Końca świata jednak nie było, mamy więc wyniki konkursu.

W związku z ogromnym zainteresowaniem, z jakim spotkał się nasz konkurs, chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Uczestnikom. Na konkurs dotarło 51 wierszy oraz 97 opowiadań. Niestety, część tekstów nie spełniała wymogów regulaminu w punktach mówiących o konieczności zawarcia w pracy motywu kawy i armagedonu oraz określających maksymalną długość tekstu.

 

Jury w pocie czoła oceniało wszystkie nadesłane teksty, analizowało je dogłębnie i postanowiło w obu kategoriach nagrodzić po trzy (a jak się okazuje - cztery) zwycięskie teksty:

 

Laur zwycięzcy wśród poetów otrzymuje  Zola111 za tekst "Tam".

Na miejscu drugim uplasował się wiersz pt. "kwadrans" autorstwa ks-hp.

Miejsce trzecie zajęły zaś dwa utwory z identyczną liczbą punktów: "Siedem trąb" Julki oraz "/postkata/stroficzna kawiarnia" gwiazdy zrodlanej.

 

Na miejscu pierwszym, ex aequo, znalazły się dwa opowiadania: "Sekundaal-szamanki oraz "Się kręciWasyla.

Drugie miejsce, a zarazem przysłowiowy srebrny medal otrzymuje tekst "Kilka odsłon naparu" Izoldy.

Miejsce trzecie zajął tekst "Role Play Życie", napisany przez użytkownika Otello.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a jako że rywalizacja o miejsce na podium była naprawdę zażarta, wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy!

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury tekstów, zaś laureatów prosimy o zgłaszanie się do Sagitariusa w sprawie nagród. Wszystkie wyróżnione prace są premiowane nagrodami książkowymi.

zawsze · 00:01 25.02.2013 · 37 ·
Komentarze
julanda dnia 25.02.2013 06:58
Gratuluje zwycięzcom! Wypada szybko poczytać, bo kolejny koniec świata za progiem. To i może następny konkurs, dla tych, którzy nie zdążyli z kawą.;)
al-szamanka dnia 25.02.2013 07:05
Oooo, nadszedł ten dzień :)
Wszystkim zwycięzcom mocno gratuluję!
Sama jednak wprost nie wierzę, że stoję na podium - mój tekst napisałam tak szybciutko! :)
pietia dnia 25.02.2013 07:06
Gratuluję zwycięzcom i już zacieram ręce przed przeczytaniem nagrodzonych tekstów :)
Magicu dnia 25.02.2013 08:09
Serdecznie gratuluję zwycięzcom! (chociaż malutka łezka rozczarowania kręci się w oku...)
Czy możemy prosić o włączenie komentarzy do tekstów konkursowych?
Wasyl dnia 25.02.2013 08:12
Dziękuję za wyróżnienie tekstu, gratulacje dla pozostałych laureatów.
Wasinka dnia 25.02.2013 08:35
Gratuluję Laureatom i wszystkim Uczestnikom :)

Nie było łatwo ;)

PS
Włączam, włączam. Po kolei, tylko dużo tegoż ;)
Elatha dnia 25.02.2013 09:07
Gratuluję Wszystkim! Ciekawa jestem, jaki koniec świata stworzyliście :).
Wasinka dnia 25.02.2013 09:20
Zapraszamy do czytania i komentowania :)


Jeśli zdarzy się jakiś nieodblokowany tekst, Autor/ka może sam/a włączyć komentarze, edytując :)
Usunięty dnia 25.02.2013 10:12
ja również dziękuję za wyróżnienie tekstu, gratuluję pozostałym Nagrodzonym i wszystkim Uczestnikom, a Organizatorom dziękuję za przeprowadzenie konkursu :)
Walburga dnia 25.02.2013 11:00
Gratulację. ;)
zajacanka dnia 25.02.2013 11:15
Gratuluję zwycięzcom i pozostałym uczestnikom również! :)
bosski_diabel dnia 25.02.2013 11:28
Zolu...Wasylu serdeczne gratulacje czytałem bommmmbaaa!!!!!!!!
antik dnia 25.02.2013 12:36
Gratulacje i uściski dla zwycięzców hip hip hooraaaaaaaaaaaaay! :yes:

