W zmiennościach. Wariabilizmy - 2014. Wyniki konkursu poetyckiego Portalu Pisarskiego

Na konkurs wpłynęło dwadzieścia siedem wierszy, jeden tekst nie spełniał wymogów Regulaminu (punkt 5 Regulaminu), zatem ocenie podlegało dwadzieścia sześć wierszy. Wszystkie utwory zostały przesłane jurorce, która je przeczytała i oceniła.

 

Teresa Radziewicz: Dziękuję wszystkim, którzy odważyli się wziąć udział w konkursie i wystawić na ocenianie swoje wiersze. Moją szczególną uwagę zwróciły trzy teksty. Nagrodę przyznaję „Schematom”, a wierszom „lustro; fotoplastykon” i „twój Tarnopol” – wyróżnienia. Gratuluję, poproszę o przekazanie adresów Autorów, prześlę moją najnowszą książkę. Pozdrawiam!

 

I miejsce i nagroda książkowa „Rzeczy pospolite” ufundowana przez Teresę Radziewicz oraz nagroda od Redakcji ufundowana przez wydawnictwo Duży Format

Schematy – palenieszkodzi

 

II miejsce i nagroda książkowa „Rzeczy pospolite” ufundowana przez Teresę Radziewicz

lustro; fotoplastykon – plus

 

III miejsce i nagroda książkowa „Rzeczy pospolite” ufundowana przez Teresę Radziewicz

twój Tarnopol – Zola111

 

Redakcja gratuluje zwycięzcom i dziękuje jurorce oraz wszystkim, którzy nadesłali swoje utwory na konkurs.

Autorzy nagrodzonych prac proszeni są o podanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, e-mail, ewentualnie również telefon) na pw Bozena B.

 

Bozena B · 20:50 10.10.2014 · 21 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 10.10.2014 20:57
Serdeczne gratulacje! :)
alkestis dnia 10.10.2014 21:15
gratulacje Palenie!!! Łał;)
Bozena B dnia 10.10.2014 21:17
Gratuluję i bardzo się cieszę :)
Zola111 dnia 10.10.2014 21:27
Paleńko, Plusie,

gratulacje i ukłony.

z.
Dobra Cobra dnia 10.10.2014 21:28
Gratulacje!

palenieszkodzi Miszczem!

plus i Zola111 wiceMiszczami!


Brawo!

Cobra Dobra
Zola111 dnia 10.10.2014 21:50
No, ja to wicewice :) Dzięki, DobroCobro :)

z.
Silvus dnia 10.10.2014 21:50
Gratuluję. :)
wiktoria dnia 10.10.2014 22:27
Ja również gratuluję zwycięzcom:) Konkurowanie to trudna sprawa...
potisz dnia 10.10.2014 22:39
No, gratulacje!
aleksander81 dnia 11.10.2014 00:29
serdeczne gratulacje dla zwycięzców w odpowiedniej kolejności przesyłam:-)))

1. palenieszkodzi
2. plus
3. Zola111
marukja dnia 11.10.2014 10:46
Gratulacje! :)
introwerka dnia 12.10.2014 12:00
Gratulacje, jestem pod dużym wrażeniem zwycięskich tekstów! :)
palenieszkodzi dnia 12.10.2014 21:10
Taka niespodzianka na koniec pięknego weekendu:-)!
Dziękuję wszystkim portalowiczom, którzy pogratulowali zwycięskiej trójce. Ja również dołączam życzenia dla plusa i zoli oraz paluni:-). Jakam ciekawa tych nagród ;p
Bozena B dnia 12.10.2014 21:58
palenie, czekam na namiary na Cię ;)
palenieszkodzi dnia 12.10.2014 22:23
O, super, Bozena, bo myślałam, że Silvus wylosował moją nagrodę :-)
Antek dnia 13.10.2014 10:35
Gratulacje dla zwycięzców.
plus dnia 14.10.2014 11:44
Bardzo uprzejmie dziękuję za gratulacje :) Przepraszam za późną reakcję, ale dopiero dziś - wiedziony ciekawością - otworzyłem stronę portalu.
Oczywiście, gratuluję laureatom: serdeczności :)
kamyczek dnia 15.10.2014 23:46
Gratulacje!
akacjowa agnes dnia 18.10.2014 20:13
Gratulacje! A Plus to chyba jakiś słynny Poeta, który wkroczył do nas cichaczem i incognito. Jeden wiersz i podium! Szok!
palenieszkodzi dnia 13.11.2014 11:51
Właśnie dotarła do mnie nagroda książkowa od pani Teresy Radziewicz, przekazana przez Sówkę Bożenkę. Serdecznie dziękuję za literackie trofeum :-)
palcia:)
Bozena B dnia 14.11.2014 15:37
Bardzo się cieszę, że dotarła :) Życzę miłej lektury.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
kamyczek
17/10/2021 20:25
Strata bliskiej osoby zawsze boli, trudno jest się z nią… »
kamyczek
17/10/2021 20:14
Smutny i odczuwalny wiersz. Podoba mi się, bardzo.… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:30
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas