Tomik "Perspektywy efemeryczne" Piotra Borkowicza

Dzięki uprzejmości i wsparciu I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży ukazał się debiutancki tomik poezji Piotra Borkowicza, znanego na portalu jako borek707, pod tytułem, Perspektywy efemeryczne.

Tomik zawiera 16 utworów, zilustrowanych pracami Mileny Lemańskiej, oraz obrazami takich artystów jak Edvard Munch i John Collier. Publikację słowem wstępu opatrzył Artur Lewczuk. 

Można ją nabyć kontaktujac się z samym autorem pod adresem mailowym - borek707@gmail.com 

Borek707 · 14:24 30.08.2013 · 14 ·
Komentarze
al-szamanka dnia 30.08.2013 16:57
Gratulacje, Borku :)
Nieustającej weny życzę :)
Usunięty dnia 30.08.2013 16:59
Gratuluję raz jeszcze, tomik pochłonęłam - polecam gorąco wszystkim, którzy w poezji szukają nastrojowości, niezwykłej wyobraźni i głębi ubranych w przepiękną szatę graficzną - i nie jest to bynajmniej efemeryda, ale tomik, do którego można i chce się wracać!
Emily dnia 30.08.2013 19:19
Graty, Borek :)
Wasinka dnia 30.08.2013 21:31
No i pięknie. :) Gratuluję, Piotrku!
kamyczek dnia 31.08.2013 10:21
Gratulacje :)
Figiel dnia 31.08.2013 19:48
Brawo! Gratulacje:)
WholeTruth dnia 31.08.2013 22:40
cieszę się bardzo tak wielkim sukcesem! :D
gratuluję wielce :)
Leszek Sobeczko dnia 01.09.2013 13:26
Gratuluję i ja :)
Miladora dnia 02.09.2013 00:56
Gratulacje, Borku. :)
A czy będzie zdjęcie lub skan okładki, bo lubię oglądać książki.
Chyba muszę zajrzeć do Twoich wierszy... ;)
Kushi dnia 02.09.2013 00:56
Borku Kochany:)
Gratuluję z całego serca tomiku:)
Pozdrawiam ciepło:)
Borek707 dnia 02.09.2013 13:50
Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie za gratulacje i ciepłe słowa :). Okładkę można zobaczyć tutaj:

http://s24.postimg.org/hjviwiqo3/Clipboard01.jpg
julanda dnia 09.09.2013 05:42
:) Bardzo się cieszę! Gratulcje, bo praca z opisu wygląda ciekwie, jeśli dobrane obrazy i słowa się wzjaemnie dopełniają? A jeżeli teksty są pełne, jak te, które znam z PP, to pomimo szesnastu pozycji, może to być niezłe cacko. :) Pozdrawiam, a poza tym zamyśliłam się (już mi się ułożyło opowiadanie, o poecie, który wydał wiersze ;) - zaraz popatrzę na okładkę.
coca_monka dnia 11.09.2013 12:15
Borku,
Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych! :)
Zola111 dnia 11.09.2013 18:14
Borku,

serdeczne gratulacje :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
pociengiel
14/06/2024 16:20
W takich parkach starzy Indianie wciąż zbierają chrust z… »
Jacek Londyn
14/06/2024 11:19
Tereso, nie daj mu dłużej czekać. Stary park to dobre… »
Kazjuno
14/06/2024 09:53
Licaaszu. Zarówno Darcon, Ivoona i ja (chociaż z moją… »
Kazjuno
14/06/2024 09:27
Odpisuję Janusz z poślizgiem. Zrezygnowałem wczoraj z jazdy… »
ivonna
14/06/2024 04:05
Hej :) Ciekawy pomysł na opowiadanie, ciekawie poprowadzone… »
valeria
13/06/2024 19:54
Dzięki, po prostu skupiam się na pisaniu. Gdybym była cały… »
mike17
13/06/2024 17:31
Akcenty przyrodnicze mile widziane, zwłaszcza że doskonale… »
Janusz Rosek
13/06/2024 13:51
Kazjuno Z przyjemnością przeczytałem Twoje teksty. W… »
Janusz Rosek
13/06/2024 09:27
Kazjuno Dziękuję bardzo. Słuszne uwagi. Nie zauważyłem tych… »
Kazjuno
12/06/2024 21:51
Jak poprzednie, Januszu, wspomnienia także 3 powyższe mnie… »
Kazjuno
12/06/2024 16:15
Bardzo dziękuję Jacku za opinię i cenne uwagi. Też… »
Jacek Londyn
12/06/2024 14:47
Kazjuno, jestem. Nie będę krytykował. Przedstawię parę… »
Kazjuno
11/06/2024 12:26
Mam Jacku nadzieję na Twoją krytykę moich wypocin… »
Jacek Londyn
11/06/2024 07:53
Dzień dobry. Dziękuję za komentarz. A przesłanie...… »
Kazjuno
10/06/2024 20:43
Wierszówka dowcipna, nawet poprawna politycznie, więc z… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30