Odkrywamy sekrety kamienic - wyniki "Tajemniczego konkursu"

Pora na wielkie obwieszczenie!

Ogłaszam zatem wszem wobec i każdemu z osobna, że punkty w „Tajemniczym konkursie” rozdane, trudne decyzje podjęte, wybory niełatwe dokonane, a co za tym idzie – znamy już Zwycięzcę opowieści pełnych sekretów.

 

Werble…

 

I oto on – ten, który otrzyma nagrodę – książkę Krystyny Habrat „Krzyk o północy” oraz wieczną glorię pośród tekstów konkursowych PP i zapewne nie tylko:

 

IPSYLON!

 

Gratulujemy, potrząsamy mocno prawicą, ściskamy radośnie i fanfarujemy na wszystkie strony!

Prosimy o skontaktowanie się z Sagitariusem, by podać mu kontakt, pod który winna zostać przesłana nagroda.

 

Dziękujemy za udział również innym Uczestnikom konkursu. Dla Was także hip, hip – hura!

 

I jeszcze rezultaty poczynań i trudów jurorów w składzie – Krystyna Habrat i redakcja prozy (Druus, henrykinho, morfina, Wasinka, zawsze):

 

  1. Ipsylon – Goniąc nieuchwytne jutro: 49,5 p.
  2. Zajacanka – Janeczka: 48 p.
  3. Al-szamanka – Kiedy przeszłość się budzi: 45 p.
  4. Fabularia – Portret Mathilde: 41 p.
  5. Wierszybajka – Nieskończona zagadka: Czas i życie: 35,5 p.
  6. Swistakos – Kamienica: 29 p.
  7. Antik – Trzeba mieć oko na wszystko: 28 p. 
  8. Palenieszkodzi – Serce: 28 p.
  9. Gabrysia_S – Historia Amelii: 18 p.

 

 

Nagroda dla Zwycięzcy:

 

 

Gorąco dziękujemy Wszystkim i jeszcze raz gratulujemy Laureatowi.

Szampan otwarty! Wiwaty!

 

Wasinka · 20:26 23.05.2014 · 15 ·
Komentarze
zajacanka dnia 24.05.2014 00:15
Drugie miejsce po Ipsylonie, to jakby pierwsze było ;)
Dziękuje, szanowna komisjo, i gratuluję Ipsylonie! :) :) :)
bekita dnia 24.05.2014 01:39
Podobno "wszem i wobec" to błąd. Powinno być "wszem wobec", czyż nie?
Zawsze atakują mnie takie zagwozdki, gdy czytam jakiekolwiek treści tworzone przez moje autorytety...

Gratuluję wszystkim zwycięzcom :)
Wasinka dnia 24.05.2014 10:13
Bekito, oczywiście. Chciałam sobie trochę zażartować potocznością (na początku było to nawet w kursywie, ale przy wklejaniu umknęła), ale może nie wypada w tak doniosłej chwili. :)


Jeszcze raz gratuluję Ipsylonowi oraz innym Uczestnikom ciekawych tekstów!
ipsylon dnia 24.05.2014 14:04
Się porobiło... :)
Serdecznie dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za wyróżnienie oraz ciepłe słowa. Warto było spróbować. Moja biblioteczka chętnie przygarnie kolejną książkową niespodziankę, tym cenniejszą, że (pierwszą) zdobytą w konkursie :)
Jeszcze raz stokrotne dzięki.
Pozdrawiam i gratuluję pozostałym Odkrywcom Sekretu Kamienicy :)
henrykinho dnia 25.05.2014 21:23
Gratulacje dla wszystkich. Miło, że zdecydowaliście się popracować nad kamienicami ;)

Ipsylon - brawo!
antik dnia 26.05.2014 08:56
Gratuluję Wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcy :) :yes:
ipsylon dnia 26.05.2014 10:57
Dziękuję :)
Pozdrawiam
mike17 dnia 26.05.2014 11:34
Gratki dla Ipsylona i dla reszty śmiałków :)
pablovsky dnia 26.05.2014 12:08
Również przyłączam się do gratulacji!
Z braku czasu nie miałem mozliwości przeczytania konkursowych prac, ale obiecuję nadrobić zaległości. Lecz teraz, znając wyniki- każdy napisany komentarz pod tekstem jest niczym przysłowiowa musztarda po obiedzie. ;)

Gratuluję, ips!
ipsylon dnia 26.05.2014 17:53
Dzięki serdeczne, Panowie :)
pablovsky napisał:
teraz, znając wyniki- każdy napisany komentarz pod tekstem jest niczym przysłowiowa musztarda po obiedzie
Skądże. Możesz mieć inne zdanie niż Jury, więc każdy komentarz jest na wagę złota :)
Pozdrawiam
Krystyna Habrat dnia 26.05.2014 19:54
Gratuluję wszystkim Autorom. Teksty są piękne. Dziękuję za podchwycenie pomysłu.
Dziękuję Organizatorom konkursu za włożony trud.
Na więcej wzruszenie mi nie pozwala.
Może innym razem.
Krystyna Habrat.
zajacanka dnia 26.05.2014 20:46
Pomysł podchwycony i zrealizowany :) Liczyłam na komentarze od szacownego Jury...
Wasinka dnia 26.05.2014 20:52
Pewnie się pojawią. Ode mnie na pewno, ale muszę nieco z życiem pofiglować, bo mam tyły wciąż. Pomalutku, po kolei... ;)
A i na PP sporo mamy roboty, jak by nie patrzeć. :).
ipsylon dnia 29.05.2014 20:34
Dziękuję za ciekawy pomysł do obróbki. Praca nad tekstem nie należała do najłatwiejszych, ale efekt końcowy sprawił wielką satysfakcję.
Pozdrawiam Autorkę i pozostałych użytkowników :)
Krystyna Habrat dnia 02.06.2014 12:46
Tym razem chyba nie zdobędę się na żaden komentarz, bo wszystkie teksty nadesłane na konkurs bardzo mi się podobają, a ja oceniam bardzo emocjonalnie, jak zwykły, zagorzały czytelnik, który podczas lektury wszystko przeżywa, a czasem nawet płacze.
Za to Autorom opowiadań konkursowych dedykuję spisywane latami wypowiedzi pisarzy, które ujęłam, jako: "Rozmyślania o pracy pisarza", bo Was już do tego grona zaliczam.
Życzę powodzenia w dalszej pracy twórczej.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
kamyczek
17/10/2021 20:25
Strata bliskiej osoby zawsze boli, trudno jest się z nią… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:23
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas