u nas się tworzy;)
  • mike17
  • 21/10/2021 15:15
  • Przypominam, że MUZO WENY 10 nadal czekają na Twój tekst. To tylko napisanie miniaturki pod piosenkę :) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty
Wspierają nas