"Czarny skorpion" Michała Majewskiego

Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa Psychoskok ukazał się Czarny Skorpion, e-book naszego portalowego kolegi Michała Majewskiego (mike17), stanowiący wybór siedmiu opowiadań, będących przeglądem form, w których autor się porusza, a więc podróż od opowieści obyczajowo-sensacyjnych, przez kryminał, po horror.Czarny Skorpion - Michał Majewski

Majewski w swych opowieściach snuje subtelnie, jakby mannowskim, zadumanym i uprzejmym piórem refleksje na temat często nawiązanych, jeszcze za młodu, lecz niesłabnących wraz z upływem czasu, męskich i damsko-męskich więzi oraz stojących za nimi uczuć. Poprzez fabuły rozważa także kwestie najrozmaitszych poszukiwań dróg do wewnętrznego spokoju, ukazuje świadectwa lojalności i honoru. Opisuje straty, ale też czasem umożliwia nieraz nierealne powroty.

To proza różnorodna, zawierająca w sobie obie strony medalu twórczych zamysłów Majewskiego: tę jasną, łagodną i ciepłą, ale też i tę ciemną, opisującą nieszczęścia, cierpienia, utratę i śmierć. Stwierdzenie, która z nich przeważa jest już zadaniem dla każdego Czytelnika z osobna.

E-booka można nabyć tutaj. W najbliższym czasie, publikacja ma ukazać się w pozostałych księgarniach internetowych.

