Książka poetycka Arkadiusza Kwaczka pt. "Światy równoległe"

"Światy równoległe" to wydana przez Fundację Duży Format druga książka poetycka młodego warszawskiego poety, Arkadiusza Kwaczka. Składa się z pięciu części zatytułowanych imionami kobiecymi: "Madeleine", "Yuki", "Bianka", "Rose", "Rebeka". Tom Kwaczka, jak pisze w "Posłowiu - Romantyzmie wcieleń" Iga Reczyńska, otwiera przed czytelnikiem "piękny świat nowotestamentowego chrześcijaństwa opierający się na miłości, tolerancji i przebaczeniu. Pierwsze cztery części przynoszą rekwizyty pełne pokory i nadziei; (...) w piątej części zmieniają się one w złowróżbne i niepewne (...). W każdej części pozostaje jednak stała wartość - miłość. Jeden mężczyzna i jedna kobieta, mimo różnych światów, różnych miast, różnych imion (...). Największym romantycznym Biblijnym dziełem jest Pieśń nad pieśniami i jej zapachy odnajdujemy w każdym z wcieleń".

Książkę można zamówić przez stronę Fundacji Duży Format , bądź kontaktując się z autorem.

Esy Floresy · 21:46 11.12.2014 · 7 ·
Komentarze
introwerka dnia 11.12.2014 22:47
Arku, raz jeszcze - serdeczne gratulacje! :) I czekam z dużą ciekawością na Twoje kolejne tak piękne książki :)
Arkadiusz Kwaczek dnia 12.12.2014 09:45
Hm,

Bardzo dziękuję Wam, droga redakcjo, że nigdy nie zapominacie wesprzeć mnie, kiedy trzeba :)

Prawidłowy link do sklepiku wydawcy wklejam tutaj: http://fundacjadf.pl/publikacje/.../ksiazki-fundacji/

Ponieważ liznąłem trochę marketing w pięknych czasach studenckich, mogę tylko dodać, że książka ta jest o niezwykłej miłości i idealnie nadaje się na niedrogi prezent pod choinkę :)

Zachęcam i pozdrawiam wszystkich, którzy tworzą wizerunek portalu.

To tyle. Do zobaczenia.
Wasinka dnia 12.12.2014 18:40
Gratuluję bardzo!
Zola111 dnia 12.12.2014 21:51
Serdeczne gratulacje, Arkadiuszu :)
Arkadiusz Kwaczek dnia 16.12.2014 16:59
Dzięki za wsparcie.

Skupiam się już na trzeciej książce, za kilka lat powinna być gotowa xd
Vanillivi dnia 18.12.2014 04:07
Gratuluję Arku. Cenię Twoje wiersze, więc będę musiała zajrzeć w końcu do twoich książek poetyckich
p dnia 28.01.2015 17:44
Ten delikatny rytm i płynąca narracja. Piękna książka.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/06/2024 23:39
Witaj, witaj, nowy Portalowiczu! Dzięki serdeczne za wizytę… »
D.Kwiatek
24/06/2024 23:27
Na poezji się znam mało i mogę pisać tylko o swoich… »
D.Kwiatek
24/06/2024 23:15
Witaj. Świąteczny klimat sobie w letnią noc zaserwowałem -… »
D.Kwiatek
24/06/2024 21:28
Książki Twardocha czytam zawsze zafascynowany światem jaki… »
Janusz Rosek
24/06/2024 18:09
Kazjuno Dziękuję bardzo za Twój komentarz i bardzo… »
Kazjuno
24/06/2024 16:37
Cieszę się Gabrielu z Twojej wizyty. Staram się pisać na… »
Gabriel G.
24/06/2024 13:39
Witam. Czytam każdy wrzucany przez ciebie Kazjuno fragment… »
Kazjuno
24/06/2024 12:20
Znowu Januszu świetne anegdoty. Ryknąłem śmiechem, czytając… »
Dar
24/06/2024 04:57
Dorastanie bywa trudne... »
Kazjuno
23/06/2024 11:15
Ivonno, napisałem Ci wiadomość na privie. Serdeczności,… »
valeria
23/06/2024 10:45
Wiersz budzi emocje, ale każdy ma swoje teorie i… »
Janusz Rosek
23/06/2024 08:14
Kasiu. Piękny wiersz. »
ivonna
21/06/2024 22:17
Kaziu, przecież nie ma pośpiechu. Wszystkiego dobrego! i. »
Kazjuno
21/06/2024 21:08
Ivonno, dzisiaj już nie naniosę poprawek z… »
ivonna
21/06/2024 15:29
Kaziu, ja też z podobnych pobudek odkrywam tutaj swoją… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30