Listy pisane nocą Katarzyny Kwiatkowskiej

Listy pisane nocą to historia miłości rozpisana na kilkadziesiąt pełnych czułości wierszy-listów. Kobieta słowami pełnymi zapachów, sugestywnych obrazów nie tylko wypowiada swoje uczucie, ale wabi tego, który odszedł, by go skłonić do powrotu. Noc z wierszy Katarzyny Kwiatkowskiej(na Portalu znana jako Kushi) nie jest nieczuła, ciemna, jak ta, która zapada w listopadzie. To noc pełna zapachów – maciejki, lubczyku, hortensji, konwalii, jaśminu, to noc pełna odgłosów – grających cykad w wieczornej trawie, przelatujących ciem, to noc wielowymiarowa z mgłami, srebrzystym sierpem księżyca, księżyca przyjaciela, pocieszyciela w miłosnych rozterkach i tęsknotach.

Listy pisane nocą

Autor: Katarzyna Kwiatkowska
Wydawnictwo: Nowy Świat , Kwiecień 2013
ISBN: 978-83-7386-486-3
Liczba stron: 56
Gdzie można zamówić: poczytajka.pl

Wiktor Orzel · 13:06 04.04.2013 · 18 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 04.04.2013 13:39
Miałam okazję przeczytać niektóre z tych listów - publikowane na PP
Urzekające, ciepłe, pisane wprost z dobrej duszy.
Gratuluję, Kushi. Gratuluję z całego serca :)
kamyczek dnia 04.04.2013 13:56
Moje gratulacje, Kushinko! :)
Usunięty dnia 04.04.2013 14:42
Gratuluję bardzo serdecznie! :)
Wasinka dnia 04.04.2013 15:05
Kasiu, szczere gratulacje! :)
Bardzo się cieszę.
Usunięty dnia 04.04.2013 15:19
Gratulacje!!! :)
Kushi dnia 04.04.2013 16:57
Ojej :shy:
Sagitariusie dziękuję bardzo :shy: Sama jakoś tak nie miałam śmiałości :shy:

Szamanko, Kamyczku, Gwiazdo, Wasinko, Asya - Dziękuję Wam z całego serca:)
Ten Portal dał mi naprawdę bardzo wiele, bo to dzięki Wam to wszystko:) :shy:
Kochani jesteście:):)
Uśmiech posyłam:)
Krystyna Habrat dnia 04.04.2013 19:35
Gratuluję. Z opisu wnioskuję, że to literatura bardzo w moim guście. Zaraz poszukam fragmentów na PP.
Kushi dnia 04.04.2013 20:34
Sokol bardzo, bardzo dziękuję :shy:
Teraz się boję, aby nie zawieść :shy:
Pozdrawiam ciepło:)
mike17 dnia 05.04.2013 09:02
Przyjmij, Kasiu, gratulacje od wielbiciela twojej przepięknej poezji :)
To wielka radość mieć wydaną książkę :)
Kushi dnia 05.04.2013 17:53
Pięknie dziękuje mike:):) :shy:
Uśmiech posyłam:)
Zola111 dnia 05.04.2013 19:24
Kushinko,

gratuluję, serdecznie pozdrawiam! Wygląda to pięknie "na oko"!
Kushi dnia 05.04.2013 21:47
Zolu Kochana wdzięcznie się kłaniam i dziękuję:)
Bardzo są dla mnie ważne takie gratulacje:) :shy:
Uśmiech posyłam:):)
Miladora dnia 10.04.2013 04:42
Skoro pisane nocą, Serduszko, to ja też wreszcie dotarłam nocą, bo w dzień to różnie ze mną bywa. :)))

Z gratulacyjnym buziakiem. :)
Serdeczności.
Kushi dnia 10.04.2013 21:59
Milu Kochana:)
Nawet nie wiesz jak cieszą Twoje słowa :shy:
Bardzo, bardzo Ci dziękuję :shy:
Kasia:)
mariamagdalena dnia 20.04.2013 23:08
Gratulacje, droga Kushi :)
Kushi dnia 21.04.2013 16:03
mariomagdaleno dziękuję bardzo:) :shy:
Julka dnia 09.05.2013 20:20
Kushi

Ja również z całego serca gratuluję Ci pięknie wydanej książki.
Kushi dnia 09.05.2013 22:22
Julko Kochana:):)
Bardzo, bardzo dziękuję:)
Pozdrawiam uśmiechem:) :shy:
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
14/04/2024 23:51
Tekst się czyta z zainteresowaniem. Jest mocny i… »
Kazjuno
14/04/2024 14:46
Czuję się, Gabrielu, zaszczycony Twoją wizytą. Poprawiłeś… »
Gabriel G.
14/04/2024 12:34
Bardzo fajny odcinek jak również cała historia. Klimacik… »
valeria
13/04/2024 23:16
Hej miki, zawsze się cieszę, gdy oceniasz :) z tobą to jest… »
mike17
13/04/2024 19:20
Skóra lgnie do skóry i tworzą się namiętności góry :)»
Jacek Londyn
12/04/2024 21:16
Dobry wieczór. Dawno Cię nie było. Poszperałem w tym, co… »
Jacek Londyn
12/04/2024 13:25
Dzień dobry, Apolonio. Podzielam opinię Darcona –… »
Darcon
11/04/2024 19:05
Hej, Apolonio. Fragment, który opublikowałaś jest dobrze… »
gitesik
10/04/2024 18:38
przeczytać tego wiersza i pozostawić bez komentarza. Bardzo… »
gitesik
10/04/2024 18:32
Trochę ironiczny wydźwięk ma ten tekst, jak na mój gust to… »
valeria
06/04/2024 19:51
Na pamiątkę:) niepozorna książka :) »
mike17
06/04/2024 19:03
Piękne gratulacje ślę :) »
Jacek Londyn
06/04/2024 12:12
"Lista najlepiej płatnych pisarzy. Mnie na niej nigdy… »
valeria
06/04/2024 08:31
Mam to :)»
Kazjuno
05/04/2024 20:58
Tym razem, Marku, nie trafiłem w twoje upodobania. Trudno,… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty