pomiędzy. wybory

Ukazał się zbiór wierszy Łucji Pecolt pomiędzy. wybory, znanej na portalu pod pseudonimem kamyczek. Tomik zawiera 70 wierszy zilustrowanych przez Rudolfa Czajora, publikującego na portalu jako starysta.

 


ISBN: 978-83-7606-475-8
wydawca: Miniatura - Kraków
rok wydania: 2013

książka dostępna u Wydawcy pod adresem mailowym - miniatura@autograf.pl

Gratulujemy publikacji!

Wiktor Orzel · 13:20 08.03.2013 · 29 ·
Komentarze
zajacanka dnia 08.03.2013 14:24
Gratulacje!!! :)
coca_monka dnia 08.03.2013 18:37
moje najszczersze gratulacje i duże brawa! ;)))
Zola111 dnia 08.03.2013 18:47
Gratuluję, Kamysiu. Staryście także ukłony i brawa.

:)
mike17 dnia 08.03.2013 19:25
Gratulację dla Poetki i niezwykłego Malarza :)
JaneE dnia 08.03.2013 19:55
Gratuluję, Kamyczku :)
kamyczek dnia 08.03.2013 20:36
Zajacanko, Coca-monco, Zolu, mike, JaneE - dziękuję i pozdrawiam pięknie.


Myślę, że to dobry czas i miejsce na podziękowania. Miladora, Zolka, Julanda, Gabi, TiA, Wasinka, MM, Nalka, Abi, bosski…nie sposób wymienić wszystkich, którzy przychodzili pod moje wiersze z konstruktywnym komentarzem, z anielską wprost cierpliwością uczyli rytmiki, pomagali w wyrównywaniu wersów, wskazywali, jak pisać, żeby nie popaść w banał, wspierali ciepłym słowem, zachęcali do dalszego pisania. Dziękuję wszystkim!
Osobne podziekowania należą się Staryście za piękną oprawę ilustratorską tomiku - Rudolfie, dziękuję!.

Jeszcze nie potrafię cieszyć się tomikiem, jeszcze niedowierzam, że nie muszę ponosić kosztów wydania książki, bo Miniatura wzięła to na siebie, jeszcze… no, psia kostka, wzruszyłam się.
Usunięty dnia 08.03.2013 20:36
I ja Wam gratuluję, bardzo, bardzo serdecznie! :)
kamyczek dnia 08.03.2013 20:40
Dziękuję, gwiazdko, miło mi.
Wasinka dnia 08.03.2013 21:01
Ach, jakże się cieszę!!!
Bardzo gratuluję, Kamyczko. Bardzo!

:)


I Tobie, Starysto, oczywiście ;)
Kushi dnia 08.03.2013 22:13
Kamyczku moje najserdeczniejsze gratulacje:):):)
Starysto - Tobie również:):)
Miladora dnia 09.03.2013 00:34
Gratulacje, Kamysia. :)
I gratulacje, Starysto - za dobre uzupełnienie wierszy Łucyjki.

Całość zachęcająca do czytania - polecam wszystkim. :)
mariamagdalena dnia 09.03.2013 01:39
Gratulacje ^^ :*
Leszek Sobeczko dnia 09.03.2013 11:39
Gratuluję i ja :)
kamyczek dnia 09.03.2013 18:33
Wasinko, miło mi bardzo, dziękuję najmocniej. :)

Kushi, wdzięczna, kłaniam się. :)

Miladoro, dzięki, cieszę się, że zainteresował. Uśmiechy posyłam. :)

Mariomagdaleno, dziękuję pięknie. Serdeczności.:)

I Tobie, Zygfrydzie, podziękowania. :)
al-szamanka dnia 09.03.2013 18:58
Pięknie! Ale się cieszę :)
Gratulacje dla obojga artystów :)
kamyczek dnia 09.03.2013 22:38
al-szamanko, dziękuję i cieszę się z Tobą. :)
Euridice dnia 10.03.2013 10:03
Kamysiu! Brawo, brawo! Miło jak wartościowe osóbki jak Ty i zasługujące na to wspinają się na szczyt! Brawo!
kamyczek dnia 10.03.2013 13:09
Euridice, z mojej platformy widokowej szczyty są bardzo odległym punktem, ale cieszę się, że jestem na PP i mogę uczyć się od mistrzów. Miło mi, że zajrzałaś, dziękuję za gratki. Buziaki. :)
Wasyl dnia 13.03.2013 08:24
Gratuluję:)
Usunięty dnia 13.03.2013 12:20
Gratulacje!!! :)
kamyczek dnia 13.03.2013 20:56
Wasylu, Asya, dziękuję, kłaniam się piękne.
Serdeczności dla Was. :)
Nalka31 dnia 14.03.2013 15:39
Szczęściem jest czytać takie wiadomości Kamyczku. Wielkie gratulacje i świętuj sukces, bo tego wart. Staryście grafiki tez oczywiście gratuluję. :)
kamyczek dnia 14.03.2013 22:35
Nalko, szczęściem jest czytać tak miłe komentarze.
Buziaki uśmiechnięte. :D :D
Esy Floresy dnia 15.03.2013 10:07
Moje gratulacje! :)
kamyczek dnia 16.03.2013 15:22
Esy Floresy, dziękuję za gratulacje. :)
Dragon42 dnia 17.03.2013 14:43
Tak zatem jak przedmówcy i ja składam Smocze Gratulacje! Cmok Smok ;)
kamyczek dnia 18.03.2013 19:31
Dragonie dziękuję pięknie za smocze gratki. Cmok Smok.
bozka dnia 18.03.2013 23:00
GRATULUJĘ- jest powód do radości-Bożena
kamyczek dnia 20.03.2013 18:04
O tak, jest. Dziękuję, Bozko. :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
14/06/2024 16:20
W takich parkach starzy Indianie wciąż zbierają chrust z… »
Jacek Londyn
14/06/2024 11:19
Tereso, nie daj mu dłużej czekać. Stary park to dobre… »
Kazjuno
14/06/2024 09:53
Licaaszu. Zarówno Darcon, Ivoona i ja (chociaż z moją… »
Kazjuno
14/06/2024 09:27
Odpisuję Janusz z poślizgiem. Zrezygnowałem wczoraj z jazdy… »
ivonna
14/06/2024 04:05
Hej :) Ciekawy pomysł na opowiadanie, ciekawie poprowadzone… »
valeria
13/06/2024 19:54
Dzięki, po prostu skupiam się na pisaniu. Gdybym była cały… »
mike17
13/06/2024 17:31
Akcenty przyrodnicze mile widziane, zwłaszcza że doskonale… »
Janusz Rosek
13/06/2024 13:51
Kazjuno Z przyjemnością przeczytałem Twoje teksty. W… »
Janusz Rosek
13/06/2024 09:27
Kazjuno Dziękuję bardzo. Słuszne uwagi. Nie zauważyłem tych… »
Kazjuno
12/06/2024 21:51
Jak poprzednie, Januszu, wspomnienia także 3 powyższe mnie… »
Kazjuno
12/06/2024 16:15
Bardzo dziękuję Jacku za opinię i cenne uwagi. Też… »
Jacek Londyn
12/06/2024 14:47
Kazjuno, jestem. Nie będę krytykował. Przedstawię parę… »
Kazjuno
11/06/2024 12:26
Mam Jacku nadzieję na Twoją krytykę moich wypocin… »
Jacek Londyn
11/06/2024 07:53
Dzień dobry. Dziękuję za komentarz. A przesłanie...… »
Kazjuno
10/06/2024 20:43
Wierszówka dowcipna, nawet poprawna politycznie, więc z… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30