Idąc za sobą - tomik poezji Radomiły Birkenmajer-Walczy

idąc za sobąNakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazał się właśnie autorski tomik wierszy Radomiły Birkenmajer-Walczy, czyli Miladory, pod tytułem – idąc za sobą. Po debiucie prozatorskim, jakim była wydana w 2010 roku książka „Ciotka, my i reszta świata” w opracowaniu graficznym Bohdana Butenki, przyszedł czas na debiut poetycki.

Tomik zawiera sześćdziesiąt sześć utworów napisanych w konwencji tradycyjnej poezji rymowanej i zilustrowany został obrazami krakowskiego malarza Iwo Birkenmajera. Powstał w dwóch wersjach kolorystycznych okładki – w szarym płótnie i w odcieniu zgaszonego błękitu. W chwili obecnej nie dotarł jeszcze do księgarń, ale zainteresowane nim osoby mogą zamówić go drogą mailową na stronie wydawnictwa bądź skontaktować się z autorką.

Wiktor Orzel · 09:59 18.04.2012 · 25 ·
Komentarze
JaneE dnia 18.04.2012 10:47
To ja pogratuluję jako pierwsza :)
Monika Orlowska dnia 18.04.2012 12:14
Milu, serdecznie gratuluję. Książki jeszcze nie widziałam, ale w ciemno (po)wiem, że to prawdziwa perełka.
Wasinka dnia 18.04.2012 12:52
Gratuluję z wyszczerzonym szczerze uśmiechem :).
Miladora dnia 18.04.2012 12:59
Dziękuję serdecznie, kochane Dziewczyny. :D

Posyłam buziaki na dobry dzień i do zobaczenia wkrótce... ;)
Usunięty dnia 18.04.2012 14:22
Gratulacje!
niemotylica dnia 18.04.2012 15:16
Wielkie Gratulacje:)
Miladora dnia 18.04.2012 19:52
Dziękuję, Kotku. :D
Nawiasem mówiąc, wiersze z naszej zabawy poetyckiej też tam są. ;)

Tobie też dziękuję, Niemotylku. :D
No i gratuluję Twojego własnego tomiku.

Buziaki, Dziewczyny...
SzalonaJulka dnia 18.04.2012 20:37
A ja już mam i się rozkoszuję :D Perełka wydawnicza - pod względem zawartości i formy.
Wiktor Orzel dnia 18.04.2012 21:58
Książka rzeczywiście bardzo ładnie wydana. Gratulacje :)
Kushi dnia 18.04.2012 22:13
Milko Kochana gratulacje...:)
Czy można tam znaleźć utwory z PP?:)
Brawo za sukces:):)
Pozdrawiam uśmiechem:):)
zajacanka dnia 19.04.2012 00:35
Mila! Gratulacje! Buziaki wielkie!
Miladora dnia 19.04.2012 03:24
Dzięki za reklamę, Szalonka. :D

Tobie za potwierdzenie, że ładny, Sagitku. To znaczy, że dotarł. :D

Kushinko - owszem, są niektóre stąd i są nowe. Dzięki za pamięć. :D

Zajączku - dziękuję z uśmiechem. :D

A dla wszystkich dodatkowo buziaki na dobry dzień. :D
Krystyna Habrat dnia 19.04.2012 12:28
Moje wielkie gratulacje! Liczę na powrót na PP. KH.
Darksio dnia 19.04.2012 17:55
Rami, serdeczne gratulacje!
Dobra Cobra dnia 19.04.2012 22:22
Miladoro!:)
Miladora dnia 20.04.2012 00:07
Dziękuję, Sokolko. :D
No i na tym pięknym świecie wszystko jest możliwe. ;)

Darksiu - dzięki i jak miło Cię zobaczyć ponownie. :D

Dobra Cobra! :D
Pamiętam, pamiętam... ;)
milla dnia 20.04.2012 07:52
gratki, MIladora:)
Miladora dnia 20.04.2012 23:44
Dzięki, Millcia.
Ale dobrze wiesz, że gdyby nie Twoja książka, to nie byłoby mojego tomiku. ;)
Duża buźka! :D
Poke Kieszonka dnia 21.04.2012 09:16
:) gratuluję :):)
Miladora dnia 21.04.2012 12:43
Dziękuję, Pokuniu. :D

Buziaki i wszystkiego dobrego :D
lew morski dnia 21.04.2012 17:21
Gratuluję – tytuł super i książka napewno też.B)
Miladora dnia 21.04.2012 18:48
Dzięki, Lewku. :D
Jak zapewne wiesz, ciągle jeszcze próbujemy dogonić samych siebie. ;)

Buźka na powodzenie :D
mariamagdalena dnia 22.04.2012 00:37
gratulacje!!! mam nadzieję Cię poczytać! :)
Leszek Sobeczko dnia 22.04.2012 13:54
Gratuluję, ustawiam się w kolejce po tomik, koniecznie z dedykacją dla hanyska ;)
Miladora dnia 22.04.2012 16:04
Dzięki, MM - będę się czuła zaszczycona. :D

I dzięki, Hanysku - tak samo, jak powyżej - cała przyjemność po mojej stronie. :D

Buziaki niedzielne, kochani. :D
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
17/06/2024 21:42
Odpisuję, miła Ivonno, z opóźnieniem. Byłem parę godzin out.… »
mike17
17/06/2024 16:56
Uroczy szorcik, magiczny i jednocześnie pełen realiów, które… »
ivonna
17/06/2024 14:08
Kaziu, żadnych przeprosin! Ja tylko tu siebie… »
ivonna
17/06/2024 13:59
Halo halo :) Nie wprowadziłeś mnie w czytelniczy dyskomfort.… »
Pulsar
17/06/2024 12:38
Trudno odnieść się do treści i ocenić. Brakuje puenty,… »
pociengiel
17/06/2024 09:04
Przeczytał się ten wiersz. Nie tyle wizja, co relacja.… »
Kazjuno
17/06/2024 06:37
Ivonno Serdeczne dzięki za ciekawy i cenny komentarz.… »
Kazjuno
17/06/2024 04:52
Ivonno, to ja powinienem przeprosić za próbę wykorzystywania… »
ivonna
16/06/2024 22:35
Poczytałam sobie Kaziu, Rozumiem, że to część większej… »
ivonna
16/06/2024 20:12
Hejka! Właśnie mam na liście do poczytania Z Warszawy do… »
valeria
16/06/2024 20:11
Takie to są bzdurki, nie ma jak normalne życie, wakacje na… »
mike17
16/06/2024 17:15
Na pewno weźmie Cię ns spacer, zwłaszcza że pachniesz… »
Kazjuno
16/06/2024 07:08
Czytałaś Ivonno "Przyjazd kumple"? Przyznam się,… »
ivonna
16/06/2024 02:20
Hej Gabrielu, wartko to się czyta :) Im dalej lecimy w… »
ivonna
16/06/2024 01:40
Kaziu. Gdybyś mnie teraz widział, zobaczyłbyś szeroki… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30