"Kochanka królewskiego rzeźbiarza"

Na stronach niniejszego portalu publikowałam swego czasu fragmenty powieści historycznej, którą nazwałam "Kochałam Dżehutimesa". Rzecz działa się w Starożytnym Egipcie za czasów panowania króla Amenhotepa IV.

Od tamtego momentu upłynęło sporo czasu. Przeszłam długą drogę. Pokonałam wiele trudności i niezrażona zamykającymi się przed moim nosem drzwiami, pukałam do następnych. Dzięki wytrwałości i przekonaniu, że powieść ma potencjał, udało mi się zainteresować nią znane polskie wydawnictwo z długą tradycję. Wydawnictwo Bellona stoi bowiem za moim papierowym debiutem pisarskim. To dzięki Bellonie powieść ukaże się w księgarniach już 17 lutego tego roku. Powieść opublikowana została pod nieco zmienionym tytułem, który brzmi "Kochanka królewskiego rzeźbiarza".

Chciałam przy okazji, z tego miejsca, podziękować wszystkim, którzy czytając jej fragmenty dzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami oraz zostawiali miłe słowa w postaci komentarzy. Przypuszczam, że taka zachęta, również stała za moją niesłabnącą determinacją. I oto jest. Udało się. Moja pierwsza papierowa powieść.

Wszystkich, którzy lubią książki historyczne zapraszam do księgarń. Książka jest już do kupienia, między innymi, w sprzedaży przedpremierowej, w Empiku.

Victoria Gische

Victoria Gische · 23:31 07.02.2014 · 8 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 07.02.2014 23:36
Gratuluję, Victorio!
gabstone dnia 08.02.2014 00:14
Ciężka droga:) Ale warto. Gratuluję
Wasinka dnia 08.02.2014 00:20
Baaardzo gratuluję! :)
Miladora dnia 08.02.2014 01:42
Ja też gratuluję. :)

A mogłabyś zdradzić, kiedy i pod jakim nickiem publikowałaś tutaj fragmenty powieści? :)
Victoria Gische dnia 08.02.2014 08:38
Jako Victoria Gische
;)
Anima dnia 08.02.2014 14:43
Pamiętam te fragmenty! ;) Serdeczne gratulacje!
al-szamanka dnia 08.02.2014 18:24
Pamiętam doskonale fragmenty Twojej książki.
Podobały się.
Gratuluję z całego serca:)
Victoria Gische dnia 08.02.2014 20:00
Dziękuję Wszystkim :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
15/06/2024 11:36
Iwonno. Na pewno udało Ci się stworzyć klimat zabawnych… »
pociengiel
14/06/2024 16:20
W takich parkach starzy Indianie wciąż zbierają chrust z… »
Jacek Londyn
14/06/2024 11:19
Tereso, nie daj mu dłużej czekać. Stary park to dobre… »
Kazjuno
14/06/2024 09:53
Licaaszu. Zarówno Darcon, Ivoona i ja (chociaż z moją… »
Kazjuno
14/06/2024 09:27
Odpisuję Janusz z poślizgiem. Zrezygnowałem wczoraj z jazdy… »
ivonna
14/06/2024 04:05
Hej :) Ciekawy pomysł na opowiadanie, ciekawie poprowadzone… »
valeria
13/06/2024 19:54
Dzięki, po prostu skupiam się na pisaniu. Gdybym była cały… »
mike17
13/06/2024 17:31
Akcenty przyrodnicze mile widziane, zwłaszcza że doskonale… »
Janusz Rosek
13/06/2024 13:51
Kazjuno Z przyjemnością przeczytałem Twoje teksty. W… »
Janusz Rosek
13/06/2024 09:27
Kazjuno Dziękuję bardzo. Słuszne uwagi. Nie zauważyłem tych… »
Kazjuno
12/06/2024 21:51
Jak poprzednie, Januszu, wspomnienia także 3 powyższe mnie… »
Kazjuno
12/06/2024 16:15
Bardzo dziękuję Jacku za opinię i cenne uwagi. Też… »
Jacek Londyn
12/06/2024 14:47
Kazjuno, jestem. Nie będę krytykował. Przedstawię parę… »
Kazjuno
11/06/2024 12:26
Mam Jacku nadzieję na Twoją krytykę moich wypocin… »
Jacek Londyn
11/06/2024 07:53
Dzień dobry. Dziękuję za komentarz. A przesłanie...… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30