I jeszcze serdeczne dzięki wszystkim za tylukrotne przeczytanie mojego dzieła :D
Michaszka dnia 25.02.2013 13:08
Gratuluję zwycięzcom, było w czym wybierać;)
mruczol dnia 25.02.2013 14:50
Serdeczne gratulacje dla zwycięzców :yes: B) :yes: !
Osobne pozdrowienia dla jury. Kawał dobrej roboty :D! Przeczytanie i ocenienie tylu prac...
Pozdrawiam również każdego spośród uczestników. Czytałam prace konkursowe (nie wszystkie, ale jednak ;) ) i muszę przyznać, że poziom był wysoki. Każdego dnia czułam, jak moja gwiazda i płonne nadzieje przygasają coraz to bardziej ;) ... Nawet nie wiecie, jaka to ogromna radość czuć, że tylu zdolnych ludzi jest wokół. Ja zbzikowana polonistka jestem, więc wybaczcie mi moje rozczulanie się.
Pozostająca w nastroju dumy, radości i uniesienia ;) B) ;)
Aśka
DamianMorfeusz dnia 25.02.2013 14:52
Gratulacje! Temat konkursu bardzo ożywczo-kofeinowo motywujący!
mike17 dnia 25.02.2013 14:54
Gratuluję zwycięzcom, zasłużyli w pełni na splendory, jako że poziom wyróżnionych prac jest naprawdę wysoki :)
Kawał dobrej roboty!
Zola111 dnia 25.02.2013 16:28
Dziękuję, a w imieniu uczestników i Czytelników dziękuję organizatorom za organizację i olbrzymią pracę przy weryfikacji prac. Serdeczności! :)
coca_monka dnia 25.02.2013 16:51
Gratulacje moi mili, wszystkim, bez wyjątku!!! ;) pracy, owszem, było, ale i przyjemności. ;)
i do następnego!
Usunięty dnia 25.02.2013 17:24
Gratuluję zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom dziękuję za tak liczny udział. Dzięki wam rywalizacja była ekscytująca. :)
marta raczynska dnia 25.02.2013 17:35
Gratuluję serdecznie, zarówno Zwycięzcom, jak i wszystkim uczestnikom! :)
JaneE dnia 25.02.2013 18:13
Gratuluję :)
Sfora dnia 25.02.2013 18:27
Gratuluję wszystkim wyróżnionym ^^.
Szuirad dnia 25.02.2013 18:47
Gratulacje dla zwycięzców i tych z drugich szeregów :)

Teraz do czytania!
Elwira dnia 25.02.2013 20:09
Gratuluję zwycięzcom, ale też pozostałym autorom, gdyż w konkursie wzięło udział kilka naprawdę dobrych tekstów. To była szalona jazda bez trzymanki. :) Dlatego zapraszam do czytania i komentowanie wszystkich tekstów.
kamyczek dnia 25.02.2013 21:09
Gratuluję zwycięzcom i zwyciężonym. :)
zawsze dnia 25.02.2013 21:51
Ja też jeszcze raz gratuluję. Zarwałam z Waszymi tekstami parę nocy, aż się bliscy wściekali, ale co tam - było warto :)
Wiktor Orzel dnia 25.02.2013 22:21
Gratulacje ;)
RattyAdalan dnia 25.02.2013 22:35
Gratuluję!:)
julanda dnia 26.02.2013 06:41
Dopiero dziś widzę, że są też opowiadania. Niesamowite, że znaleźliście czas na pisanie. To oznacza bycie człowiekiem, wolność. Życzę, aby to się nigdy nie zmieniło. Również i ja byłam kiedyś człowiekiem, wierzyłam, że są w nas słowa, które karmią soki życia. Gratuluję, chociaż do emerytury nie przeczytam. Poddaję się systemowi, pamiętając światło, ogrody, śmiech, kolory po deszczu, grę metafor w słojach drzewa, z którego się wyrasta, aby kiedyś odlecieć ptakiem. Jesteście wielcy, silni i piękni, artystycznie na miarę czasu. Cieszę się, że mogłam być z Wami.
Izolda dnia 26.02.2013 08:57
Gratulacje dla całej konkursowej braci, bardzo się cieszę z miejsca na pudle. :)
Julka dnia 26.02.2013 10:37
Gratuluję zwycięzcom i jak wszyscy dziękujący tu autorzy, bardzo podziwiam chęci organizatorów, również dziękując im serdecznie za włożony trud, aby inni mieli mieli z tego tyle radości.
Julka
Leszek Sobeczko dnia 26.02.2013 13:02
Gratulacje zwycięzcom :) i wyrażam słowa uznania pokonanym.
green dnia 27.02.2013 19:13
Gratulacje dla wszystkich:)
Zefir dnia 05.03.2013 00:03
Moim zdaniem w zwycięskich wierszach motyw kawy był za słaby a był przecież głównym kryterium. Ale nie mi oceniać. W końcu jestem tylko zwykłym userem.
Krystyna Habrat dnia 07.03.2013 14:51
Zdawało mi się, że już gratulowałam, ale nie widzę tu mego komentarza, więc jeszcze raz gratuluję, zwycięzcom oraz wszystkim,którzy potrafili wymyślić i zrealizować tekst na tak trudny temat.
deborah dnia 21.08.2013 21:43
Dołączam do gratulacji swoją skromną osobę.

Pozdrawiam.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
voytek72
18/10/2021 20:04
spójnie. zgrabnie. z pomysłem. fajnie :) »
wodniczka
18/10/2021 19:55
Dziekuję ślicznie Kamyczku. Tak. Pozostaje tylko wiara.… »
aniat.
18/10/2021 19:54
mozets: Jestem pod wrażeniem. Normalnie prawie jak poradnik… »
ApisTaur
18/10/2021 19:51
aniat. Chyba by się nie obraziła. Sama o sobie mówi… »
aniat.
18/10/2021 19:42
ApisTaur: Zabrakło mi argumentów na paniá Wellman. ;) »
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:48
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas