Brzegiem nieba brzegiem piekła

Brzegiem nieba brzegiem piekła to zbiór ponad dwustu wierszy rymowanych Haliny Małeckiej (Julki), poruszających takie tematy, jak – między innymi: miłość, życie, wiara, piękno przyrody, relacje między ludźmi, a także sens poezji. Napisane zostały w różnych formach i konwencjach, lecz łączy je wrażliwość Autorki na otaczający świat i dbałość o jasny przekaz, za pomocą którego dzieli się swoimi myślami i odczuciami.

 

Brzegiem nieba brzegiem piekła

ISBN: 978-83-63143-10-7
wydawca: Wydawnictwo: Pisarze.pl
rok wydania: 2013
gdzie można kupić: U Autorki.
sklep internetowy: Księgarnia Pisarze.pl

Wiktor Orzel · 12:57 04.04.2013 · 11 ·
Komentarze
Wasinka dnia 04.04.2013 13:02
Gratuluję bardzo, bardzo, Julko! :)
al-szamanka dnia 04.04.2013 13:41
Gratulacje :)
kamyczek dnia 04.04.2013 13:57
Gratuluję :)
Usunięty dnia 04.04.2013 14:44
Gratulacje serdeczne! :)
Usunięty dnia 04.04.2013 15:17
Gratulacje!!! :)
Kushi dnia 04.04.2013 16:59
Julko Kochana serdeczne gratulacje:):)
Śliczna okładka, piękny tytuł:):)
Wszystkiego Naj:):)
Pozdrawiam cieplutko:)
Zola111 dnia 05.04.2013 11:57
Przyłączam się do gratulacji. :yes:

z.
julanda dnia 05.04.2013 16:23
Bardzo się cieszę, gratulacje!:)
Julka dnia 05.04.2013 20:46
Witajcie kochani

Nie miałam pojęcia, że już jest mój tomik na widocznym miejscu, a tu tyle miłych komentarzy.
Serdecznie Wam dziękuję za odwiedziny i przyjazne spojrzenie na moje dzieło
.
Bierzcie się za robotę, też chętnie bym wzięła do reki Wasze tomiki.
To miło mieć w swoim mieście wieczorki promocyjne, wywiady w TV, spotkania z literackim światem, a zatem zostawmy nasze zdanie o naszych czasach, bo sławni poeci, którzy byli przed nami, choć pisali piękne wiersze, ale pisali je o tamtych czasach.
Co dzieje się za naszych czasów, oni już o tym nie napiszą.
Według mnie, tu nie liczy się strata materialna, bo przecież wiecie, że poeci zawsze byli raczej biedakami, ale duchowe zadowolenie, że wnuczka, sąsiadka może i daleka ciotka przeczyta nasze wiersze.
Ślicznie Wam wszystkim dziękuję za bycie ze mną w tym odważnym posunieciu :D
Miladora dnia 10.04.2013 04:38
Dopisuję swojego gratulacyjnego buziaka, Juleczko. :)
Julka dnia 14.04.2013 13:54
Dzięki Miluś

Bardzo mi miło.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
17/06/2024 21:42
Odpisuję, miła Ivonno, z opóźnieniem. Byłem parę godzin out.… »
mike17
17/06/2024 16:56
Uroczy szorcik, magiczny i jednocześnie pełen realiów, które… »
ivonna
17/06/2024 14:08
Kaziu, żadnych przeprosin! Ja tylko tu siebie… »
ivonna
17/06/2024 13:59
Halo halo :) Nie wprowadziłeś mnie w czytelniczy dyskomfort.… »
Pulsar
17/06/2024 12:38
Trudno odnieść się do treści i ocenić. Brakuje puenty,… »
pociengiel
17/06/2024 09:04
Przeczytał się ten wiersz. Nie tyle wizja, co relacja.… »
Kazjuno
17/06/2024 06:37
Ivonno Serdeczne dzięki za ciekawy i cenny komentarz.… »
Kazjuno
17/06/2024 04:52
Ivonno, to ja powinienem przeprosić za próbę wykorzystywania… »
ivonna
16/06/2024 22:35
Poczytałam sobie Kaziu, Rozumiem, że to część większej… »
ivonna
16/06/2024 20:12
Hejka! Właśnie mam na liście do poczytania Z Warszawy do… »
valeria
16/06/2024 20:11
Takie to są bzdurki, nie ma jak normalne życie, wakacje na… »
mike17
16/06/2024 17:15
Na pewno weźmie Cię ns spacer, zwłaszcza że pachniesz… »
Kazjuno
16/06/2024 07:08
Czytałaś Ivonno "Przyjazd kumple"? Przyznam się,… »
ivonna
16/06/2024 02:20
Hej Gabrielu, wartko to się czyta :) Im dalej lecimy w… »
ivonna
16/06/2024 01:40
Kaziu. Gdybyś mnie teraz widział, zobaczyłbyś szeroki… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30