"Gra wstępna" już za nami - ogłoszenie wyników

I oto stało się. Wakacje błogo dobiegły końca, a wraz z nimi – nasz konkurs. Jury uwijało się jak w ukropie, aby móc dostarczyć Wam radosne wieści.

 

Wasze opisy gier wstępnych, gier w trakcie i gier po – zostały (d)ocenione. Miło było obserwować różnorodność, jaką nam serwujecie.

 

Nie rozciągając się w słowach, ogłaszam, co następuje:

 

Miejsce pierwsze, otrzymawszy 43 punkty, zajął tekst blaszki pt. „Trumny zakopane w piasku”. Tym samym zdobył pierwszą nagrodę, tj. pakiet trzech książek z portalowej biblioteczki oraz ufundowana przez Dobrą Cobrę butelka szampana Moet Chandon.

 

Na miejscu drugim, zdobywszy 42 punkty, uplasowała się puma81 i opowiadanie pt. „Matryca”. W prezencie od jury otrzymuje nagrodę niespodziankę.

 

Miejsce trzecie (39 punktów) zdobyła jasna69 tekstem „Pod nocną koszulą z flaneli”. Nagrodą dla niej jest książka z portalowej biblioteczki.

 

Fanfary na cześć Wspaniałej Trójki!

 

Dalsza punktacja prezentuje się następująco:

 

4.Odurzenie; Izolda – 35p.

4.O matko – Zola111 – 35p.

5.Fizyka ciała stałego; Procesja – 34p.

6.Gra wstępna; Frejka – 33p.

7.Fotograf, czyli migawka z rzyć-orysu; zajacanka – 31,5p.

8.Merrily,Merrily Bang; julass – 31p.

8.Konkurs; paleneszkodzi – 31p.

9.Obietnica; Elwira – 30p.

9.Seksces; Fabularia – 30p.

10.W ramionach z piasku; marukja – 28p.

10.Gdy praca w polu wre; PawelDrozd – 28p.

11.Kryształowe skrzydła; Alicja225 – 27,5p.

12.Na wzgórzu; akacjowa Agnes – 27p.

12.Naturalna żądza; alea – 27p.

13.Piękna i bestia ; amsa – 25,5p.

14.Fantasmagoria na wieczór; Bubulu – 24p.

14.O wstępnej krze; introwerka – 24p.

15.Wykolejony; aleksander81 – 23,5p.

15.Małżeński Express; przyroda – 23,5p.

16.Bezdomni kochankowie; Barbara K.W – 22,5p.

17.Drugi dzień; Adela – 21,5p.

18.Jasna; fantes – 20p.

19.Gdyby ludzie umieli kochać, nie trzaskaliby drzwiami – wiktoria – 17p.

20.Niegrzeczni pracownicy; Wiktorkaa – 16p.

21.Koszula; ch.walker – 11p.

22.Wspomnienie z wakacji; Ebro – 10p.

 

Dziękujemy Wszystkim za udział w zabawie i gratulujemy odwagi do dzielenia się intymnością słów. Niegasnące brawa dla wszystkich Autorów!

 

(News będzie stopniowo uzupełniany o linki do tekstów.)

 

Trwa wrzucanie tekstów na stronę główną.

zawsze · 17:38 09.09.2014 · 40 ·
Komentarze
Frejka dnia 09.09.2014 18:35
Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich odważnych uczestników konkursu. Ale się cieszę na wieczór pełen erotycznych tekstów!!! Tyle czytania!!! :)
mike17 dnia 09.09.2014 18:52
Gratuluję i podziwiam!
Blaszka rulez :)
A i pozostali dali z siebie wszystko, bravissimo!

Hm...

Martwi znikomy udział panów w zabawie, czyżby...???

Pif-paf!
marukja dnia 09.09.2014 18:55
Gratki dla zwycięzców i wszystkich, którzy wstąpili do gry. ;)
Jak fajnie zmieścić się w dziesiątce. :)
Będzie co czytać, będzie się działo!
wiktoria dnia 09.09.2014 19:03
No Blaszka taka skromna, tak się bała wysłać, a tu proszę! Gratulacje dla wszystkich, a szczególnie dla zwyciężczyni:)
Nieskromnie sobie też pogratuluję, że nie jestem ostatnia:) Choć niewiele mi brakuje. Jak na trzecie opowiadanie w życiu, cieszę się, że w ogóle zostało przyjęte.
Muszę to opić:)
amsa dnia 09.09.2014 19:12
Gratulacje :), jakimiż jesteście znakomitymi graczami:), w najbardziej ekscytującej strategii:).

Fajnie, że tyle tekstów, ale faktycznie, za nieodżałowaną Danutą Rinn: Gdzie te chłopy? :), jednakowoż Panie zawsze umieją się dobrze bawić:).

B)
wiktoria dnia 09.09.2014 19:15
Zgadzam się Amso, kobiety są bardzo zaradne i pomysłowe:)
mike17 dnia 09.09.2014 19:18
Panowie zacierpieli na chwilowy brak jaj :)
amsa dnia 09.09.2014 19:28
Mike17 - nie widzę Twojego tekstu...:)

Chcę jeszcze podziękować Redaktorom:). Przy takiej ilości tekstów o takiej tematyce, naprawdę stanęliście na wysokości zadania.

Podziwiać i brawa bić - również dla Was.:)
wiktoria dnia 09.09.2014 19:30
Mike, chwilowy? No proszę Cię, nie oszukujmy się...
mike17 dnia 09.09.2014 19:31
He he tera laski mają kule :)

Amso, nie brałem udziału w konkursie, piszę raczej teksty "seksualne..." :)

Jak teraz była "gra wstępna" to kiedy grand finale?
Dobra Cobra dnia 09.09.2014 20:05
To duża odwaga pisać kobietom takie kawałki, bo narażają się na języki męskie.

Brawo dla zwyciężczyni! Jest moim przywilejem oraz radością wręczenie blaszce flaszki eleganckiego szampana o dłuuuuuuuuuuuuugiej szyjce.

Ukłony dla autorów uzupełniających podium.

Gratulacje dla wszystkich Uczestników Konkursu, ktory cieszył się dużą popularnością.


Teraz idę czytać te perełki erotyzmu środkowoeuropejskiego i okolicznego.


Szacunek,

DoCo
Zola111 dnia 09.09.2014 20:12
Gratuluję zwycięzcom. Brawo! A jurki też się spisali, jak trzeba :)
alea dnia 09.09.2014 20:19
Gratulacje dla zwycięzców. Zagłębiam się w lekturę!
al-szamanka dnia 09.09.2014 20:44
Podziwiam wenę piszących w tym temacie. Gratuluję wszystkim :)
Silvus dnia 09.09.2014 21:16
Gra-tu-la-cje. Także, że mieliście ochotę i umiejętności, żeby w ogóle zacząć pisać. :)
introwerka dnia 09.09.2014 21:36
Gratuluję zwycięzcom! :) I cieszę się z czternastego miejsca (tym bardziej, że, biorąc pod uwagę nieobecną narrację w moim tworze, spodziewałam się raczej dyskwalifikacji ;) :)
Dobra Cobra dnia 09.09.2014 22:01
Oddzielne gratki dla całego Żuri, które się rewelacyjnie spisało i śzybko oceniło.

DoCo
palenieszkodzi dnia 09.09.2014 22:55
I ja się tu dołączę do wspólnych gratulacji, rzeczywiście panowie jednak skrewili :-), choć niekoniecznie ;), co nie, DoCo?:)
blaszka dnia 09.09.2014 23:35
Gratulacje dla wszystkich uczestników Konkursu. Podziękowania dla jurorów i sponsorów.
Jestem onieśmielona wygraną, stąd małomówna dzisiaj ;)
PawelDrozd dnia 10.09.2014 00:09
Serdeczne gratulacje autorom najlepszych opowiadań, a wszystkim dziękuję za rywalizację i wysoki poziom. Oby wena Was nie opuszczała, a umiejętności stale wzrastały.
jasna69 dnia 10.09.2014 01:05
Ależ jestem dumna – podium w tak zacnym gronie!
Gratulacje dla wszystkich uczestników, a szczególne dla Pań, których plecy oglądam z przyjemnością i podziwem. Ukłony dla Jury.
I całus dla mojej Perełki - dzięki Tobie odważyłam się stanąć w szranki.

Cudownie było poczuć te emocje.
aleksander81 dnia 10.09.2014 11:03
no to wypada szczerze pogratulować zwycięzcom w odpowiedniej kolejności:-)

1. blaszka
2. puma81
3. jasna69

jak i wszystkim, którzy zmierzyli się z tym tematem, pozdrawiam serdecznie i jeszcze mam takie uwagi już po, teraz drogie panie wiemy co wam w głowach;-) a panowie powiedziałbym, że słabiutko z tą erotyką, może następny konkurs jak będzie bardziej wulgarny to się odkujemy;-) bo erotycznie kiepściutcy jesteśmy, pozdrawiam serdecznie:-)
mike17 dnia 10.09.2014 11:14
Przeczytałem już kilka prac i jestem zdumiony wysokim poziomem :)
Stanęliście na wysokości zadania.
Bravo!

PS. Dobrze prawisz, Olek :)
Almari dnia 10.09.2014 17:46
Gratulacje!
akacjowa agnes dnia 10.09.2014 21:33
Blaszko, Pumo, Jasna69 - jesteście wielkie! Gratuluję i jak tylko pożyczę od kogoś czas, to z pewnością poczytam, coście spłodziły :)
blaszka dnia 10.09.2014 21:38
Dziękuję za gratulacje! ;)
Usunięty dnia 11.09.2014 01:02
I ja dołączę się z gratulacjami :yes:
ajw dnia 11.09.2014 13:38
I ja gratuluję serdecznie wszystkim, którzy się odważyli i w szczególności laureatom pierwszych trzech miejsc. Pozdrawiam z uśmiechem :)
Izolda dnia 11.09.2014 18:45
Gratulacje dla Wybrańców Obrad. Podziękowania dla Grona Obradującego. Pomysł na zabawę był ekscytujący.
blaszka dnia 11.09.2014 20:32
Dziwne, ale zniknęło moje opowiadanie z panelu konkursowego, jakaś dyskwalifikacja, o której nie wiem?
Sterydów nie brałam!
Frejka dnia 11.09.2014 21:04
Mnie też to spotkało, Blaszko. I chyba wiem dlaczego - zmieniłam czcionkę, załadowałam tekst ponownie, ale automatycznie kategoria z konkursowej "gry wstępnej" zmieniła się na "fantastykę"... I zdaje się, że samodzielnie nie mogę tego przywrócić. Pomocy! :)
Wasinka dnia 11.09.2014 21:26
Ech, w którymś konkursie też się tak działo, że gdy ktoś edytował tekst, to wlatywał do innej kategorii. Trzeba będzie naprawić.

Tymczasem "wróciłam" Was na miejsce.
Frejka dnia 11.09.2014 21:39
Dziękuję Wasinko, szybko działasz :)
Wasinka dnia 11.09.2014 21:46
Akurat wpadłam na chwilkę. :)
Dobra Cobra dnia 11.09.2014 22:07
Niniejszym ogłaszam, ze szampan Möet Chandon został wysłany do zwyciężczyni Konkursu.

Jeszcze raz gratuluję wygranej!


Pozdrawiam i dziękuję za miłą zabawę:)


Dobra Cobra
blaszka dnia 12.09.2014 13:23
czekam, czekam ;)

Pumo, Jasna, może wypijemy razem? Poważnie pytam.

Dzień później:

Pragnę donieść, że kurier już dostarczył eleganckiego szampana w butelce z długą szyjką.
Niech żyje sponsor Dobra Cobra, któremu serdecznie dziękuję, i za którego zdrowie, pomyślność i twórczą płodność wypiję!

Dzięki DoCo, to miły gest z Twojej strony. Uściski zdalne ;)
jasna69 dnia 13.09.2014 20:08
Jestem jak najbardziej za!
Do uczty dorzucam własnoręcznie przygotowane tiramisu` (chyba, że wolisz ogórki kiszone ;)).
blaszka dnia 13.09.2014 21:45
Uwielbiam tiramisu ;) bardzo się cieszę! Umówmy się przez pw. A Ty, Pumo?
puma81 dnia 15.09.2014 16:13
Szampan, tiramisu? Rozpusta! Z ogromną przyjemnością :)
blaszka dnia 15.09.2014 18:28
WoW! Super Pumo! Cieszę się zatem potrójnie, a szampan dojrzewa ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
kamyczek
17/10/2021 20:25
Strata bliskiej osoby zawsze boli, trudno jest się z nią… »
kamyczek
17/10/2021 20:14
Smutny i odczuwalny wiersz. Podoba mi się, bardzo.… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:28
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas