Wyniki Konkursu Poetyckiego Portalu Pisarskiego "Wiosna na skwerach. Wibracje 2014"

Na konkurs poetycki Wiosna na skwerach. Wibracje – 2014 wpłynęło 11 prac. Wszystkie były zgodne z Regulaminem i nawiązywały do tematu konkursu.

Jury w składzie: Bozena B, coca_monka, Emily, Esy Floresy, kresowiak, dokonało oceny tekstów i zdecydowało przyznać:

 

I miejsce

Zola111 za Terra tangata

Ładny, melodyjny utwór choć równocześnie tragiczny w swojej wymowie, jeśli myśli skierujesz na wschód z nadzieją lub bez niej.

II miejsce

tycenak za P.O.M. Orfeusza

Już od pierwszych słów uwodzi ten wiersz; "idź za mną" – tak nęci, a jeśli dasz się porwać do tańca, to nie wybrzmi żadna fałszywa nuta i na przestrzał poczujesz tę treść gdy spojrzysz na "mosty od spodu".

Ponadto, jury postanowiło wyróżnić dwa teksty i są to:

kamyczek – Tryptyk rozp(ł)aczliwy

i

fantes – spojrzenie

Wszystkie te teksty polecamy - warte są zatrzymania i przeczytania.

Redakcja gratuluje zwycięzcom i wyróżnionym. Nagrody, za pierwsze dwa miejsca prześlemy, pocztą.

Autorzy nagrodzonych wierszy proszeni są o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Esy Floresy.

Esy Floresy · 01:03 02.07.2014 · 10 ·
Komentarze
Bozena B dnia 02.07.2014 01:10
Gratuluję :)
Esy Floresy dnia 02.07.2014 01:14
Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym! A wszystkich zapraszam do komentowania konkursowych tekstów, czekają na wasze ciepłe słowo :)
introwerka dnia 02.07.2014 02:30
Gratuluję serdecznie! :)
Wierszybajka dnia 02.07.2014 08:24
Serdeczne gratulacje :)
Wasinka dnia 02.07.2014 09:52
Gratuluję bardzo! :)
Miladora dnia 02.07.2014 18:56
Gratuluję serdecznie Zwycięzcom. :)
A teraz idę czytać wiersze.
Zola111 dnia 02.07.2014 19:22
Dziękuję! Bardzo mi bardzo! :)
akacjowa agnes dnia 02.07.2014 20:23
Niemożliwe! Nie wygrałam! Jestem w szoku.

Jednak przegrać w takim towarzystwie, to lepiej niż wygrać bez żadnego :)

Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym.
fantes dnia 02.07.2014 21:43
Dziękuję zacnemu jury za wyróżnienie i gratuluję Autorom pierwszego i drugiego miejsca. Omijając własną osobę też bym posadził na pudle Zolę i tycenaka :) Pozdrawiam :)
kamyczek dnia 30.07.2014 14:01
Gratuluję Zwycięzcom i fantesowi.
Cieszę się z wyróżnienia, bardzo! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
kamyczek
17/10/2021 20:25
Strata bliskiej osoby zawsze boli, trudno jest się z nią… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:25
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas