Pora na Komentatora - wyniki
Z niekłamaną przyjemnością w imieniu redakcji spieszę, by ogłosić wyniki konkursu „Pora na Komentatora”.
Bardzo dziękujemy za uczestnictwo w tym przedsięwzięciu, za oddawanie głosów i wyrażanie swoich opinii. Cieszy nas, że tak wielu i tak chętnie doceniło komentatorskie działania naszych portalowych Koleżanek i Kolegów. Cieszy nas również liczba wymienianych kandydatów, gdyż okazuje się, że wielu Bywalców portalu stara się pomagać w stawianiu pierwszych (i kolejnych) kroków w literacką zabawę słowem.


Oto rezultaty Waszych wyróżnień:


Proza:

Wasinka - 38
zajacanka - 28
julass - 14
mike17 - 14
Elwira - 12
MRP - 10
Miladora - 8
Jaga - 6
Sokol – 6
Darksio – 4
JaneE – 4
Kaero – 4
Adela – 2
blaszka – 2
Celina Dolorose – 2
Cristimm – 2
Figiel – 2
Ekszyn Dupacycki – 2
ekonomista – 2
Hedwig – 2
szara eminencja – 2
shinobi – 2
dr_brunet – 2
mariamagdalena – 2
Tjereszkowa – 2


Poezja:

sheCat - 23
Miladora - 15
Wiolin - 12
julanda – 11
Wasinka - 11
Varrans - 10
zygfryd2007 - 10
mike17 – 9
Zola111- 9
creep - 8
WholeTruth - 4
coca_monca – 3
Poke Kieszonka - 2
Elwira – 2
Ekszyn - 2
Alx z Poewiki – 2
kamyczek - 2
mariamagdalena - 2
Emily – 2
someone else – 2
wierszokleta – 2
bosski_diabel – 1
Kushi – 1
Nalka31 – 1


W związku z faktem, że pierwsze miejsce zajął jeden z organizatorów, postanowił on, że nagrodę złoży w ręce zajacanki.
A zatem pierwsze miejsce zajmują:

proza – zajacanka, poezja – sheCat.


Oto lista książek, spośród których Zwyciężczynie mogą wybrać dowolną pozycję (informację o wyborze prosimy zgłosić do jednego z redaktorów):

1. Trzy certyfikaty - Michał Mrozek
2. Układ z Panem Bogiem - Ewa Kopsik
3. Obiad dla Biedronek - Joanna Zakrzewska
4. Boczna uliczka - Eva Gudrymowicz-Schiller
5. Przykurzony Anioł - Gabriela Bartnicka
6. Idąc za sobą - Radomiła Birkenmajer-Walczy


Wysokie miejsca zajęli również:
julass i mike17 – w prozie, a Miladora i Wiolin – w poezji.


Niebieszczymy trzy pierwsze miejsca, a na drugim mamy dwie osoby, ponadto Elwira (trzecie miejsce) jest zielonym redaktorem, uznaliśmy więc, iż niebieski kolor otrzyma także MRP.

Bardzo serdecznie gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie (zarówno typującym, jak i typowanym).

Dziękujemy wszystkim Komentatorom za udział w życiu portalu i wkład w jego rozwój.


Wasinka · 11:58 01.07.2012 · 33 ·
Komentarze
Wasinka dnia 01.07.2012 12:16
Bardzo, bardzo dziękuję za głosy oddane na mnie i za miłe słowa, które przy okazji mogłam przeczytać :).

Gratuluję Zwycięzcom i całej pięknej palecie innych wyróżnionych tutaj Komentatorów (lista jest długa) oraz Wszystkim, którzy w zabawie uczestniczyli.

:)
Wiktor Orzel dnia 01.07.2012 12:17
Gratulacje!
Kaero dnia 01.07.2012 12:22
Gratulacje! Wyróżnienia i uznanie jak najbardziej zasłużone :)
Miladora dnia 01.07.2012 12:32
Cytat:
proza – zajacanka, poezja – sheCat.

Serdeczne gratulacje, Dziewczyny. :D

I gratulacje dla wszystkich pozostałych komentatorów. :D
A dla Wasineczki słowa uznania.

W zasadzie nie powinniście byli brać mnie pod uwagę, bo za mało miałam przez ostatnie miesiące czasu na komentowanie, ale miło mi, że nie zostałam zapomniana. ;)

Serdeczności dla wszystkich. :D
Kaero dnia 01.07.2012 12:35
Cytat:
W zasadzie nie powinniście byli brać mnie pod uwagę, bo za mało miałam przez ostatnie miesiące czasu na komentowanie, ale miło mi, że nie zostałam zapomniana.


