Bez Reszty

Nakładem Wydawnictwa Miniatura ukazał się tomik Dariusza Kosmalskiego (Wiolina) pod tytułem w BEZ RESZTY, podzielony na cztery części:  W Twoim ogrodzie, sad bez nas, sad bez Ciebie, sad beze mnie. W książce wykorzystano malarstwo Johna Henrego Twachtmana.

Księżkę można zamawiać przez internet, wysyłając zamówienie na adres: miniatura@autograf.pl

Gratulujemy publikacji!

Wiktor Orzel · 12:35 30.08.2013 · 15 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 30.08.2013 16:40
Kto jak kto, ale Ty wyjatkowo na publikację zasłużyłeś, Wiolinie :)
Serdecznie gratuluję, jestem przekonana, że to nie ostatni Twój tomik :)
Usunięty dnia 30.08.2013 16:41
Gratuluję serdecznie, Wiolinie! :)
Amis dnia 30.08.2013 19:08
Ja również Tobie gratuluję. Zasłużyłeś sobie jak mało kto.To duże wyróżnienie i myślę że ogromna satysfakcja dla Ciebie. Fajnie że wiersze trafiły do większej rzeszy odbiorców. Będziemy się zaczytywać i kosztować piękna, ciepła z nich płynących. Życzę Tobie jeszcze wielu takich chwil jak właśnie ta. :)
Wiolin dnia 30.08.2013 20:01
Witaj Al. Serdecznie dziękuję. Myślę że jednakowo ważny jest każdy tomik wydany przez naszych poetów. Świadczy to o wysokim poziomie naszego pp.
Nie czuję się jakiś szczególny lub wyjątkowy. "Najtrudniejszy pierwszy krok" jak śpiewała Anna Jantar.....więc myślę że przetarłem szlak na więcej....Pozdrawiam.

Gwiazdo - niezmiernie miło mi. Pozdrawiam.

Amis - co prawda satysfakcji nie da się zmierzyć, ale naprawdę satysfakcja niesamowita. Cieszę się że mam stałych czytelników, którzy kibicują moim malutkim poetyckim sukcesom. Dziękuję i pozdrawiam.
JaneE dnia 30.08.2013 20:51
Jak miło czytać takie newsy :)
Bardzo się cieszę i gratuluję :)
Wasinka dnia 30.08.2013 21:28
Już wiesz, jak się cieszę! :)
Gratuluję bardzo, bardzo, bardzo. :)
tydrych dnia 30.08.2013 21:45
Cieszą mnie Twoje sukcesy :) W każdej dziedzinie!
Leszek Sobeczko dnia 01.09.2013 13:29
Gratuluję i kibicuję następnemu :)
mike17 dnia 01.09.2013 14:21
Cieszę się, Darku z twojego sukcesu :)
Gratulejszyn!
Miladora dnia 02.09.2013 00:53
Gratulacje, Wiolinku. :)))
A nie mógłbyś zaprezentować okładki? Bo jestem bardzo ciekawa, jak tomik wygląda.
No i bezczelnie liczę na autograf. ;)

Buźki :)
Wiolin dnia 02.09.2013 20:33
JaneE - serdeczności.

Wasinko - wiem, już mi się uśmiechnęło..... Pozdrawiam.

Tydrychu - Wiesz że działasz! Bardzo dziękuję. Za gratulacje też.

Leszku - muszę się ponasycać tym...:) Czas na Ciebie. Pozdrawiam.

Witaj Mike. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

Miladorko - przecież wiesz że bez pytania....Mógłbym zaprezentować ale nie wiem jak to się robi...Za tydzień będę w Polsce. Wyślę. Pozdrawiam bbb.
julanda dnia 08.09.2013 08:42
Nareszcie i ja zaglądam, aby pogratulować, a myślę, że jest czego, bo chociaż książeczki jeszcze nie widziałam, ale znam wybór wierszy. To piękna całość, opowieść, ale wiesz, że po przeczytaniu zostanie niedosyt? I czytelnik poprosi o następne zbiorki?
Może nie powiino się dużo chwalić, bo w końcu Poeta chodzi na refleksję, doliny zamyśleń i rozterek, dawka radości niewątpliwe potrzebna, zbratana z nadzieję, ale odmierzona miarą i nie nadto. Jestem pod wrażeniem, poznaję siebie, kiedy odkrywam kolejne światłocienie Twojej poezji. Już kiedyś powiedziałam o geniuszu, który podarował Ci los, ale psyt! - Koniec chwalenia. Dobra robota Poeto i tyle.
Trzymam kciuki za całokształt, czekam na piosenki! Serdeczny poetycki ścisk! :)
coca_monka dnia 11.09.2013 12:19
Wiolinku,
gratuluję bardzo, bardzo! i jak Leszek, kibicuję następnemu ;)
Zola111 dnia 11.09.2013 18:11
Serdeczne gratulacje, Wiolinie! Cieszę się razem z Tobą :)

z.
Miladora dnia 13.09.2013 12:09
Dziękuję, Wiolinku. :)
Tomik dotarł cały i zdrowy, a dedykacja jest bardzo poetycka.
Cieszę się, że Twoje wiersze będą mi towarzyszyć w wieczornych chwilach. :)

Buziaki :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/06/2024 23:39
Witaj, witaj, nowy Portalowiczu! Dzięki serdeczne za wizytę… »
D.Kwiatek
24/06/2024 23:27
Na poezji się znam mało i mogę pisać tylko o swoich… »
D.Kwiatek
24/06/2024 23:15
Witaj. Świąteczny klimat sobie w letnią noc zaserwowałem -… »
D.Kwiatek
24/06/2024 21:28
Książki Twardocha czytam zawsze zafascynowany światem jaki… »
Janusz Rosek
24/06/2024 18:09
Kazjuno Dziękuję bardzo za Twój komentarz i bardzo… »
Kazjuno
24/06/2024 16:37
Cieszę się Gabrielu z Twojej wizyty. Staram się pisać na… »
Gabriel G.
24/06/2024 13:39
Witam. Czytam każdy wrzucany przez ciebie Kazjuno fragment… »
Kazjuno
24/06/2024 12:20
Znowu Januszu świetne anegdoty. Ryknąłem śmiechem, czytając… »
Dar
24/06/2024 04:57
Dorastanie bywa trudne... »
Kazjuno
23/06/2024 11:15
Ivonno, napisałem Ci wiadomość na privie. Serdeczności,… »
valeria
23/06/2024 10:45
Wiersz budzi emocje, ale każdy ma swoje teorie i… »
Janusz Rosek
23/06/2024 08:14
Kasiu. Piękny wiersz. »
ivonna
21/06/2024 22:17
Kaziu, przecież nie ma pośpiechu. Wszystkiego dobrego! i. »
Kazjuno
21/06/2024 21:08
Ivonno, dzisiaj już nie naniosę poprawek z… »
ivonna
21/06/2024 15:29
Kaziu, ja też z podobnych pobudek odkrywam tutaj swoją… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30