"Śpiewam i milczę" - tomik poezji Jolanty Zarębskiej
Nakładem wydawnictwa Miniatura ukazał się tomik poezji "Śpiewam i milczę" naszej portalowej koleżanki Zoli111.

Tom składa się z dwóch części: "Śpiewam" i "Milczę". Zawiera ponad 70 wierszy.
Kosztuje 26 zł. Książkę można kupić u wydawcy lub w księgarniach. W Warszawie książki Miniatury sprzedaje księgarnia im. B. Prusa przy Krakowskim Przedmieściu 7. Wydawnictwo prowadzi także sprzedaż wysyłkową.

spiewamimilcze.jpg

Autor: Jolanta Zarębska
Tytuł: Śpiewam i milczę
Wydawnictwo: Miniatura
Miejsce: Kraków 2012.
ISBN 978-83-7606-401-7
Wiktor Orzel · 11:03 30.08.2012 · 32 ·
Komentarze
JaneE dnia 30.08.2012 11:07
To ja pogratuluję jako pierwsza :)
Usunięty dnia 30.08.2012 11:27
Zolu gratuluję i zazdroszczę, pozdrawiam:)
Wiktor Orzel dnia 30.08.2012 12:08
Gratulacje!:)
Miladora dnia 30.08.2012 12:28
Ja też dołączam gratulacje.
Nareszcie Zola wylazła z sieci i powędrowała na półki. :D

Ładna okładka z tymi ptakami. ;)

Buziaki na szczęście, Zoleńko.
niewidoczna dnia 30.08.2012 12:39
Gratulacje. ;)
creep dnia 30.08.2012 13:10
o ja -
sobie nabędę :)


gra-tu-la-cje
Zola111 dnia 30.08.2012 13:34
Sagicie - BARDZO MI BARDZO. Naprawdę wdzięczna, kłaniam ;)

JanE, Wiktorio - bardzo dziękuję za gratulacje.

Miladoro - serdeczności za pomoc: motywację do działania, kontakty, itp. itd.:yes:


Niewidoczna - dzięki. :yes:

Creepie - bardzo mi miło, że nabędziesz.

Pozdrawiam,

z.
Esy Floresy dnia 30.08.2012 14:03
Gratuluję! Jak będę w Prusie to się rozejrzę. ;)
Emily dnia 30.08.2012 15:37
Brawo, Zola!
kamyczek dnia 30.08.2012 17:06
Gratuluję, Zolka!
Wasinka dnia 30.08.2012 17:22
Cieszę się szczerze! :)
I gratuluję, oczywiście.
Zola111 dnia 30.08.2012 20:28
Dziewczyny, bardzo dziękuję. Sama się cieszę jak dziecko!
Leszek Sobeczko dnia 31.08.2012 11:54
Moje GRATULACJE - słychać wyraźnie i głośno? zazdroszczę papieru

kupię na pewno
mariamagdalena dnia 31.08.2012 14:02
gratuluję! ;)
julanda dnia 31.08.2012 19:28
Właśnie mam tomik przed sobą. Jest piękny, a wiersze na papierze prezentują się wspaniale! Są tu też moje ulubione. Dobrane z talentem i wyczuciem, tworzą całość, która pokazuje kunszt Autorki. To niewątpliwie poezja z klasą, z najwyższej półki. Mam nadzieję, że książka zostanie dostrzeżona przez miłośników dobrej poezji.
Warta polecania, również wspaniały pomysł na prezent.
Jestem pod wrażeniem!
Zola, jesteś Wielka, możemy być z Ciebie dumni i jesteśmy!
Zola111 dnia 31.08.2012 19:59
Zydfrydzie, słychać. Kup. Jeśli nie chce Ci się biec do księgarni, zamów przez Internet:

miniatura@autograf.pl.

Maryjko,

dziękuję. Czekam na Twój tomik. :)

Julando,

nie byłam pewna, czy moja książeczka będzie Ci się podobała. Z tym większą przyjemnością czytam słowa aprobaty. Cieplutko, wdzięcznie dziękuję.

z.
bosski_diabel dnia 31.08.2012 22:02
Proszę przyjmij moje troszke spóźnione ale przeserdeczne gratulacje:) myślę, że w przyszłym tygodniu zrobię zakup :) ściskam mocno:)
Elwira dnia 31.08.2012 22:52
Gratuluję, Zolu :) Spóźniona jestem, ale bardzo się cieszę. Wybacz, ganiam ostatnio paskudnie i nie ogarniam niczego.
zajacanka dnia 31.08.2012 23:21
Gratulacje, Zoleńko :)
Tomek i Agatka dnia 01.09.2012 00:30

Zolu, z całego serca GRATULUJĘ!!!

Jest! Nareszcie! Już od dawien dawna - czekałam na tomik z Twoją Poezją! Zamawiam, a jakże... żeby mieć Cię pod ręką, <ha> :D
Na sen i nie tylko, na co dzień, na słońce i na deszcz, na cztery pory roku!
I mam taką cichutką nadzieję, że kiedyś uda mi się zdobyć Twój autograf;) Jak dziecko cieszę się razem z Tobą***
Buziaki i słoneczne pozdrowienia : )))

Ps. Jestem dumna, i szczęśliwa, że wszyscy się powolutku wydają: Miladora, Stefanowicz, teraz Zola, z utęsknieniem czekam na tomik Mariamagdaleny ;) Kamyczka ;) Bosskiego Diabła ;)... wiem, wiem..., że to już niebawem, ale i tak nie mogę się doczekać :D
I bardzo, bardzo namawiam Julandę ;) Cieszę się ogromnie, że mogłam Was wszystkich poznać, jesteście wspaniali, i niech moc będzie z Wami!

Zolu - jeszcze raz serdecznie Gratuluję! Wszystkiego dobrego!
Zola111 dnia 01.09.2012 18:57
Dziewczyny, Bosski,

serdecznie dziękuję. Wdzięcznam, bo jakżeby inaczej! Kłaniam.

z.
Kushi dnia 01.09.2012 22:50
Zolko kochana gratulacje:):)
Pozdrawiam uśmiechem:)
Wasyl dnia 01.09.2012 23:25
Gratuluję.
Abi-syn dnia 03.09.2012 19:07
Jolie, będzie dla mnie dedykacja?:);):|:(:O:pB)

GRATULACJE, parę lat świetlnych czekałem na to wydarzenie, wtedy to było w odległej galaktyce, dziś się spełnia
Zola111 dnia 03.09.2012 22:46
Kushinko, Chłopaki, dzięki za gratulacje. Bardzo mi bardzo!

z.
SzalonaJulka dnia 07.09.2012 21:05
Wspaniale Zolciu! Gratuluję z całego serca i na pewno nabędę tomik :D
sisey dnia 09.09.2012 00:50
Zolka, gratki. Nie mam pojęcia co zawiera, ale choćby za samą determinację. Rozumiem, że Siostra przyłożyła rękę? :) Ciekawe, czy kiedyś i mnie zmusi/namówi :D
Zola111 dnia 09.09.2012 14:44
Szalonko,

bardzo mi bardzo. :yes:

Sisey'u,

przyłożyła, jasne. Namówi, namówi. Jednak musisz sam tego chcieć. :lol:

Buziaki.
wierszokleta dnia 10.09.2012 20:59
Moje gratulacje
Zola111 dnia 12.09.2012 19:03
Wierszusiu, pięknie dziękuję.
wiesiek1 dnia 08.10.2012 07:50
Wiesz jak się cieszę.
Zola111 dnia 23.11.2012 23:27
Nie wiem :(
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
14/06/2024 16:20
W takich parkach starzy Indianie wciąż zbierają chrust z… »
Jacek Londyn
14/06/2024 11:19
Tereso, nie daj mu dłużej czekać. Stary park to dobre… »
Kazjuno
14/06/2024 09:53
Licaaszu. Zarówno Darcon, Ivoona i ja (chociaż z moją… »
Kazjuno
14/06/2024 09:27
Odpisuję Janusz z poślizgiem. Zrezygnowałem wczoraj z jazdy… »
ivonna
14/06/2024 04:05
Hej :) Ciekawy pomysł na opowiadanie, ciekawie poprowadzone… »
valeria
13/06/2024 19:54
Dzięki, po prostu skupiam się na pisaniu. Gdybym była cały… »
mike17
13/06/2024 17:31
Akcenty przyrodnicze mile widziane, zwłaszcza że doskonale… »
Janusz Rosek
13/06/2024 13:51
Kazjuno Z przyjemnością przeczytałem Twoje teksty. W… »
Janusz Rosek
13/06/2024 09:27
Kazjuno Dziękuję bardzo. Słuszne uwagi. Nie zauważyłem tych… »
Kazjuno
12/06/2024 21:51
Jak poprzednie, Januszu, wspomnienia także 3 powyższe mnie… »
Kazjuno
12/06/2024 16:15
Bardzo dziękuję Jacku za opinię i cenne uwagi. Też… »
Jacek Londyn
12/06/2024 14:47
Kazjuno, jestem. Nie będę krytykował. Przedstawię parę… »
Kazjuno
11/06/2024 12:26
Mam Jacku nadzieję na Twoją krytykę moich wypocin… »
Jacek Londyn
11/06/2024 07:53
Dzień dobry. Dziękuję za komentarz. A przesłanie...… »
Kazjuno
10/06/2024 20:43
Wierszówka dowcipna, nawet poprawna politycznie, więc z… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30