- Przez parę miesięcy o dobrym komentatorze się nie zapomina
;). Pozostało Ci, Miladoro, założenie niebieskich gatek jeszcze
;)
coca_monka dnia 01.07.2012 12:48
Gratuluję wszystkim bez wyjątku, a szczególnie Laureatkom! ;)))
podziękowania za głosy oddane na moją skromną osobę, zwłaszcza, że ostatnio mało komentuję.
zajacanka dnia 01.07.2012 12:48
Bardzo dziekuję za oddane na mnie głosy i tak zaszczytne wyróżnienie! Cieszę się, a co! Chyba jeszcze nigdy niczego nie wygrałam :D

Uśmiechy dla całej Portalowej Braci :D
Usunięty dnia 01.07.2012 13:12
Gratulacje dla wyróżnionych i tych dostrzeżonych. Dziękuję za kredyt zaufania. Myślałam, że macie już dość mojego marudzenia - doskonale zdaję sobie sprawę, że z subtelnością bywam na bakier. Tym bardziej cieszy ;)
Zachary Ann dnia 01.07.2012 13:19
Na wypasie.
Kushi dnia 01.07.2012 13:27
sheCat, zajcanko - gratulacje:):)
Miladora dnia 01.07.2012 13:28
Cytat:
Pozostało Ci, Miladoro, założenie niebieskich gatek jeszcze

A także zakasanie rękawów i zabranie się do odrabiania zaległości. :lol:
zajacanka dnia 01.07.2012 13:41
No właśnie Mila, to była moja pierwsza myśl: Wyróżnienie zobowiązuje :lol:

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!
Elwira dnia 01.07.2012 13:53
Gratuluję niebieskim i dziękuję tym, którzy zagłosowali na mnie, szczególnie tym, co glosowali w poezji, he he, to ci kwiatek. :p Bo mnie tak naprawdę ostatnio na PP nie ma, ale los może się odwrócić.
ekonomista dnia 01.07.2012 14:05
Gratulacje dla najbardziej docenianych komentatorów :)
zawsze dnia 01.07.2012 14:22
Gratulacje również ode mnie :)
Dobra Cobra dnia 01.07.2012 16:35
Pięknie!
Wasyl dnia 01.07.2012 16:46
Gratulacje!
bosski_diabel dnia 01.07.2012 16:59
No jasne, że gratulacje się należą :):):)
Dagil dnia 01.07.2012 18:01
Gratuluję wszystkim wyróżnionym, ale szczególnie zwycięzcom. Brawo!
Wasinko, postąpiłaś pięknie, odstępując zaszczytne pierwsze miejsce, ale pozostała Ci należna satysfakcja. Za Twoje podejście do piszących powinnaś być odznaczona specjalnym kolorem.
Buźka!
Emily dnia 01.07.2012 18:57
Gratki, ludziki, jesteście w dechę :D
I dzięki za dwa śliczne punkciki na moim koncie, dobra motywacja do dalszego komentowania :)
Darksio dnia 01.07.2012 19:10
Gratulacje wszystkim komentującym, a w szczególności zwycięzcom.
julanda dnia 01.07.2012 22:41
Zagapiłam się i dopiero tu trafiam. Niebieskości już wyPatrzałam, teraz czytam skąd one - gratuluję bardzo bardzo! :)
Zola111 dnia 01.07.2012 22:56
Gratuluję nagrodzonym i wyróżnionym.
Ponieważ i mnie doceniono, dziękuję tym, którzy oddali na mnie głosy.
Pozdrawiam wszystkich,
z.
niewidoczna dnia 01.07.2012 23:09
Gratulacje! Miło, że w tych ciężkich czasach jeszcze komuś chce się komentować teksty. :)
julass dnia 02.07.2012 00:18
ale się porobiło...
a Wasinka w rzeczy samej powinna zostać wyróżniona jak najbardziej bo zasłużyła i to bardzo...
Wasinka dnia 02.07.2012 08:06
Bardzo dziękuję :).
Wyróżnieniem jest dla mnie to, że mnie wyróżniliście ;).
gabi dnia 02.07.2012 12:55
Gratuluję wszystkim dostrzeżonym i wyróżnionym!
Jaga dnia 03.07.2012 14:22
Serdecznie gratuluję wyróżnionym!!:) Moim zdaniem zasłużyliście na to w pełni. Przepraszam, że tak późno, ale dopiero dziś odkryłam (nie bez pomocy) że są wyniki!;-)

Dziękuję tym, którzy na mnie zagłosowali. Nie ukrywam, że jestem zdziwiona, bo uaktywniłam się całkiem niedawno.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i głosujących:)
someone else dnia 04.07.2012 09:41
Gratuluję fankom mojego komentowania wyboru. :yes: Antyfankom też. B)

A zwycięzcom nie gratuluję, bo pewnie jeszcze trochę i zaczną błagać o litość.
RattyAdalan dnia 13.07.2012 17:00
Gratuluje :)
Krystyna Habrat dnia 15.07.2012 11:36
Gratuluję zwycięskim komentatorom. Dopiero dziś tu po urlopie zajrzałam. Ja również te osoby zdążyłam zauważyć i docenić ich mrówczą pracę, ale nie głosowałam, bo rzadko tu teraz zaglądam. Ale pokonam swe...wypalenie, rozleniwienie...wyjazdy...
Tym bardziej mi przyjemnie, że i na mnie padły głosy, a więc jestem jeszcze pamiętana. Dziękuję. Krystyna Habrat (Sokół, Sokol)
magpi dnia 17.11.2012 22:29
Gratuluję wyróżnionym. To niezwykły konkurs.
Czy wejdzie do tradycji portalu z jakąś częstotliwością?
Wasinka dnia 25.11.2012 21:58
Konkurs miał być w założeniu cykliczny, ale zmiany, jakie się szykują, zmieniają również i te plany.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
kamyczek
17/10/2021 20:25
Strata bliskiej osoby zawsze boli, trudno jest się z nią… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas