Wyniki konkursu Portalu Pisarskiego - Pora na Komentatora

Osobą, która bezapelacyjnie - zarówno w oczach Użytkowników, jak i Redakcji Prozy - wyróżniała się w ostatnich tygodniach na prozatorskim podwórku, komentując merytorycznie, subiektywnie oraz służąc dziesiątkami bezcennych wskazówek, jak pisać pięknie i poprawnie, jest nasza niezastąpiona Miladora. Ona też otrzymuje zaszczytny tytuł Mistrza Komentarzy, książkę z portalowej biblioteczki, błękitny nick (do czasu wyłonienia kolejnego Mistrza) oraz nagrodę niespodziankę od Redakcji Prozy. 

W celu omówienia wyboru nagrody książkowej prosimy kontaktować się z Sagitariusem, który jako jedyny posiada klucz do portalowego sejfu.

Miladoro, gratulujemy i zabraniamy znikać z PP na tak długo, jak ostatnim razem. 

Usunięty · 12:07 24.07.2014 · 14 ·
Komentarze
Miladora dnia 24.07.2014 12:30
O jasne z modrym! Ale niespodzianka! :)))
W życiu bym się nie spodziewała, bo w gruncie rzeczy więcej komentuję poezji niż prozy.

Dziękuję pięknie wszystkim, którzy przyczynili się do przemalowania mnie na niebiesko. :)
palenieszkodzi dnia 24.07.2014 13:08
Gratuluję, Miladoro tego zasłużonego, niebieskiego wyróżnienia. Tak poza tym kosztowało Cię to naprawdę wiele pracy!

P.S. Wygrała córcia:-). Hurra!
Usunięty dnia 24.07.2014 13:44
Gratulacje, w pełni zasłużony tytuł :) !!!
al-szamanka dnia 24.07.2014 14:28
No to jesteś zachabrowana na amen, Miladoro, i dobrze Ci tak... w tym kolorze:)
akacjowa agnes dnia 24.07.2014 14:38
Gratulacje, Milu!
Miladora dnia 24.07.2014 15:11
Dziękuję, kochani. :)

Dzióbek - nie podniecaj się tak. ;)))
introwerka dnia 24.07.2014 15:49
I ja się dołączę do gratulacji - w pełni zasłużone wyróżnienie :) !
coca_monka dnia 24.07.2014 18:22
pogratuluję i ja. Milu, zasłużyłaś na niebieskie wdzianko! ;)
Wasinka dnia 24.07.2014 19:55
Gratuluję, Milu. :)
Miladora dnia 24.07.2014 23:50
Dziękuję pięknie - Weruś, Coca i Wasineczko. :)
BMK dnia 25.07.2014 19:52
Ukłony, Szacunek, i Gratulacje. Jak zwykle jestem spóźniony, ale cóż, już tak mam. :)
Dobra Cobra dnia 25.07.2014 20:52
Pięknie! Należy się, bez dwóch zdań:)

DoCo
Miladora dnia 28.07.2014 13:57
Dzięki serdeczne - BMK i DoCo. :)
Barbara K.W. dnia 19.08.2014 11:58
Gratuluję niebieskiego lauru! Przepraszam, za opóźnioną reakcję, ale to wakacyjna niezborność.
Serdecznie pozdrawiam!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
voytek72
18/10/2021 20:13
wiersz delikatny jak mgiełka i... rękawy troszkę od tej… »
voytek72
18/10/2021 20:04
spójnie. zgrabnie. z pomysłem. fajnie :) »
wodniczka
18/10/2021 19:55
Dziekuję ślicznie Kamyczku. Tak. Pozostaje tylko wiara.… »
aniat.
18/10/2021 19:54
mozets: Jestem pod wrażeniem. Normalnie prawie jak poradnik… »
ApisTaur
18/10/2021 19:51
aniat. Chyba by się nie obraziła. Sama o sobie mówi… »
aniat.
18/10/2021 19:42
ApisTaur: Zabrakło mi argumentów na paniá Wellman. ;) »
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:29
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas