Wszystko dla ciebie

Nakładem wydawnictwa Replika ukazała się powieść Wszystko dla ciebie Joanny Zakrzewskiej, znanej na portalu pod pseudonimem milla

Opis ksiażki:

Każdy z nas ma takie chwile, kiedy sufit wali się na głowę, a podłoga usuwa spod nóg. 
Ale czy warto odtwarzać dach, skoro przez dziurę w nim widać niebo? 

W życiu Agaty wszystkiego zawsze było "po jeden": jedna ciotka, jedna przyjaciółka, jedno auto... Pewnego dnia zupełnie przypadkiem odkrywa, że dla swojego męża nie jest chyba jedyną kobietą. Tajemnicza KatJa staje się kroplą, która przelewa czarę. Z dnia na dzień Kuba oznajmia, że odchodzi, zostawiając Agacie dom, samochód, ciężarną kotkę i poczucie rozpaczy. A tu jeszcze dodatkowo kończy jej się umowa o pracę... Kobieta musi przemeblować swoje życie i na nowo nauczyć się radzić sobie z codziennością. 

Wkrótce okazuje się, że Kuba nie zostawił jej zupełnie samej. Agata będzie musiała podjąć decyzję, czy wyjawić mu, że zostanie ojcem. 
Tylko czy sama będzie potrafiła pokochać dziecko? Czy starczy jej sił, by walczyć o jego szczęście? Czy rzeczywiście chciałaby, żeby Kuba wrócił? 

Czy po raz kolejny wychodząca za mąż ciotka Agaty ma rację, twierdząc, że życiowy szampan przecież każdemu kiedyś w końcu się znudzi? Czy rzeczywiście na dłuższą metę lepszy jest ten zwykły, codzienny kompot z truskawek?


wszystko dla ciebie

Rok wydania: 2013
Wymiary: 130x200 mm
Liczba stron: 268
Oprawa: miękka + skrzydełka
Kategoria: literatura dla kobiet
Książkę można zamówić tutaj.

Wiktor Orzel · 12:01 17.02.2013 · 9 ·
Komentarze
Szuirad dnia 17.02.2013 13:09
Witaj

Gratulacje! Niech się sprzedaje jak świeże bułeczki

pozdrawiam
Sz
green dnia 17.02.2013 19:14
Gratki Asia!
Wasinka dnia 17.02.2013 21:27
Gratuluję w podskokach :)
milla dnia 18.02.2013 20:54
Dziękuję za gratki i wogóle dziekuję wszystkim, którzy pomogli mi dobrnąć do książki.
Sagitowi za PP, na którym się pisanie zaczęło i Wam wszystkim za komentarze do tekstów, dzięki którym coś ze mnie wyrosło:)

Pozdrawiam!
Aśka
Zola111 dnia 23.02.2013 01:09
Asiu, serdecznie gratuluję! Brawo!
JaneE dnia 23.02.2013 11:35
Wspaniale Asiu, niech się sprzedaje. :)
Leszek Sobeczko dnia 24.02.2013 21:48
Wszystko dla Ciebie przed Tobą - Gratulacje :)
Krystyna Habrat dnia 25.02.2013 20:46
Gratuluję!!! Pamiętając Twoje pióro, wiem, że zapowiada się dobra powieść. A teraz widząc okładkę i krótkie wprowadzenie w historię niby częstą, a jednak już tutaj pokazaną inaczej - bo ta ciotka i jej filozofia szampana i kompotu, jestem przekonana, że książka będzie intrygująca.
milla dnia 26.02.2013 07:09
Dzięki! Niech się sprzedaje i będzie choć trochę doceniona:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Janusz Rosek
12/07/2024 08:57
Kazjuno Bardzo dziękuję za Twój komentarz i słuszne… »
Kazjuno
12/07/2024 08:07
Przeczytałem Januszu z zainteresowaniem. Wewnętrzne rozterki… »
valeria
10/07/2024 13:53
Podoba mi się. Łagodne lato :) »
valeria
10/07/2024 13:51
Dziękuję, opis poprawiony już:) zachęcam :) od soboty jestem… »
Berele
10/07/2024 13:37
Pointa mogłaby okazać się jakaś lżejsza, ale udała się ta… »
Jacek Londyn
10/07/2024 13:08
Valerio, cieszę się, że się wydało, że ktoś z nas (a… »
Berele
10/07/2024 10:59
Nawet fajne neolęgi. Spodobał mi się wiersz ubogi w… »
Berele
10/07/2024 10:37
Dużo ładnych figur w wierszu. Na minus poetyckość eteru i… »
Dar
09/07/2024 21:49
złotym strumieniem spłyniesz po mej wyjątkowej kreacji… »
valeria
09/07/2024 21:38
Pięknie, rozpływam się :) »
Dar
09/07/2024 18:29
Ciepłym deszczem rozpoczniesz lato gdy tak zmysłowo… »
Dar
08/07/2024 11:31
Ludzie z chorobami psychicznymi otrzymują stopień… »
Kazjuno
08/07/2024 00:29
Przyznam się Kasiu, że początkowo czytało mi się tekst… »
Dar
06/07/2024 19:35
valeria Myślę, że kobiety czerpią najwięcej energii z… »
Miyo
06/07/2024 19:23
witam uważam na podstawie obserwacji, że stresu nie można… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30