Wiktor Orzel · 17:48 25.06.2013 · 23 ·
Komentarze
tydrych dnia 25.06.2013 19:54
hurrra! :) Gratulacje i : Czy mogę chwalić się znajomością z Tobą? :)
Wasinka dnia 25.06.2013 21:43
Gratuluję :).
jasna69 dnia 25.06.2013 22:35
Ja również gratuluję. Wydanie własnej twórczości musi dostarczać niesamowitych emocji. PP pewnie ma w tym wydarzeniu swoją zasługę. Proponuję wznieść wirtualny toast za Twój sukces. Oczywiście Ty stawiasz.
Usunięty dnia 26.06.2013 08:11
Gratuluję serdecznie, Michale! :)
Walburga dnia 26.06.2013 09:51
Misiek no co mam powiedzieć. Gratuluję! Jestem pewna, że jeszcze nie raz o Tobie usłyszymy. ;)
shinobi dnia 26.06.2013 12:06
Gratulacje! :)
green dnia 26.06.2013 19:21
Gratulacje:)
al-szamanka dnia 26.06.2013 19:50
Ach, jak ja się ucieszyłam, Mike, czytając tę wiadomość - piękna!
Gratuluję z całego serca i następnych sukcesów życzę :)
zajacanka dnia 26.06.2013 23:45
Michał! Gratuluję! Bardzo się cieszę z Tobą! Dobrej sprzedaży życzę! :)
Usunięty dnia 27.06.2013 11:07
Gratulacje Mike!!!! :) :) :)
kamyczek dnia 27.06.2013 16:50
Gratulacje :)
wienczyslaw dnia 27.06.2013 23:51
wow wow! gratulejszyn:)
mike17 dnia 28.06.2013 11:04
Serdecznie Wam dziękuję, jesteście wspaniali :)
ipsylon dnia 28.06.2013 15:15
Gratuluję :) Komu jak komu, ale Tobie w pełni się należy :)
mike17 dnia 28.06.2013 16:32
Dzięki wielkie, Ipsylonie, piękne słowa :)
Silvus dnia 28.06.2013 22:25
Gratuluję. :)
mike17 dnia 29.06.2013 09:29
Dzięki ogromne, Silvusie :)
Kushi dnia 03.07.2013 11:21
Oj...ostatnio nie mam kiedy wejść na PP...a tu taka niespodzianka:):)
Mike...moje najserdeczniejsze gratulacje:)
Bardzo, bardzo się cieszę :)
Uśmiech posyłam:)
mike17 dnia 03.07.2013 13:43
Bardzo dziękuję, Kasiu, niezmiernie mi miło :)
Quentin dnia 04.07.2013 14:44
Nie bez powodu ten sukces. Sam niewiele czytałem twoich opowiadań, ale kilka się przewinęło, więc nie ma się czemu dziwić.
Dobra robota, mike. Oby tak dalej i dalej.
mike17 dnia 04.07.2013 17:07
Dzięki, Quentin :)
Cieszę się, że dobrze widzisz moje pisanie.
Mam nadzieję, że w przyszłości nie zawiodę :)
hannacze dnia 13.07.2013 17:03
Też, wielkie gratulacje. Ludzie Cię kochają.
mike17 dnia 17.08.2013 15:39
Dziękuję, Hanna, kopę lat, miło Cię widzieć znów :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zdzislaw
20/05/2024 12:33
Zbigniewie - to, to właśnie. Uczyć (się) a nauczyć (się) nie… »
Janusz Rosek
20/05/2024 12:33
Bardzo cenne uwagi. Postaram się zapamiętać i wykorzystać w… »
Janusz Rosek
20/05/2024 12:24
Dziękuję bardzo za miły komentarz. Wyznaję dokładnie taką… »
pociengiel
20/05/2024 12:19
Dzięki. Tak, nie chodzi o penetrację. Wiersz się… »
Jacek Londyn
20/05/2024 10:52
Cześć, Zbyszku. Cieszę się, że przyszedł mi do głowy pomysł… »
Kazjuno
20/05/2024 09:31
Wybacz Zbysiu, odpisuję z poślizgiem, bo o trzeciej rano… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 23:25
Januszu Aż chciałoby się przyklasnąć i przywołać -… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 22:57
Kaziu "ale przestawiony" - literówka - "ale… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 21:48
Januszu Oto właśnie chodzi, by nie brać życia zbyt… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 21:39
Zdzisławie Z Twoją fraszką trudno się nie zgodzić, ten czas… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 21:19
Jacku L. Jeśli chodzi o Twój powyższy tekst(na razie pominę… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 20:24
Pociengiel Nawet tak króciutki tekst, może wywołać… »
Kazjuno
19/05/2024 17:30
A moje komplementy? »
Jacek Londyn
19/05/2024 16:03
Kazjuno, pozwolisz, że zamknę naszą dyskusję na temat… »
Kazjuno
19/05/2024 12:45
Drogi Jacku. Zaiste poetycko wzbogaciłeś moją wiedzę o… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30
  • Kaziu, my to wiemy, że to czasem działa na zasadzie "łańcuszka szczęścia" ale denerwuje, gdy ktoś go "przerywa", w tedy wraca cisza i "bezkomentarz" opanowuje znowu kolejną falą
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 14:01
  • Piszcie, publikujcie i twórzcie komentarze!
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 13:58
  • Aż chce się pisać i publikować w PP. Toż to przedsionek do książkowych wydawnictw!
  • Zbigniew Szczypek
  • 14/05/2024 17:56
  • No nie może być, gwar jak dawniej! Warto było, tylko niech już tak zostanie!
  • Wiktor Orzel
  • 08/05/2024 15:19
  • To tylko przechowalnia dawno nieużywanych piór, nie jest tak źle ;)
  • Zbigniew Szczypek
  • 08/05/2024 10:00
  • Ufff! Kamień z serca... Myślałem, że znów w kostnicy leżę
  • Zbigniew Szczypek
  • 07/05/2024 20:47
  • Hallo! Czy są tu jeszcze jacyś żywi piszący? Czy tylko spadkobiercy umieszczają tu teksty, znalezione w szufladach (bo szkoda wyrzucić)? Niczym nadbagaż, zalega teraz w "przechowalni"!
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/05/2024 18:38
  • Dla przykładu, że tylko krowa nie zmienia poglądów, chciałbym polecić do przeczytania "Stołówkę", autorstwa Owsianki. A kiedyś go krytykowałem
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty